№22/100016-еп

ЗАПОБІГТИ ПОДАЛЬШОЇ "ПРИВАТИЗАЦІЇ" ТА ЗНИЩЕННЮ ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВЕРНАДСЬКОГО КОРУПЦІОНЕРАМИ ТА ІНОЗЕМНИМИ ГРОМАДЯНАМИ

Автор (ініціатор): Бусол Олена Юріївна
Дата оприлюднення: 01 липня 2020
ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!
В мережі Інтернет є численна інформація про корупційні діяння організованої злочинної групи в складі в.о. ректора Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Казаріна В.П., першого проректора ТНУ Скакун Ю.В., її чоловіка та директора Навчально-наукового гуманітарного інституту ТНУ Іляшка О.О., проректора Іщенко Н.А., начальника Центру з підвищення кваліфкації Блощинської М.П., начальника відділу кадрів Рибченко С.В., головного бухгалтера Чуб Л.М., помічника ректора Курисько І.В., начальника бібліотеки Соколан В.Л., які поводять себе в Університеті як рабовласники. Деякі мають громадянство іншої держави.
Керівництво ТНУ, замість підтримки університету з понад 100-річною історією, безкарно знищує його, тасуючи як карти, на свій розсуд, кафедри і науково-педагогічних працівників, не даючи йому ніякого розвитку. Схоже, що розвал університету відбувається навмисно, бо дії керівництва ТНУ ніяк не можна назвати такими, що спрямовані на навчання та виховання молоді в дусі демократичного суспільства та високої соціальної культури.
Навпаки, університет за 5 років керівництва виконуючого обов’язки ректора Казаріна В.П. став синонімом корупції, розпусти, хамства.
І це при тому, що в Університеті навчаються також і студенти з тимчасово окупованої території, в яких під час навчання формується відповідне уявлення про всю Україну.
Наша держава нині, як ніколи, потребує позитивного іміджу в світі, та, як історично склалося, в змозі це зробити тільки ефективна система освіти і науки.
Є системна практика примушування завідувачів кафедр до виставляння потрібних директору Навчально-наукового гуманітарного інституту Іляшко Олександру Олександровичу оцінок певним студентам. Незгодних з такою політикою Іляшко О.О. грубо примушує писати заяви на звільнення.
Таким чином протягом чотирьох років (2017–2020 рр.) Іляшко О.О. примусово, під тиском, звільнив понад 25 висококваліфікованих працівників Інституту – докторів та кандидатів наук.
Звільнення, як правило, відбувалися з порушенням норм, визначених КЗпП України та інших нормативно-правових актів. Звільненню передували жорстокі публічні образи Іляшком О.О. науково-педагогічних працівників.
Аналіз періодичних звільнень свідчить про тенденцію. Наприклад, за 2017–2019 роки на кафедру конституційного та міжнародного права призначений у 2019 р. вже четвертий завідувач кафедри! (після докторів – останнім призначений кандидат юридичних наук, посаду якого теж вже скорочено).
Так само, відбуваються постійні зміни завідувачів кафедри спеціально-правових дисциплін, яку створено після ліквідації та шляхом об’єднання двох кафедр – кафедри цивільно-правових дисциплін та кафедри кримінально-правових дисциплін (змінено теж п’ять завідувачів кафедр!).
Для надання видимості законності звільнень, та усунення свідків корупційних діянь в університеті, кафедри періодично безпідставно об’єднуються та ліквідовуються.
У 2020 р. наказом в.о. ректора Казаріна В.П. від 25.06.2020 р. № 90, у період карантину, знов проголошена реорганізація інститутів і кафедр університету.
Таким чином керівництво ТНУ, зокрема, унеможливлює формування та розвиток наукових шкіл. Студенти, магістри, аспіранти дезорієнтовані після раптових звільнень їх наукових керівників, від чого не можуть повноцінно завершити свої дослідження.
Директор ННГІ Іляшко Олександр Олександрович відрізняється неврівноваженим, схильним до психопатичної поведінки, характером, хамством і грубістю, застосовує фізичне насилля. Іляшко О.О. порушує всі норми етичної поведінки, прийнятої у середовищі науковців та закладі вищої освіти.
Будучи кандидатом юридичних наук, він публічно принижує і ображає відомих вчених, професорів, докторів наук на очах у студентів. Також Іляшко О.О. розбещує українську молодь, насаджуючи їм корупційні практики, про що є багато інформації у мережі інтернет.
Незаконні дії керівництва Таврійського національного університету завдають фінансову шкоду й державі, яка сплачує з державного бюджету судові витрати та моральну шкоду позивачам, які виступають проти свавілля керівництва ТНУ, та примушування до звільнення, що є порушенням їх конституційних прав. Державні органи не вживають заходів щодо порушень законів в університеті, відповідно до їх компетенції.
Українська молодь, яка навчається в Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського сьогодні знаходиться в небезпеці! Злочинними діями керівництва університету завдається удар по іміджу президента України!
Відповідно до статті 40 Конституції України, Законів України «Про національну безпеку», «Про запобігання корупції», враховуючи, що Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, переміщений з тимчасово окупованої АР Крим, має стратегічно важливе значення для України, та з метою недопущення остаточного розвалу Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, що прямо загрожує національній безпеці України,
від імені свідомого професорсько-викладацького складу та студентів,
Прошу:
Запобігти подальшої «приватизації» та знищенню Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського корупціонерами та іноземними громадянами.

Ваша допомога, пане Президенте, як гаранта Конституції України, у вирішенні небезпечної ситуації зі свавіллям керівництва Інституту та злочинним знищенням науково-педагогічних кадрів в Університеті, яка є загрозливою для національної безпеки України в умовах тимчасово окупованої території АР Крим, буде сприяти збереженню та підвищенню позитивного іміджу Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського серед українських і зарубіжних закладів вищої освіти, а відповідно, і влади.

ПОЧНІТЬ ЗНИЩЕННЯ КОРУПЦІЇ В ОСВІТІ З КЕРІВНИЦТВА ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.І. ВЕРНАДСЬКОГО!!!
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Лейко Михайло Макарович
05 серпня 2020
2.
Спасибо Володимир Григорович
26 липня 2020
3.
Стасьев Олег Миколайович
20 липня 2020
4.
Гончаренко Валерія Анатоліївна
18 липня 2020
5.
Патока Сергей Петрович
14 липня 2020
6.
Саєнко Валерій Валерійович
14 липня 2020
7.
Петрусев Анатолий Максимович
14 липня 2020
8.
Білий Василь Олексійович
13 липня 2020
9.
Юзленко Станіслав Вікторович
12 липня 2020
10.
Кагаловский Юхим Израильевич
12 липня 2020
11.
Колесник Світлана Валеріївна
12 липня 2020
12.
Гадар Сергій Миколайович
11 липня 2020
13.
Скиба Сергей Алексеевич
11 липня 2020
14.
Тополчан Александр Николаевич
11 липня 2020
15.
Савчук Александр Иванович
11 липня 2020
16.
Конопатчиков Дмитро Валерійович
11 липня 2020
17.
Маринин Александр Иванович
11 липня 2020
18.
Савельєва Ольга Дмитрівна
10 липня 2020
19.
Губский Федор Александрович
10 липня 2020
20.
Кондратьєв Ігор Юрійович
10 липня 2020
21.
Пащенко Тетяна Михайлівна
09 липня 2020
22.
Венедиктова Ольга Олександрівна
09 липня 2020
23.
Іванова Олеся Володимирівна
09 липня 2020
24.
Шмерего Олександр Борисович
09 липня 2020
25.
Хавронюк Микола Іванович
08 липня 2020
26.
Якимчук Аліна Юріївна
08 липня 2020
27.
Бусол Анатолій Васильович
08 липня 2020
28.
Кернац Тетяна Костянтинівна
08 липня 2020
29.
Кудрицька Альона Володимирівна
08 липня 2020
30.
Бакун Артем Олександрович
08 липня 2020
220
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 48 днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.