№22/103082-еп

Народний референдум як найвища форма влади в країні! Ми ПРОТИ карантину і обмежень! Законодавчо заборонити примусову вакцинацію населення! Відміна обовязковості носіння медичних масок,одноразових рукавичок для населення України Відміна карантинного режиму! Надання фінансової допомоги або оплата за комунальні послуги через епідемію covіd-19 Не допустити пiдвищення тарифiв на електроенергiю для населення. Вираження недовіри до Офіційного інтернет-представництва Президента України щодо відхилення петицій. Заборонити вирубування лісів! Соціальні виплати дітям до 18 років. Депутати масово демонструють своє невігластво, ніж ганьблять інститут парламентаризму в Україні. Прошу розпустити Раду і призначити нові вибори в Парламент. Відставка уряду Шмигаля! Вкрай необхідно скасувати податки з мінімальних заробітних плат і військовий збір з працюючих і пенсіонерів, які працюють. ПРИПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ КАБМІНУ, ПАРЛАМЕНТУ, ПРЕЗИДЕНТА ТА ЇХ ЧИСЛЕННИХ заступників, ПОМОВ, ЗАМПОМПОМОВ! Вони, знаючи, що люди в країні вмирають від нестачі їжі, одягу, медичної допомоги, продовжують висмоктувати з бюджету шестизначні зарплати, премії, надбавки, доплати, матдопомоги та пільги! Вони влаштовують геноцид людей і нахабно заявляють що їм мало і що вони будуть домагатися підвищення собі зарплати!

Автор (ініціатор): Шапарь Вікторія Олександрівна
Дата оприлюднення: 05 серпня 2020
Пора вже побачити, що те, що зараз відбувається в країні, нам більше не потрібно. Чи не регулюється питання про посадках тих осіб на яких вже заведена купа справ, свої прямі обов'язки міліція ігнорує і не діє, коли мова заходить про елементарне наведення порядку на вулицях. Звичайні мирні громадяни повинні перетворюватися в бойовиків, щоб відстоювати свої права на вулицях своєї країни. Зброя на руках у всіх повернулися із зони АТО, питання хто за це відповідає? Перестрілки на вулицях, це найменше що зараз хвилює людей, адже на мирних громадян за їх позицію нападають не приховуючи своїх облич. Є безліч відео, де видно їхні злочини, але вони не затримані і не несуть покарання. Влада зосереджена в руках зацікавлених осіб, яких неможливо посадити, як ми бачимо на прикладі з Порошенком, є безліч доказів його державної зради, але він ще не в тюрмі. Більш того, він після продажу суверенітету країни Україна претендує ще й повернутися в крісло президента. Міліція захищає вбивць, злодіїв і злочинців, але зарплата їх оплачується з кишень тих, кого вона не захищає. Народ України більше не вірить в чесність політиків, народ України більше не довіряє владі, яка годуватися за його рахунок. Тому, ми вимагаємо припинити інститут влади парламентсько-президентської форми, нам більше не потрібні ті, хто представляє народ, ми вимагаємо проведення народного референдуму і дати можливість висловити свою волю нам в питаннях економіки, питаннях захисту цілісності нашої країни, в питаннях що стосуються Мінських угод і абсолютно всіх питаннях державного значення. Ст. 5 Конституції України говорить прямо Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Так ось, моя петиція спрямована тільки на те, щоб народу повернули владу назад і народ здійснював владу безпосередньо, без представників. Прошу дати чітку відповідь яким саме чином і без тривалих формальностей президент і Верховна Рада може передати повноваження народу, щоб відновити мир в країні. Кожен має право на вираження своєї волі самостійно. Система виборів депутатів президента та інших чиновників не виправдала себе і розчарувала народ.


Ми ЗА прийняття COVID -19 до списку інших захворювань дихальних шляхів.
Ми проти Вакцинації! Дайте людям нормально жити, подорожувати. А якщо карантин, то сплачуйте моральну компенсацію людям.

Законодавчо заборонити примусову вакцинацію населення.

Я вважаю, що приймати рішення бути такому режиму чи ні на національному рівні має право приймати лише увесь народ країни в цілому а не його окремі представники
Представники влади наразі порушують права на свободу населення та зловживають своїми посадами.

Надання фінансової допомоги от 1000 до 5000 гривень малозабезпеченням сім'ям, інвалідам всіх груп пенсіонерам, і багатодітним сім'ям. Або оплата комунальних послуг і надати кредитні канікули на 2 місяців у когось є кредит.

У даний перiод епiдемii люди не можуть дозволити собi сплачувати понаднормовi тарифи. Люди не мають заощадженнь. Постiйнi штрафи та безробiття. Домовляйтеся з представниками енергетичної промисловостi, яким ви не по кишенi завалили тарифи за європейскими стандартами, а не дерiть цi грошi з людей.Тарифи повиннi бути адекватними. На опалення тарифи i без того зжирають левову частку заробiтку.

Відхилення петицій які не порушують вимог щодо складання петицій є порушенням Конституції України
ст.15. Цензура заборонена.
ст.34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова , на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
ст.40 Усі мають право направляти індивідуальні, колективні письмові звернення до органів державної влади , які зобов'язані розглянути і дати обгрунтована відповідь у встановлений законом строк.


На жаль в Україні вже багато років квітне браконьєрство та державна недбалість, які зумовлюють знищення лісового багатства нашої країни.
Тому потрібно заборонити вирубування лісів і притягувати всіх зловмисників до кримінальної відповідальноті, а не розповідати з трибун, що все робиться, а Карпати, Волинська область і т.д. скоро залишаться без лісу!


Прошу виплачувати Всім дітям до 18 років допомога на їжу, речі, навчання, лікування і т. Д. Чому на прийомних дітей держава прийомним батькам виплачує чималі гроші, а в звичайних сім'ях, де є батько і мати на мінімальної з / п (а у час карантину взагалі без з / п) гроші дітям не передбачені. Діти не доїдають і позбавлені дитинства.


Пропоную розпустити парламент і призначити нові вибори депутатів.

Останнім часом депутати від правлячої партії почали дозволяти собі публічні висловлювання, що ганьблять інститут парламентаризму в Україні. Коли говорять про «корабельної сосни», «оплаті собаками за комуналку» та інше, ми, прості люди, задаємося питанням: якщо в Раді кращі з нас, то хто ж ми тоді? Коли депутат від «Слуги народу», голова парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заговорила про стерилізацію будинків, які звертаються до держави за соціальною підтримкою при народженні дітей, на це не відреагували правоохоронці. Чому? Адже це прояв нацизму (див. Визначення нацизму в Законі України «Про заборону пропаганди фашизму і нацизму в Україні» (п.1 ст.1)).

Шановний Володимире Олександровичу! Ці люди прийшли до влади на хвилі Вашої популярності. Саме вони можуть нівелювати Ваші рейтинги всередині країни, і за її межами!

З огляду на масове невігластво в Раді, пропоную розпустити парламент і призначити нові вибори депутатів!
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю 26 червня 2020 року заявив: «Готовий піти у відставку в будь-який момент, коли народ України, Верховна Рада або президент висловлять таку думку». Народ України як один з перелічених суб’єктів висловлює думку, що Шмигаль повинен піти у відставку.
Згідно зі ст. 115 КУ, відставка Прем’єр-міністра має наслідком відставку всього складу уряду.
Денис Шмигаль – пов’язана з Ахметовим особа (заступник гендиректора ДТЕК Західенерго, директор ДТЕК Бурштинська ТЕС), і за його перебування на посаді прем’єра атомна енергетика України вперше поступилася вугільній (контрольованій Ахметовим) у потужності.

Пане Президенте, просимо сприяння у скасуванні податку з мінімального заробітку (прожиткового мінімуму) та військового збору з працюючих і пенсіонерів, які працюють, тому, що в даний час ціни на Україні нестерпні для простих людей з мінімальним доходом.Спасібо-група пенсіонерів.ПРИПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ КАБМІНУ, ПАРЛАМЕНТУ, ПРЕЗИДЕНТА ТА ЇХ ЧИСЛЕННИХ заступників, ПОМОВ, ЗАМПОМПОМОВ! Вони, знаючи, що люди в країні вмирають від нестачі їжі, одягу, медичної допомоги, продовжують висмоктувати з бюджету шестизначні зарплати, премії, надбавки, доплати, матдопомоги та пільги! Вони влаштовують геноцид людей і нахабно заявляють що їм мало і що вони будуть домагатися підвищення собі зарплати!
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Макарова Наталья Сергеевна
21 вересня 2020
2.
Недзельський Олександр Станіславович
21 вересня 2020
3.
Кєтов Артур Валентинович
14 вересня 2020
4.
Словік Ольга Михацлівна
13 вересня 2020
5.
Євдокимова Марина Миколаївна
13 вересня 2020
6.
Чумак Генадій Миколайович
11 вересня 2020
7.
Рубан Олег Леонідович
11 вересня 2020
8.
Змикало Ярослава Максимівна
11 вересня 2020
9.
Кирилюк Андрій Васильович
10 вересня 2020
10.
Усенко Наталия Викторовна
05 вересня 2020
11.
Дуплій Олена Володимирівна
05 вересня 2020
12.
Білоконь Олена Олександрівна
01 вересня 2020
13.
Хілініч Надія Петрівна
01 вересня 2020
14.
Романенко Олександр Олегович
01 вересня 2020
15.
Лащонова Наталія Володимирівна
30 серпня 2020
16.
Волохова Наталя Владиславівна
30 серпня 2020
17.
Данилюк Артем Олександрович
27 серпня 2020
18.
Попова Ганна Віталіївна
25 серпня 2020
19.
Нельга Наталія Іванівна
25 серпня 2020
20.
Гольев Игорь Леонидович
22 серпня 2020
21.
Белозерова Валентина Валентинівна
22 серпня 2020
22.
Луценко Дар'я Сергіївна
21 серпня 2020
23.
Безкровна Катерина Федорівна
21 серпня 2020
24.
Федоренко Анатолій Іванович
21 серпня 2020
25.
Ботянов Сергій Геннадійович
21 серпня 2020
26.
Беляніна Людмила Єгорівна
20 серпня 2020
27.
Бондаровська Людмила Володимирівна
20 серпня 2020
28.
Корнєва Лідія Вікторівна
19 серпня 2020
29.
Троцко Игорь Олегович
19 серпня 2020
30.
Величко Петро Іванович
19 серпня 2020
247
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 44 дні
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.