№22/103504-еп

«Язичницьким святам – статус державних» (За вигідний баланс для язичницьких свят) #екологія #язичництво #гармонія #автентичність

Автор (ініціатор): Василенко Сергій Олександрович
Дата оприлюднення: 12 серпня 2020
Володимир Олександрович!

Ви, безперечно маєте рацію в піклуванні про духовні потреби, яке виявили в «Указі про державні релігійні свята» [1]. Відрадно, що ви розумієте, що щастя – це не тільки матеріалізм. Я мовлю з поклоном до Вас і славлю Карму за нагоду написати Вам.
Я, а також сподіваюсь, як і ті, що підпишуть петицію (надалі – «Ми»), раді за релігійні меншини та їх свята, бо «ми - народ широкий та гостинний»(с). Але, в Україні маємо також корінний етнос, як не дивно – така таємниця. Шанувати меншини та любити їх – не тотожно приниженню віри інших (ст.24 КУ). Цікаво було б знати, яка причина того, що Вами старанно не помічені рідні традиції? «Задовга вишиванка…» в когось, чи через Ваш цинізм?

Ми маємо свою автентичність і глибокі рідні древні традиції. Непогано б було, пане Президенте, щоб ви віддали нам належне. Спадщина наша йде з індо-арійського кореня з великим минулим, а наші прапредки, імовірно, були ще учасниками славетної Махабхарати. Всі ми вірим в матінку Природу та інших богів, а також Сонце (яке існує) [2].

Ми з повагою відносимся і до Вас, і до євреїв, і до мусульман, і до християн. Але, за основним морально-етичним принципом, очікуємо на взаємоповагу. Кінцева мета у всіх нас, громадян України, одна і спільна – «Любов – це все що є». Але баланс по відношенню до свят Рідної Віри/Язичництва[2] не дотримано, і це незаперечний факт.
Можливо, пане Президенте, Ви думаєте, що християнські традиції повністю задовольняють духовні потреби корінного населення, внуків Даждьбога, нащадків Святослава, тоді - марні Ваші думи. Ми в питанні віри солідарні зі князем Святославом Хоробрим Ігоревичем, Тацитом та Ніцше.

Чому? Загально відомо, що християнство, іудаїзм, мусульманство - три релігійні течії з одного аврамічного кореня, і не відносяться до типу автентичних віровчень по відношенню до України. Отже, християнство, при всій повазі, є «незадовільним» віровченням для українського Неба. 1000 років його панування на наших теренах вказують лише на силу рідновірського Терпіння.

З вище написаного, релігійні течії аврамічного кореня - це релігійні меншини, по відношенню до Ураїни/Руси. Математичний розрахунок (що не претендує на точність) показує, що для релігійних меншин, квоту релігійних свят мудро встановити на рівні 10% від загальної кількості всіх релігійних свят. А це, в свою чергу, становить лише 1/9 від кількості всіх рідновірських свят на державному рівні. Висновок: рівновага вимагає, 90 свят у рідновірській/язичницькій традиції. 90, і дев’яносто – це справедлива цілком кількість.

Це не вимога, а порада. Бо ми задоволені і так станом своїх свят, через свій загартований аскетизм. Але по Вам - Желя плаче. По тій причині, що, перешкоджання духовному росту рідновірського руху, та корінного населення – це драматичний духовний злочин, і тому можливо слід задуматись. Деякі злочини можуть обернутись в майбутньому долею хробака із відповідної буддійської «джатаки». І це тільки Ваші проблеми.

Мудро розподіліть квоти [для релігійних свят] для встановлення відповідної рівноваги, зробіть це або шляхом поваги корінної нації, або тоді вже «зніміть хрестик…» та, будьте ласкаві відмінити всі релігійні свята, без виключення звісно, і буде Вам шана. Це буде краще для чистоти Вашої совісті та відповідно - спокійного сну. Ми, в свою чергу, пропонуємо Вам «цікаві та кращі іграшки, замість тих, що є, для того, щоб вивести Вас з палаючого дому». Якщо Ви позбавите майбутнього дітей з очима небесного кольору – то для Вас це буде негативне «зерно» та досвід.

Отже, хороший початок для встановлення рівноваги релігійних свят – це введення 6 свят етносу з індо-арійським корінням; для всіх рідновірів, язичників, асатруа, вікканців.
Ми НАПОЛЯГАЄМО на введенні наступних свят на державному рівні:
1. Свято Святослава [3] та Язичницької Слави. (3 липня)
2. Свято Перуна (22 липня)
3. Свято Купала/ Літнього Сонцестояння/Мідсаммер (22 червня)
4. Свято Коляди/ Зимового Сонцестояння/Йоль (22 грудня)
5. Свято Новоліття/ Весняного Рівнодення/Остара (22 березня)
6. Свято Осінніх Дідів/ Осіннього Рівнодення/ Мабон (22 вересня)

Коротко про вигідні наслідки для України:
• Чиста екологія;
• Щастя при мінімумі матеріального достатку;
• Гармонія всередині держави та з сусідами.

Я, в знак солідарності з ГО «Руси»[4] та згідно з ГО «Спадок Пращурів», прошу прийняти петицію.

Написав Свентояр,
піклувач про місце паломництва «Капище Стрибога», м.Чернігів
во славу Велеса

ПРИМІТКИ:
[1] Указ голови держави №303/2020 «З метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, реалізації рівних прав та можливостей усіх віруючих, вшанування історії, культури, традицій українського суспільства як багатонаціонального та багатоконфесійного». Згідно цього наказу вводяться святкування на державному рівні свята для евреїв (0,6 %) та мусульман мусульман (0,8%). Всього 5+ свят. (Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Гашана, Ханука).
[2] Язичництво – означає життя по звичаю: «Свято шануй Рідних Богів і предків, живи по Совісті та в ладу з Природою, а якщо прагнеш Вищого Знання – пізнай Себе» (влхв. Велеслав).
Язичництво – це етнічна традиція. Рідновірство – це слов’янське язичництво. Асатру – це скандинавське язичництво. Вікка – це кельтське язичництво.
[3] Про Святослава Ігоревича:
За його героїчні подвиги його знають, як Хороброго. Світ ніколи не бачив і не побачить героя подібного йому. Його ім’я буде вічно надихати мільйони людей. Він вивчав Віди під керівництвом волхвів, був мудрішим з мудрих, сильнішим із сильних, першим серед хоробрих - славний напівбог героїв. Це бездоганний лідер та могутній воїн. Той, хто повторює його ім’я, досягає сили, слави та процвітання в житті. Бо про що думаєш, тим і становишся.
Святослав розбив Хазарський каганат та намагавсь об’єднати слов’ян проти загроз в Болгарії на Дунаї. Успіх в його війні міг би дати істотні переваги слов’янського елемента в Європі на багато століть.
Його світлий образ – символ відданості Рідним Богам.
Саме він є батьком та духовним наставником українського народу, він – його Совість.
[4] Громада Старожитньої віри «Руси», м.Київ, голова громади Арсенія/Туз О.Ю., відправили лист на ствердження «Свята Перуна» на державному рівні.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Литвин Іна Миколаївна
12 листопада 2020
2.
Маяцький Євген Олександрович
11 листопада 2020
3.
Шаман Ольга Ігорівна
07 листопада 2020
4.
Ковач Лілія Михайлівна
03 листопада 2020
5.
Єрмола Поліна Анатоліївна
27 жовтня 2020
6.
Самагальська Ельвіра Назарівна
21 жовтня 2020
7.
Борисова Катерина Василівна
25 вересня 2020
8.
Гайбура Василь Петрович
09 вересня 2020
9.
Давидчук Василь Андрійович
02 вересня 2020
10.
Іванців Роман Андрійович
28 серпня 2020
11.
Сауся Олексій Костянтинович
27 серпня 2020
12.
Некрасова Світлана Григорівна
26 серпня 2020
13.
Вязніков Максим Станіславович
22 серпня 2020
14.
Захарченко Юрій Вячеславович
22 серпня 2020
15.
Дениско Олег Миколайович
22 серпня 2020
16.
Ярошенко Оксана Володимирівна
21 серпня 2020
17.
Лейко Михайло Макарович
21 серпня 2020
18.
Компанієць Ольга Вікторівна
20 серпня 2020
19.
Зима Тетяна Юріївна
20 серпня 2020
20.
Петренко Наталія Іванівна
20 серпня 2020
21.
Ткаченко Валентина Анатоліївна
19 серпня 2020
22.
Стеченко Олег Валерійович
19 серпня 2020
23.
Ткаченко Володимир Миколайович
18 серпня 2020
24.
Кагуй Тетяна Володимирівна
18 серпня 2020
25.
Пономаренко Вікторія Олександрівна
18 серпня 2020
26.
Ніколенко Оксана Володимирівна
18 серпня 2020
27.
Карпенко Валерій Вікторович
18 серпня 2020
28.
Карпенко Єгор Валерійович
18 серпня 2020
29.
Юрченко Андрій Вікторович
18 серпня 2020
30.
Логачьов Віктор Олексійович
18 серпня 2020
183
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено