№22/105408-еп

Захистіть наших покійних від податкового свавілля! Введіть кримінальну відповідальність для посадових осіб податкової служби.

Автор (ініціатор): Луц Володимир Данилович
Дата оприлюднення: 11 вересня 2020
Наша вимога – це захист фундаментальних принципів, прав, свобод та законних інтересів громадяни держави Україна.

Стикаючись з ганебною практикою роботи окремих керівників податкових органів, їх повною безвідповідальністю, дремучою некомпетентністю та свавіллям, свідомим ігноруванням всіх без винятку вимог законів, публічною та прихованою зневагою до прав, свобод та законних інтересів людини та громадянина, що проявляються у СИСТЕМАТИЧНОМУ НАДСИЛАННІ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО НЕІСНУЮЧИЙ ПОДАТКОВИЙ БОРГ ПОМЕРЛИМИ ГРОМАДЯНАМИ за старими (неіснуючими) адресами.

Нагадуємо, що саме у податковій відповідають за видачу та ведення обліку реєстраційних номерів облікових карток платника податків (РНОКПП) - цифрового коду, необхідного кожному платнику податків для обліку в фіскальних органах. Протягом усього життя, РНОКПП не змінюється, а після смерті платника податків реєстраційний номер втрачає актуальність і не може бути присвоєний комусь іншому. Дані, пов'язані з номером, зберігаються в архіві 75 років. Також код є елементом ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ФІЗИЧНИХ ОСІБ УКРАЇНИ (ДРФО) впровадженого у далекому 1994 році.

Нагадуємо, що згідно ЗАКОНу УКРАЇНИ "Про органи реєстрації актів громадянського стану" смерть підлягає обов'язковому внесенню до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Єдиного державного демографічного реєстру в обсязі, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус". Крім того, Органи державної реєстрації актів цивільного стану, подають центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, відомості про фізичних осіб для внесення або зміни таких даних у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків
Нагадуємо, що з 4 квітня 2016 року набрав чинності закон, яким внесено зміни до статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні». Згідно внесених змін «у разі прийняття рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої на підставі відповідних актів» УСІ НЕОБХІДНІ КОРЕКТИВИ АВТОМАТИЧНО ВНОСЯТЬСЯ ДО БАЗИ ДАНИХ ОБЛІКУ ОСІБ.
Також у державі існує реєстр назв вулиць та інших поіменованих об'єктів місцевості на підставі топографічних планів, офіційних довідників та рішень органів місцевого самоврядування про найменування (перейменування) вулиць та інших поіменованих об'єктів місцевості з періодичністю оновлення набору даних не пізніше 5 робочих днів з дня внесення змін.

Ця кричуща практика НАДСИЛАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ПОДАТКОВИЙ БОРГ ПОМЕРЛИМ призводить до повної втрати авторитету не тільки до податкової служби, але кидає тінь на інші державні органи, які утримуються за рахунок коштів платників податків. Зразу постає ряд питань щодо професійності посадовців — вміння користуватись державними реєстрами у тому числі власними. Взаємодія з іншими державними органами — Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством юстиції України, Міністерством цифрової трансформації України (Мінцифри). Виникає питання — з яких джерел ( старі телефонні довідники, пожовклі від часу зошити в клітинку) беруть прізвища та адреси? Як вони взагалі працюють? У яку епоху? Невже цифрову?
У розрізі законодавства найближча за духом є Стаття 298. Повага до людини, яка померла ч.3
3. У разі глуму над тілом людини, яка померла, або над місцем її поховання члени її сім'ї, близькі родичі мають право на відшкодування майнової та моральної шкоди.
На жаль в українському законодавстві не має відповідальності за глум над пам'яттю про людину яка померла та права на відшкодування моральної шкоди не тільки членам сім'ї, та близьким родичам, але й просто тих людей які ще просто пам'ятають.
Пам’ять – це те, з чого народжується вдячність і пошана, що формує нас як дітей своїх батьків засвідчивши свою небайдужість і любов. Кожна людина має невід’ємне право на пам’ять як виду особистих прав людини, яке є складовою частиною права на життя, - збереження імені та сформованих нею самою (образом життя та результатами діяльності) і суспільством уявлень про неї. Право на пам’ять належить людині після смерті безстроково.
Кожен має право на повагу до його гідності, стосується кожного як за життя, так і після смерті.
Систематичне отримання таких повідомлень порушує спокій померлих, спотворює пам'ять про них роблячи з чесних, законослухняних за життя громадян злочинців, податкових боржників. Це отруює спокій тих хто ще пам'ятає про цих людей, посягає на їх світлу пам'ять. Ці дії є жорстокими і такими, що ображають людську гідність що принижує гідність, а відтак – недопустимим.
Зрозуміло, що НЕІСНУЮЧИЙ ПОДАТКОВИЙ БОРГ померлі сплатити не можуть. Сплатити можуть члени сім'ї, близькі родичі. Систематичність повідомлень вказує на цілеспрямоване вимагання з елементами катування. Так, саме такою є оцінка дій згідно конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання ратифікованих ще УРСР.
Конвенція
проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або
таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання
Частина I

Стаття 1

1. Для цілей цієї Конвенції термін "катування" означає
будь-яку дію, якою будь-якій особі навмисне заподіюються сильний
біль або страждання, фізичне чи моральне, щоб отримати від неї або
від третьої особи відомості чи визнання, покарати її за дії, які
вчинила вона або третя особа чи у вчиненні яких вона
підозрюється, а також залякати чи примусити її або третю особу, чи
з будь-якої причини, що грунтується на дискримінації будь-якого
виду, коли такий біль або страждання заподіюються державними
посадовими особами чи іншими особами, які виступають як офіційні,
чи з їх підбурювання, чи з їх відома, чи за їх мовчазної згоди. В
цей термін не включаються біль або страждання, що виникли
внаслідок лише законних санкцій, невіддільні від цих санкцій чи
спричиняються ними випадково.
Не допустіть перетворення податкової служби на дистанційну катівню!
В рамках негайного забезпечення права громадян України на справедливість;

ПРОСИМО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НЕВІДКЛАДНО ПОДАТИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ЗМІНИ У КПК ТА ЗАПРОВАДЖЕННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ДЛЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА НАДСИЛАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПОМЕРЛИМ ГРОМАДЯНАМ.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Іванов Віталій Вікторович
19 вересня 2020
2.
Кучерява Валерія Валентинівна
18 вересня 2020
3.
Коваль Роман Богданович
18 вересня 2020
4.
Левченко Світлана Анатоліївна
18 вересня 2020
5.
Куліченко Євген Валерійович
17 вересня 2020
6.
Сміян Світлана Харитонівна
17 вересня 2020
7.
Горковська Світлана Анатоліївна
17 вересня 2020
8.
Бортняк Любовь Алексеевна
17 вересня 2020
9.
Бикодер Олег Сергійович
17 вересня 2020
10.
Маховський Сергій Вікторович
17 вересня 2020
11.
Порубай Роман Олександрович
17 вересня 2020
12.
Смірнова Тамара Павлівна
17 вересня 2020
13.
Ткаченко Тетяна Володимирiвна
16 вересня 2020
14.
Бабій Ольга Михайлівна
16 вересня 2020
15.
Майстренко Надія Вікторівна
16 вересня 2020
16.
Сапелкін Дмитро Сергійович
16 вересня 2020
17.
Білий Василь Олексійович
16 вересня 2020
18.
Ніколаєнко Микола Миколайович
16 вересня 2020
19.
Колесник Олег Анатолійович
16 вересня 2020
20.
Дербида Сергій Сергійович
16 вересня 2020
21.
Книшенко Сергій Миколайович
15 вересня 2020
22.
Дмитрієнко-Кирпатенко Ганна Олександрівна
15 вересня 2020
23.
Дикий Микола Демидович
15 вересня 2020
24.
Нистратов Александр Дмитриевич
15 вересня 2020
25.
Лучко Валентина Миколаївна
15 вересня 2020
26.
Кривохижа Олена В'ячеславівна
15 вересня 2020
27.
Молодцова Тетяна Андріївна
15 вересня 2020
28.
Поліщук Дарья Сергіївна
14 вересня 2020
29.
Залуський Євген Іванович
14 вересня 2020
30.
Тупісь Степан Михайлович
14 вересня 2020
147
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 83 дні
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.