№22/107244-еп

Будувати чи захищати Україну

Автор (ініціатор): Пінега Сергій Михайлович
Дата оприлюднення: 21 жовтня 2020
Один веселий хлопець в інтернеті написав - Україна- це кіно не надовго, запасіться поп корном і треба трохи почекати. Одночасно згадується Шевченко Т «Слов’яни - Славних прадідів великих правнуки погані».
У туристів є така аксіома, якщо десь почали блукати - верніться на те місце, де ви були впевнені в своєму місцезнаходженні.
Вернемось, коли наша країні була Державою довго і впевнено. Згадується Грушевський Скоропадський, Винниченко, Петлюра, Бандера, та чи можна їх сприймати за базу - ні. Бо це були тимчасові утворення та скоріше мрії, які здебільшого виникали в період геополітичної нестабільності розпад Царської Росії, війна СРСР.
Остання геополітична нестабільність – розпад СРСР привів до останнього результату - створення держави Україна у 1991 році, учасником цього дійства був і я особисто.
Нехай «суперпатріоти» не чіпляють ордени собі на груди:
Україна в таких кордонах – спадщина СРСР, рішення про незалежність МОЄ рішення, рядового трудівника. Для приклада: 83% "за" незалежність дав Донбасс, 54% дав Крим.
Основна моя думка яка була при прийнятті рішенні «за» незалежність: ідеологія КПРС була збанкрутілою, економіка буксувати, особливо галузі, пов’язані з товарами широкого вжитку, машинобудування працювало тільки на ВПК.
Рішення про незалежність приймалось не щоб досолити Росії, як зараз прийнято, а щоб мобільніше побудувати більш сучасне життя, вийти з кризи.
Так от, коли вертатись на місце стабільної, сильної Держави, згадується тільки Київська Русь, яка існувала сотні років і була шанованою в світі.
Вершини політичної могутності й стабільності, економічного та культурного розквіту припали на період впровадження християнства та кодексу Законів того часу, а не на період братовбивчих війн.
Що ми маємо на початок нової епохи народження країни 1991 року:
- Відсутність нової ідеології (Боротьба ідеологій: російської напів совкової, американсько – європейської більш зорієнтованої не на розвиток країни, а на завоювання ринків України та на послаблення Росії, націоналістичної ідеологія С.Бандери – ідеологія чистої раси, яка не враховує реальності часу та національно-демографічний склад розвитку країни та регіонів станом та в кордонах 1991р)
- Становлення/зародження власників в масштабі країни, яка не є об’єктивною (в результаті чого, майже все населення зробилось бідняками, без власності, а власність прибрали к рукам одиниці) переділ продовжується по цей час, як боротьба між кланами, які прикриваються патріотичними та благодійними гаслами, скупили телебачення, але такі гроші їм добра не принесуть, а американські та європейські суди їх «доженуть».
- Боротьба за сировинні ринки, ринки збуту між українськими магнатами, представниками російського та іншого капіталів.
- Промисловість у спадок від СРСР майже вся потребує докорінної реконструкції: стратегічні галузі не життєдайні без Росії, контрольні пакети акцій яких захватили не трудові колективи, а здебільшого їх керівники, партійні функціонери, не здатні працювати в умовах ринку. Енергетичні та інші рентабельні галузі – швидко викупили «нові» мільйонери.
- На решту галузей впливає нестабільність держави та органів законодавчої влади, їх залежність від факторів, приведених в попередніх пунктах, потрібен час для становлення середнього класу.
- За період становлення з 1991 р мали місце дії окремих людей і регіонів, які не в повній мірі можна вписати в закони, наприклад сепаратизм Криму і Донбасу, я б пояснив тим, що вони не згодні з Майданом 2013 р, який вони вважають державним переворотом. Зверніть увагу на голосування України – два полюси є завжди: Донбас (а раніше і Крим) і Галичина. Чи є вплив Росії в процесах України – звичайно є і не може не бути. По перше тому що Крим, Донбас, Новоросія, Одеса, Київ – історично пов’язані території, а Московію (серце Росії) заснували Київські князі- то які вони нам чужі? А Всесоюзні комсомольці будови СРСР? – там доля українців завжди була високою. Я особисто приймав участь в будівництві Уренгой-Помари-Ужгород. Ще один факт. На пресс-конференції Голова благодійного фонду "Україна-Русь" Ростислав Новоженець і головний редактор газети"За вільну Україну" Богдан Вовк, повідомили, що згідно перепису населення 1926 р, росіян в СРСР нарахували 78 млн, а українців – 81 млн. Правда не зрозуміло то було на будівництвах, чи взагалі, але цифри свідчать, що ми в значній мірі освоювали ті території, то нащо від них цуратись. Ідеологія не підходить, багато бойовиків - однозначно, бо території великі, місця дикі, це все пояснює - в цьому питання треба працювати, але люди наші, землі наші – цуратись їх не треба. Як батьки розводяться і ділять дитину і майно – кожному з батьків здається що це все МОЄ РІДНЕ.
Під амністію повинні повинні підпадати не тільки південь і схід. Йде закидання притягнення до відповідальності Турчинові, Парубія, Порошенка.
Чому Турчинов віддав Крим. Об’явити війну Росії він не міг і вірно зробив, бо війна б тривала стільки часу, скільки часу треба, аби російські танки проїхали з кордону до Києва.
Чи міг по іншому діяти Порошенко, який прийшов на хвилі Майдану? – не міг.
В Одесі згоріли люди – хочуть зробити винним Парубія. Він палив тих людей? Звісно ні, мав на меті - звісно ні. Може він і послав своїх хлопців, але щоб відстоювати українське у місто яке віками кровно пов’язане з Україною. Так сталось.., погано, неправильно сталось, усі християни моляться за душі померлих, моя душа плаче за померлу молодь (як і за небесну сотню та загиблих на війні) так сталось…
Чесні бійці війни на Донбасі – герої, їх пільги і відношення не повинні бути переглянуті, але й населення Криму та Донбасу не є коллаборанти і сепаратисти, вони - незгодні з Майданом.
Так на Україні сталось….
Війна завжди має багато виключень з гуманітарних законів (бо війна це тисячі людей, які приймають індивідуальні рішення в конкретних ситуаціях, під впливом та на межі емоційних піків) тому краще такі моменти і війну уникати.
Людей, які приймали участь в розстрілах, та аналогічних діях – повинен судити суд. Вбивця не має національності, партійності.
Майдан – специфічна фаза розвитку України.
Із вищевказаного рекомендую Президенту України приділити увагу такому питанню як побудова України, на базі нової ідеології суспільства, основа якої – доброта, людяність, релігія, прощення.
Буде вірна лінія життя - все у нас станеться і складеться, такий народ - ворог не переможе.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Білий Василь Олексійович
01 грудня 2020
2.
Мигаль Екатерина Михайловна
03 листопада 2020
3.
Данченко Андрей Викторович
03 листопада 2020
4.
Шумлянська Марина Юріївна
03 листопада 2020
5.
Сівакова Єлизавета Андріївна
03 листопада 2020
6.
Сидоренко Таїсія Василівна
02 листопада 2020
7.
Назаренко Олена Станіславівна
01 листопада 2020
8.
Швець Дмитро Едуардович
30 жовтня 2020
9.
Суббота Александр Иванович
30 жовтня 2020
10.
Корець Олена Григорівна
30 жовтня 2020
11.
Надозір Андрій Юрійович
30 жовтня 2020
12.
Терещенко Євгенія Євгенівна
30 жовтня 2020
13.
Ковтун Андрей Владимирович
30 жовтня 2020
14.
Мартинюк Віталій Володимирович
30 жовтня 2020
15.
Підвальнюк Максим Вікторович
30 жовтня 2020
16.
Олійник Михайло Григорович
30 жовтня 2020
17.
Влох Ростислав Николаевич
30 жовтня 2020
18.
Савчук Сергій Володимирович
30 жовтня 2020
19.
Козаченко В'ячеслав Андрійович
29 жовтня 2020
20.
Бойчук Світлана Ярославівна
29 жовтня 2020
21.
Якименко Олег Сергійович
29 жовтня 2020
22.
Хмельницький Ігор Володимирович
29 жовтня 2020
23.
Норенко Ірина Миколаївна
29 жовтня 2020
24.
Стахова Оксана Петрівна
28 жовтня 2020
25.
Буратчук Юрій Іванович
27 жовтня 2020
26.
Писаренко Наталя Георгіївна
26 жовтня 2020
27.
Гайдук Надія Валеріївна
25 жовтня 2020
28.
Погребняк Ірина Олександрівна
24 жовтня 2020
29.
Бредіхін Григорій Миколайович
24 жовтня 2020
30.
Онушко Руслан Георгійович
23 жовтня 2020
42
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено