Вельмишановний пане Президенте України, Володимире Олександровичу!
Прошу Вас по прикладу наших західних партнерів – Польщі, Литви, Угорщини, Словенії та інших просімейних європейських країн, зробити офіційну заяву щодо підтримки інституту сім`ї, яка повністю узгоджуватиметься з чинним українським законодавством, нормами міжнародного права, ратифікованими Верховною Радою України, минулорічними науковими дослідженнями, результати якого оприлюднені в журналі Science та позицією переважної більшості українського суспільства.
Згідно з статтею 51 Конституції України сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Відповідно до статті 16 Загальної декларації прав людини сім’я є природним i основним осередком суспільства i має право на захист з боку суспільства та держави. У статті 23 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права зазначено, що сім’я, як союз чоловіка й жінки, є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави.
Згідно статті 29 Конвенції ООН про права дитини, яка прийнята резолюцією 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року та ратифікована Постановою Верховної Ради України № 789ХІІ від 27 лютого 1991 року, яка набула чинності для України 27 вересня 1991 року, в підпункті “с” пункту 1 зазначено, що держави-учасниці погоджуються щодо того, що освіта дитини має бути спрямована на виховання поваги до батьків дитини, її культурної самобутності, мови і національних цінностей країни, в якій дитина проживає.
Під час минулорічних наукових досліджень, результати якого оприлюднені в журналі Science, були вивчені дані з Біобанку Великої Британії і американської біотехнологічної компанії «23andMe», і виявлено, що гена, відповідального за гомосексуалізм, не існує, тобто це не вроджена вада, а набута внаслідок аморальної поведінки. За словами Девіда Кьортіса, професора Інституту генетики Каліфорнійського університету, "це дослідження явно демонструє, що не існує такого поняття, як "ген геїв".
В Європі, як і в цілому світі загалом, немає єдиної позиції щодо інституту сім’ї, і позиція багатьох європейських країн щодо Стамбульської конвенції яскраво свідчить, що Європа не є одностайною в цих питаннях. Україна обрала європейський вектор розвитку, і по прикладу Литви, Польщі, Угорщини, Словенії та інших європейських захисників інституту сім’ї, послідовно реалізує своє право на збереження національних цінностей своєї країни.