Указом Президента України № 43/2021 від 02.02.2021 р. "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" введені санкції терміном на 5 років щодо Тараса Козака, а також щодо телеканалів, які йому належать,на підставі статті 5 Закону України "Про санкції".
До Указу Президента України НЕ ДОДАЄТЬСЯ відповідний ОБВИНУВАЛЬНИЙ ВИРОК СУДУ.
З українських ЗМІ:
- ain.Зеленский заблокировал телеканалы «112 Украина», NewsOne и ZIK. Их отключили от вещания:
"2 февраля президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о введении санкций в отношении медиамагната Тараса Козака и контролируемых им каналов.
Об том сообщается на сайте администрации президента.
В тот же день телеканалы «112 Украина», NewsOne и ZIK были отключены от вещания.
В официальном заявлении медиахолдинга «Новости» это решение назвали «политической расправой над неугодными СМИ".
Однак статтею 15 Конституції України встановлено, що:
- Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності;
- Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов'язкова;
- ЦЕНЗУРА ЗАБОРОНЕНА.
Статтею 1 Конституції України встановлено,що:
- Україна є демократична, правова держава.
Статтею 8 Конституції України встановлено, що:
- В Україні визнається і діє принцип верховенства права;
- Конституція України має найвищу юридичну силу;
- Закони та інші нормативно-правові АКТИ (й Укази Президента також) приймаються на ОСНОВІ Конституції України і ПОВИННІ відповідати їй.
Крім того, статтею 61 Конституції України встановлено, що:
- Юридична відповідальність особи має індивідуальний характер.
До того ж статтею 62 Конституції України встановлено, що:
- Особа ВВАЖАЄТЬСЯ НЕВИНУВАТОЮ у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним ВИРОКОМ СУДУ;
- Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на ПРИПУЩЕННЯХ;
- Усі СУМНІВИ щодо доведеності вини особи ТЛУМАЧАТЬСЯ на її КОРИСТЬ.
Тобто цим Указом було грубо ПОРУШЕНО вищезазначені базові статті Конституції України.
В зв'язку з вищенаведеним, ПРОШУ від Президента України, який, згідно статті 102 Конституції, є Гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина:
1.АБО ЗАБЕЗПЕЧИТИ конституційність (законність) свого Указу № 43/2021 від 02.02.2021 року, ДОДАВШИ до нього відповідний ОБВИНУВАЛЬНИЙ ВИРОК СУДУ;
2.АБО СКАСУВАТИ цей антиконституційний (незаконний) Указ № 43/2021 від 02.02.2021 року, ВИЗНАВШИ його НЕДІЮЧИМ