№22/113388-еп

Запропонувати Міністерству культури та інформаційної політики розробити Програму тестування на ДНК політиків та звичайних громадян України. Можливо це дійсно покаже хто ми - Українці та чи можливо нас усіх перетворити (витворити) в homo ukrainikus?

Автор (ініціатор): Усков Валерій Васильович
Дата оприлюднення: 22 лютого 2021
"Слов'яни населяють близько 20 % території Європи від Балтійського моря до Адріатичного і від Лаби до Волги. Згідно з географічним критерієм, поділяються на західну, східну і південну групи.
До західнослов'янської групи належать поляки, кашуби, лужичани, чехи, словаки (а також колишні носії нині мертвих мов - полаби й словінці).
До східних слов'ян включають українців, білорусів та росіян.
До південнослов'янських народів належать серби, хорвати, македонці, болгари, словенці.
Незважаючи на мовну спорідненість, генетично слов'яни мають значні відмінності, що показує участь у їхньому генезисі різних етнічних спільнот".
(За матеріалам з Вікіпедії).

Політтехнолог експрезидента Петра Порошенка Ігор Гринів (30 вересня, 2019, інтерв'ю журналіста Максима Каменєва) - ... Тепер про свободу. «Свобода, рівність, братство» - це те, що витворила в свій час Французька революція, і це справді дуже гідні слова. Україна - terra cosaccorum: земля вільних людей. Але є нюанс. На полиці за моєю спиною лежить книжка Гійома Де Боплана 17-го століття - «Опис України». В ній - красиві українці, які вміють гарно помирати і демократично вибирати владу. Але не проходить місяця, щоб вони не починали цю владу скидати, бо вважають, що їхня свобода зазнає утисків. Тому, крім свободи, має бути ще усвідомлення, що поява держави - це вже є добровільна відмова від певних свобод.
- Фактично ви хотіли витворити homo ukrainikus?
- Хотіли і хочемо далі".

Андрій Любка Зазирнути в свою ДНК (сайт zbruc.eu.).

"Отож, результати (тесту ДНК) такі: в моїй крові 59% західних слов’ян, 25% балтів і 16 % східних слов’ян ... Чистісінький центральноєвропеєць, не збагачений жодним екзотичним нальотом ... Справді, знання породжують печаль, тож деяких речей краще б не знати. Бодай для того, щоб не входити в конфлікт із самим собою. Або тим, ким ти себе вважаєш і відчуваєш. І хай людиною ми є за ДНК, але усвідомленою особистістю таки стаємо з власного вибору ... "

Тестування допоможе суспільству зрозуміти - чому ми такі різні у поглядах. Звідки ми насправді?
Звідки така ненависть до всього російського?
Чому Україна вже 300 років виборює свою незалежність?
Чому у нас гімн - "Ще не вмерла України і слава, і воля ... "?
Чи покличуть в ЄС країну homo ukrainikus, або це тільки чиясь політика?
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Марченко Анатолій Олександрович
26 лютого 2021
2.
Хлудєєва Ірина Валентинівна
23 лютого 2021
3.
Усков Валерій Васильович
19 лютого 2021
3
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 85 днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.