№22/119612-еп

По прийняттю зміни НБУ дизайну нових металевих монет 1 грн, та 2 грн. ПРОПОЗИЦІЯ, що до доцільнсті та більш економічного спобу зміни,а також пропозиції та доцільність,до зміни форми та дизайну інших монет.

Автор (ініціатор): Хорошун Олександр Юрійович
Дата оприлюднення: 12 липня 2021
НБУ хоче змінити дизайн нових металевих монет 1 грн, та 2 грн. В зв'зку з наріканнями від простих людей, слабкозорих людей, людей пенсійного віку, та людей не маючих зору.

Та самий простий, та доцільний економічний спосіб, це змінинти тільки наприклад 2 грн,зробити іншої форми(наприклад квадратної, чи іншої),а 1 грн не міняти. Так як різниця в розмірах 1 грн та 5 грн чутлива і їх легко розрізнити по розміру, між собою. Також можна зробити цей простий спосіб, перехідним періодом, до зміни інших монет.

Наприклад, пропоную зробити монети різної форми. Наприклад 10 грн - правильний прямокутник, 5 грн - квадрат, 2 грн - трикутник, 1 грн - кругла(нічого не міняти). По мірі зменшення, чи можна навпаки, в зворотну сторону 1 грн трикутна .... 10 грн круглі. По-перше, економія металу, так як монети штампують, то відходів менше. По-друге, це дуже самобутньо та оригінально. По третє, різних геометричних фігур безліч, овал, ромб, шестикутник (гексагон), восьмикутник (гектагон), нарешті монети з отвором, з вкрапленням жовтого металу, різного кольору або металу ітд( для людей не маючих зору, варіанти з іншими кольорами та металами не дуже підходять).Та варіантів багато. У нас є люди, котрі за це отримують зарплатню.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Фещенко Олексій Володимирович
12 липня 2021
2.
Падалиця Сергій Миколайович
12 липня 2021
3.
Хорошун Олександр Юрійович
10 липня 2021
3
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 17 днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.