№22/119810-еп

Лад в житлово-комунальному господарстві

Автор (ініціатор): Степура Олег Петрович
Дата оприлюднення: 14 липня 2021
Доброго дня!
Мені 32 роки, постійно чую що потрібно підвищити тарифи щоб покращити послуги (відчуття що вони у нас найкращі порівняно з заробітною платою).А навести прошу порядок, тому що законодавча база діє тільки для монополістів котрі надають послуги.Відмовитися від опалення та створити індивідуальне потрібно створити проектну документацію та погодити а потім щось монтувати, розумієте шлях вже непрозорий (хоча дахи пустують людям жарко, чому не модернізуть не ставлять сонячні панелі для НАСЕЛЕННЯ - невигідно олігархам.
З електричною енергією зовсім біда маємо перетоки, експортуємо цей товар, атомних станцій 4 без модернізації із за корупції, напевне потрібно перетворити Україну на пустелю ресурс станцій вичерпано(історія 1986 року має бути повчальною) там потрібні кошти на модернізацію так як виробляють 80 відсотків товару, ні дамо Ахметову на зелений тариф.А мрія проста щоб у людей була своя станція як хочеш розпоряжайся в себе на подвір'ї чи даху в містян з полів (земля не його так як був мораторій на продаж) Ахметова перенесено на дахи. Ще одна цікавість з балансу вироблення електрики населення споживає 5-7 відсотків. Все інше комбінати, заводи, важка промисловість котра нажаль належить не Людям.
Обслуговування та прибирання територій ЖЕКами або недоствореними ОСББ окрема історія, оплата -жах 20 числа люди несуть кошти за послуги котрі не прописані і не виконані якісно органи влади не можуть організувати каси щоб прийняти пенсіонерів. В електронній сфері бардак, хто що хоче те й виставляє. ГІОЦ не бачить ГЕРЦ, колцентри перенаправляють (посилають), в управляющих компанія відповідь ВИ мене не наймали (найняв дід Мороз) чи хто?
Висновок такий діаспора українців найбільша в світі напевне не просто так, ось поїхали фахівці, а потім і ті хто не мав. Хтось загинув на війні.
Тож хочеться щоб настав той час коли не заважали Людям, і діяли закони для них а не над ними. Дякую раціональним Людям котрі мене зрозуміли.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Соловйова Тетяна Олександрівна
24 липня 2021
2.
Дударенко Олександр Юрійович
21 липня 2021
3.
Токарєв Юрій Георгійович
20 липня 2021
4.
Шевель Юлія Владимирівна
17 липня 2021
5.
Гоков Олександр Павлович
16 липня 2021
6.
Левит Еліана Віталіївна
14 липня 2021
7.
Такуєв Олександр Валерійович
14 липня 2021
8.
Степура Олег Петрович
13 липня 2021
8
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено