№22/120210-еп

Визнання котів частиною екосистеми міста

Автор (ініціатор): Денисюк Вікторія Олександрівна
Дата оприлюднення: 21 липня 2021
ПЕТИЦІЯ
Одним з незмінних атрибутів міського життя є безпритульні коти. Голод, холод, людська жорстокість та знущання - одвічні спутники чотирилапих, що опиняються на вулиці. Такі коти та собаки викликають роздратування деяких мешканців міста, іх труять та калічать, замуровують у підвалах, викидають на смітники. На жаль, наше місто також не є винятком цієі сумноі статистики. Беручи до уваги досвід багатьох міст Украіни, які визнали котів частиною екосистеми міста, необхідно і нам стати на захист котів, запезпечивши їм безпечне проживання у місті Вараш. Коти в містах жили і будуть жити, питання тільки у нашому ставленні до них. Щоб вуличні коти могли спокійно пережити зиму, грітися у підвалах без ризику бути замурованими, потрібно визнати котів частиною екосистеми міста та надати їм відповідний захист.
Оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природньої дератизації - знищення гризунів, що є розносчиками багатьох інфекцій.
Разом з цим потрібно приділити увагу гуманному регулюванню чисельності котів, іх стерилізаціі, а також вакцинаціі, реєстраціі .Адже самовільна перебудова ( в тому числі замурування) горішніх, підвальних приміщень та підвалів може завдати шкоди вентиляційній системі багатоповерхівок. А от чотирилапі які в них проживають - значно безпечніші, ніж прийнято вважати. Належні санітарні умови(чисті, сухі підвали наприклад) стерилізація, та збалансоване харчування- і ризик того, що коти переноситимуть збудники хвороб, мінімальний. Що потрібно зробити? Відповідним рішенням Варашської міської ради проголосити котів повноправними співмешканцями, частиною екосистеми міста. Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання прибудинкових територій, зробити відповідні доповнення до існуючих актів. Наші пропозиціі для вирішення цього питання.

1)Визнати котів частиною екосистеми міста.
2)Зобов'язати обслуговуючим комунальним установам, ОСББ не створювати навмисних перешкод для виконання котами їх природніх функцій по знищенню гризунів. Запобігати ненавмисній та навмисній ізоляціі котів у підвальних приміщеннях, що унеможливлює вільний вихід тварин з місця перебування і позбавляє їх опіки волонтерів.
3)Запезпечити регулювання чисельності безпритульних котів шляхом стерилізаціі з обовязковою вакцинацією і передбачити на це кошти у міському бюджеті на наступний рік .
4)Забезпечити інформування громадян про відповідні положення закону Украіни "Про жорстоке поводження з тваринами", проводити роз"яснювальну роботу з населенням про важливість котів в екосистемі міста.
5)Спільно з представниками громадських об'єднань,статутною метою яких є захист тварин ,вести контроль за дотриманням виконання усіх рішень міськоі ради, що стосується безпритульних тварин.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Мелашкін Олександр Вадимович
27 липня 2021
2.
Падалиця Сергій Миколайович
24 липня 2021
3.
Лісняк Сергій Леонідович
22 липня 2021
4.
Киричик Юлія Анатоліївна
22 липня 2021
5.
Денисюк Петро Петрович
21 липня 2021
6.
Гайбура Василь Петрович
21 липня 2021
7.
Нечаєв Андрій Валерійович
21 липня 2021
8.
Нечаєва Ірина Олександрівна
21 липня 2021
9.
Баранчук Оксана Володимирівна
21 липня 2021
10.
Цюп'яшук Руслана Миколаївна
21 липня 2021
11.
Шевель Юлія Владимирівна
21 липня 2021
12.
Денисюк Вікторія Олександрівна
20 липня 2021
12
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 85 днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.