№22/120560-еп

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ – ЗМІНА СИМВОЛІВ ДЕРЖАВИ «ЩОСЬ НЕЛАДНЕ ТВОРИТЬСЯ У ДАНСЬКОМУ КОРОЛІВСТВІ !..» Вільям ШЕКСПІР. ГАМЛЕТ – Принц Данський. Трагедія. ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ В. О. ЗЕЛЕНСЬКОМУ: ПОДАТИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЗАКОНОПРОЕКТИ ПРО ОНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СИМВОЛІВ І СХВАЛИТИ ВЕЛИЧАЛЬНИЙ ГІМН, ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ ПРАПОР І ВЕЛИКИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ З ДЕВІЗОМ

Автор (ініціатор): Іваненко Анатолій Васильович
Дата оприлюднення: 26 липня 2021
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ – ЗМІНА СИМВОЛІВ ДЕРЖАВИ

«ЩОСЬ НЕЛАДНЕ ТВОРИТЬСЯ У ДАНСЬКОМУ КОРОЛІВСТВІ !..»
Вільям ШЕКСПІР. ГАМЛЕТ – Принц Данський. Трагедія.

ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ В. О. ЗЕЛЕНСЬКОМУ:
ПОДАТИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЗАКОНОПРОЕКТИ
ПРО ОНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СИМВОЛІВ І СХВАЛИТИ
ВЕЛИЧАЛЬНИЙ ГІМН, ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ ПРАПОР
І ВЕЛИКИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ З ДЕВІЗОМ

ЗМІСТ ПЕТИЦІЇ
1. ВСТУПНЕ СЛОВО
2. ВЕЛИЧАЛЬНИЙ ТЕКСТ ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ
3. ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ
4. ВЕЛИКИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ З ДЕВІЗОМ
5. ПІСЛЯМОВА

1. ВСТУПНЕ СЛОВО

24 Серпня 2021 Року Український Народ відсвяткує 30-и Річчя Незалежності України! Україна на момент розлучення з Радянським Союзом була однією із розвинених, процвітаючих та економічно потужних держав Європи!
Наша Країна володіла грандіозним потенціалом науково-технологічних галузей промисловості: в Літакобудуванні, Космічно-ракетному секторі, Оборонно-промисловому комплексі, Енергетиці, Машинобудуванні, та в інших високотехнічних напрямках: Електроніці, Хімії, Нафтопереробці, Вугледобуванні, Транспортних перевезеннях, Архітектурно-будівельній сфері, Річково-морському флоті і в Сільському господарстві!
А далі вже новочасні керманичі – Президенти України та різнобокі націонал-демократи Верховної Ради на протязі трьох десятиліть вели нашу незалежну Батьківщину до майбутнього «народного щастя» разом із спірними Державними Символами з сакральною провокацією нинішньої складної ситуації в Україні в супроводі Державного Гімну «Ще не вмерли України і слава, і воля…», під Синьо-Жовтим Прапором та без Великого Герба України!..
І прирекли славетну в своїй красі, величну в науково-промисловому комплексі і могутню в військово-оборонній сфері - з третім ядерним потенціалом Українську Державу на політичний занепад, економічно кризу, грабіжницьку приватизацію, зубожіння населення, військові операції на кордоні і втрату Криму!..
Для відродження величі сучасної України потрібні оновлені Символи Держави, які об’єднають Українську Націю в дружній праці на благополуччя України і кожної родини і приведуть рідну Вітчизну до національного процвітання, істинного добробуту Українського Народу, економічної і оборонної Сили та стійкого Миру і справжньої Волі на землі Незалежної України!

2. ВЕЛИЧАЛЬНА РЕДАКЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ

Слався вільна Україна, твоя Сила й Воля!
Це нам, Браття Українці, дарувала Доля.
Розквітай Країна рідна, як Сади на Сонці –
І живемо, Брати й Сестри, ми в своїй Сторонці!
Святе Військо піднялося за нашу Свободу,
Й показало, що Ми, Браття, Козацького роду!
Вийшли вславлені Герої від Карпат до Сходу
Й захистили рідну Землю для свого Народу!
Чорне море спокій має і Дніпро радіє,
Бо збулася в Україні доленосна Мрія!
Святе Військо піднялося за нашу Свободу,
Й показало, що Ми, Браття, Козацького роду!
А завзяття, праця мирна зміцнює Країну!
Прославляє Незалежність Народ України –
Над Містами пісні ллються, звучать над Ланами!
Слався вільна Україна Дочками й Синами!
Святе Військо піднялося за нашу Свободу,
Й показало, що Ми, Браття, Козацького роду!

Успішні демократичні Країни Світу в своїх Державних Гімнах про «ще не вмерли…» не співають, а прославляють свою Вітчизну урочистими словами!
Гімн України радянського періоду починався величним віршованим рядком:
«Живи, Україно, прекрасна і сильна…»!
І Українці дійсно жили в прекрасній Країні, мирною працею зміцнюючи рідну Вітчизну!
Натомість Державний Гімн в новітній історії Незалежності України з перших слів «заспокоює» Український народ твердженням:
«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.»…
Про що і про кого йде мова?!.. Восени 1862 року на одній із вечірок у домі купця Лазарєва в Києві Павло Чубинський написав ці слова у своєму вірші – заклику до боротьби українців за свободу від чужинської неволі, з великою надією:
«Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.»!..
Ця надія реалізувалась в дійсність у День Незалежності України, проголошеної 24 Серпня 1991 року, яка дісталась нашій Країні «без ратного бою» і стала щедрим дарунком Долі після розпаду радянської імперії.
«Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.»!..
А накликати лихо на Країну цими словами з пророцтвом ратоборства на мирній землі України вдалося без зайвих зусиль мільйоноголосими хорами українських Майданів!..
Далі була втрата Криму, Донбаська трагедія та Реквієми Піккардійської Терції «Пливе Кача» над Героями Небесної Сотні та полеглими українськими бійцями на Сході земель України!..
ВИКЛАДЕНА ВИЩЕ АВТОРСЬКА РЕДАКЦІЯ ГІМНУ УКРАЇНИ ЗА МОТИВАМИ ВІРША ПАВЛА ЧУБИНСЬКОГО «ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНА…» НА МУЗИКУ МИХАЙЛА ВЕРБИЦЬКОГО СЛАВИТЬ ВІЛЬНУ УКРАЇНУ, НАШУ СИЛУ Й ВОЛЮ В ОПТИМІСТИЧНІЙ, ЖИТТЄЛЮБНІЙ І ВЕЛИЧАЛЬНІЙ ФОРМІ!

3. ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ
Нинішній Державний Синьо-Жовтий Прапор України (зверху: Синій, а знизу: Жовтий) – це Символ трагічних доль державних утворень на території сучасної України, які так і не стали повноцінними Державами в часи лихоліття революційно-військових потрясінь:
1. УКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА (1917 – 1018 р.р.; 1918 – 1920 р.р.)
Керманичі – М. Грушевський, В. Винниченко, П. Скоропадський, Симон Петлюра.
УНР тричі переходила до різних правителів – ліквідована більшовиками…
2. УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА (Квітень – Грудень 1918 р.) Гетьман Павло Скоропадський.
Припинила існувати після повстання під керівництвом Директорії УНР та С. Петлюри...
3. ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА (ЗУНР: 1918 – 1919 р.р.)
Розбита польськими військами Й. Пілсудського і ввійшла до складу Польщі…
4. УКРАЇНСЬКА ДАЛЕКОСХІДНА РЕСПУБЛІКА (1917 – 1922 р.р.)
Більшовики ліквідували УДР і приєднали до більшовицької Росії…
5. ГУЦУЛЬСЬКА РЕСПУБЛІКА (1918 – 1919 р.р.) Увійшла до складу Чехословаччини…
6. КОМАНЧАНСЬКА РЕСПУБЛІКА (1918 – 1919 р.р.) Польська армія захопила Команчу…
7. КРИМСЬКА ДЕМОКРАТИЧНА (НАРОДНА) РЕСПУБЛІКА (1917 – 1918 р.р.)
Захвативши владу на півострові, більшовики ліквідували державне утворення кримських татар, розпустили Курултай і влаштували в Криму масовий терор…
Ці історичні події підтверджують потайний демонічний вплив синьо-жовтих кольорів, якщо їх наділяти силою державного символізму!..
Цікаву відповідь дав Перший Президент України в 1992 році китайській художниці Мао-Мао, яка наполегливо порадила змінити розміщення кольорів на Державному Прапорі України, адже згідно Китайської Книги Змін «І-Цзін» синій - верх і жовтий – низ це найгірша з комбінацій гексаграми «Пі» – при такому поєднанні кольорів його Країна зіткнеться з неминучою деградацією, зрадою, занепадом, бідністю і, нарешті, з крахом…
Напроти, зворотне Жовто-Блакитне поєднання кольорів Прапору, коли Жовтий - зверху, а Блакитний - внизу, утворює доброзичливу гексаграми «Тай», що означає: «Мале поступається місцем Великому, Прогрес, Розквіт, Щастя і Добробут»!
І Президент у відповідь художниці пожартував: «Що корисно для китайця, то для українця – смерть і навпаки»! Ну, що тут скажеш?!..
Напевно, він був провидцем – і жарти незабаром закінчились: 30-річна історія української Незалежності підтвердила застереження Мао-Мао, що Синьо - жовтий прапор спотворює магічну сутність державного символу, яка дуже скоро вплинула на Україну!..
За останні 30-ять років економіка Китайської Народної Республіки піднялася на друге місце після США! Нині Китай замість України став третьою ядерною Державою вслід за США і Росією! Ця Країна фігурує найбільшим світовим експортером робототехніки, комп’ютерів, смартфонів, медичних апаратів, машин і механізмів, вражає фантастичним прогресом в архітектурно-будівельній індустрії, авто- и літакобудуванні!..
Китайський Космічний корабель «Чан’є-5» 16 грудня 2020 року доставив на Землю зразки ґрунту з невидимої сторони Місяця, яку людство досліджує вперше!
Космічний зонд Тяньвень-1, запущений Китаєм ракетою-носієм 23 липня 2020 року успішно вийшов на орбіту Марса і відправив на поверхню «Червоної планети» марсохід для пошуку «життя» та дослідження інопланетного середовища!
Китайські тайконавти 4 липня 2021 року здійснили перший вихід у відкритий космос в тандемі зі своєї нової орбітальної станції Тяньгун!..
А що ж тоді пророчити про долю України, яка «ще не вмерла» під Синьо-жовтим Прапором?!.. Деградація у розквіт не трансформується!..
За три десятка літ, пережиті у стані занепаду незалежної Держави, українці зневірились у відродженні «сили і волі» України - енергійна молодь, науковці і фахівці сотнями тисяч покидають її межі, шукаючи кращої долі на чужині…
У світі вже існують другорядні землі і міста з муніципальним синьо – жовтим стягом, це:
1 – НИЖНЯ АВСТРІЯ – Федеральна земля і провінція – АВСТРІЯ;
2 – ХЕМНІЦ – місто Федеральної землі Саксонія – НІМЕЧЧИНА;
3 – БІБЕРАХ-НА-РІСІ – місто Землі Баден-Вюртемберг – НІМЕЧЧИНА;
4 – БРАУНШВЕЙГ-ЛЮНЕБУРГ – Герцогство у Нижній Саксонії – НІМЕЧЧИНА;
5 – ГРИФУВ-ШЛЬОНСЬКИЙ – місто Нижньосілезького воєводства – ПОЛЬЩА;
6 – ГМІНА СТАРА КАМЕНИЦЯ – гміна (село) Нижньосілезького воєводства – ПОЛЬЩА;
7 – ДХОЛПУР – місто і адміністративний центр округа Дхолпур штата Раджастхан – ІНДІЯ;
8 – ЕРРЕРА – одна з провінцій з адміністративним центром – містом Читре – ПАНАМА;
9 – ДАЛМАЦІЯ – історичний регіон на узбережжі Адріатичного моря – ХОРВАТІЯ.
10 - ою з Синьо-Жовтим Прапором стала наша Незалежна Держава – УКРАЇНА!
Панове, невже оце підходяща компанія для найбільшої за територією Європейської Країни - України?!.. А як виправдовуватись відносно плагіату розміщення кольорів на Прапорі?!..
Ні одна країна Світу не заснувала в якості свого національного прапора Жовто – Блакитне Знамено – воно споконвіку належить Україні!
ЦЕЙ ПРИВІЛЕЙ – БУТИ ПЕРШОЮ КРАЇНОЮ З ЖОВТО-БЛАКИТНИМ ПРАПОРОМ ЗДАВЕН ОЧІКУЄ УКРАЇНУ! І ТОДІ ЖОВТО-БЛАКИТНІ КОЛЬОРИ СТАНУТЬ У ВСЬОМУ СВІТІ СЛАВЕТНИМ СИМВОЛОМ НАШОЇ ДЕРЖАВИ!

4. ВЕЛИКИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ
Великий Герб України – це по суті художнє обрамлення Малого Герба – Тризуба в красивій історично зрозумілій формі, яка придає Знаку Княжої Держави Володимира Великого святкової урочистості та величного значення головному Символу Держави України!
Автор Петиції радить взяти за основу для затвердження Верховною Радою України в якості Великого Державного Герба України найбільш мальовничий проект далекого 1996 року творчого колективу Заслуженого діяча мистецтв України, професора Української Академії Мистецтв Олександра Андрійовича ІВАХНЕНКА! Цей проект отримав ряд дрібних зауважень і декілька разів доопрацьовувався, але це не призвело до його покращення – він був кращим: з жовтошкірим Левом ліворуч, українським Козаком в синьому жупані і золотими візерунками праворуч та зеленим наметом під княжою Короною і зеленим листям біля грона калини!
Декілька слів стосовно переможця конкурсу проектів Великого Герба 2020 року.
Напевно ініціатори останнього конкурсу не взяли до уваги те, що «герботворча варта уже втомилася…» – і нові яскраві ідеї в їх творчих пошуках геть були відсутні!..
Тому переможцем серед 112 авторів ескізів став Олексій Кузьмович Кохан з його застарілим гербовим проектом 2007 року, який він без вагань і без змін подав на конкурс 2020 року?!..
Стосовно композиції цього Герба хочеться нагадати прислівля – «На Бога надійся, а сам не плошай!» - Архістратиг Михаїл і так «обтяжений» проблемами Києва – всю Україну Він «не врятує» без наполегливої праці всього українського Народу!
Лев без приручення людиною це «хижа тварина» - не знаєш, що від нього чекати!
А «мушкетер» на хоругві – то лише малюнок, який не захистить від ворожої зграї, скільки б ним не розмахувати!
Даний проект Герба більш схожий на колажне поєднання міфічних образів, в яких відсутня життєва сила, ратна міць та історична істина Української Нації!
Великий Герб – «переможець» 2020 року на жаль спровокував недоречні умовиводи деяких відомих митців, мовляв, для України достатньо і Малого Державного Герба, тобто найбільша країна Європи «не вмре» і без свого Великого Герба?!..
Заспокойтесь, панове, – не гоже так говорити! Великий Державний Герб – це запрограмований історичний оберіг України на добробут, злагоду та перемоги Українського Народу!
Великий Герб України повинен бути затверджений на Державному рівні без всіляких сумнівів!
18 липня 2009 року український Кабінет Міністрів затвердив Положення про Великий Герб України та ухвалив невдало змінений проект герботворчого колективу О. А. Івахненка з розшифровкою графічних елементів Великого Герба:
1. Княжа корона – символ княжої влади в Київській Русі.
2. Малий Державний Герб (Тризуб) – Знак Княжої Держави Володимира Великого.
3. Козак з гвинтівкою (праворуч) – Герб Війська Запоріжського (ХVI – XVIII Століть).
4. Золотий Лев (ліворуч) – Герб Галицько-Волинського Князівства.
5. Золота пшениця з калиною – щедрість і багатство Українських Земель.
6. Щитотримачі Козак і Лев – об’єднання Сходу і Заходу України.
Але і на цей раз через низку неточностей в описах та пластичних і візуальних недоречностей цей проект так і не був внесений на розгляд Верховної Ради України!
З цього приводу відверто висловився автор одного з проектів Великого Герба Заслужений художник України Олексій Валерійович Руденко, за його словами Великий Державний Герб не був схвалений Верховною Радою виключно через особисті амбіції політиків: «Кожному хочеться, щоб його ім’я було поруч із рішенням, а фахівців слухати не бажають»!..
Промайнуло дванадцять літ і знову варіант Великого Державного Герба без жодних поправок пропонується Верховній Раді України для затвердження його на законодавчому рівні?!..
Очевидно, наступні зауваження до нового–«старого» проекту Великого Герба будуть доречні:
1. КОЛІР. Українці – кольоролюбна нація! Композиції гербів країн світу яскраво-барвисті! А український проект Великого Герба невиразний з його блідо-жовтими фігурами щитотримачів та гербарійно-засушеними наметом під короною і листям над гроном калини! Останні елементи повинні мати зелений колір рослинного зростання!
2. ЛЕВ. Оце так Лев: з двома лівими «чотирипазурними» лапами, насунутою на левине чоло короною та вистромлений язиком, який вказує на зневагу та презирство до інших осіб – маємо надію, що не до всіх українців?!..
Жовтий-золотий Лев у першому кольорі Прапора України повинен уособлювати в своїй фігурі не «мультяшний» тип, а близький до живого оригіналу незлобливий образ «царя звірів» – осучаснений Герб Галицько-Волинського Князівства!
3. КОЗАК. Таке враження, що Козак не держить синій щит з Тризубом, а тримається за нього, щоб не впасти?!.. Жупан у Козака бідняцький, а не «золотий» мундир, як стверджують автори! Треба одягнути Козака в синій з золотими візерунками жупан, щоб він у другому кольорі Прапора України на Гербі виглядав розкішно, та придати його обличчю з українськими вусами суворості в протистоянні з недругом!
4. ЖОВТО-БЛАКИТНА СТРІЧКА. Кольори на стрічки, де стоять Щитотримачі, є тотожні їх розміщенню відносно оновленого Державного Прапору України!
АВТОРСЬКА ПРОПОЗИЦІЯ – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕВІЗ НА ГЕРБІ УКРАЇНИ
5. ДЕВІЗ НА ВЕЛИКОМУ ГЕРБІ. Більшість країн Світу має на власних державних гербах девізи зі стислим формулюванням провідної ідеї, програми дій або заповіді.
Девізом Незалежної України, який розміщуеться на Жовто-блакитній стрічці Великого Герба нашої Держави достойні бути слова «СИЛА – МИР – ВОЛЯ», які означають:
СИЛА – Фінансово-економічна, Науково-промислова і Оборонна могутність Української Держави, які потрібно повертати Україні мудрими рішеннями її Вищого Керівництва!
МИР – Українці миролюбна Нація, ніякій із країн Світу зла не бажають! І хочуть жити у мирі з усіма народами і в дружній праці творити благополуччя для України і своєї родини!
ВОЛЯ – Це суть душі українців, які з давніх давен намагались бути вільними і захищали свою свободу на ратних полях!.. У 1991-у році Україна одержала свою Волю – Незалежність!
Указані вище візуальні недоречності в проекті Великого Герба 2009 року легко виправити за дорученням Президента або Верховної Ради пензлем художника – геральдиста, який візьме за основу кращі ескізи, розроблені колективом О. А. ІВАХНЕНКА в 90-х роках минулого століття!
ВЕЛИКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ ПОВИНЕН ПОДОБАТИСЬ УКРАЇНЦЯМ КРАСОЮ КОЛЬОРІВ ТА ВЕЛИЧНІСТЮ КОМПОЗИЦІЇ – ТОДІ ГЕРБ БУДЕ НАШ НА ВІКИ!

5. ПІСЛЯМОВА

В цей складний час в новітній історії України український Народ очікує від тріади гілок чинної Влади нашої Держави оперативних законодавчих дій для ефективного подолання кризових явищ в економічно-промислових галузях, фінансово-інвестиційних напрямках, військовій та оборонній сфері!
Очевидно, Верховній Раді варто було б вже в перші скликання успішно завершити досконале оновлення Національних Символів Держави, щоб це питання ще в ту пору остаточно вирішилось без наступних даремних конкурсів, відволікаючих український Парламент від сучасних важливих законів. Але поспішали в іншому – «смішні» ваучери, злодійкуваті трасти, олігархічна приватизація, інфляційні пограбування населення та боротьба за владу різних рівнів між корупціонерами, яка не вщухає й досі!..
І як відлуння того періоду звучить слова Гімну – «Ще не вмерла України і слава, і воля...» під перевернутим синьо-жовтим Прапором та без щитотримачів і корони на Гербі України!..
Дана Петиція є квінтесенцією поглядів українців на проблеми Державних Символів України, які критикуються ще з часів здобуття Незалежності – далі кілька посилання на першоджерела:
ГІМН УКРАЇНИ:
1. Про Гімн України. Сергій Дацюк, філософ;
2. Анализ текста Гимна Украины. Блог dugme (На рос. мові);
3. Почему гимн Украины является антихристианским? С. И. Аксёненко (На рос. мові).
ПРАПОР УКРАЇНИ:
4. Прапор України: вірне розташування кольорів – Золоте – згори.
Автор: Євген Романишин, Олег Мазурик, Ігор Каганець;
5. Кто и зачем перевернул флаг Украины? Анатолий Герасимчук (На рос. мові);
6. Флаг Украины: история и значение символики. Владимир Ершов (На рос. мові).
ВЕЛИКИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ:
7. Великий Герб – дискусії тривають? Ігор Луб’янов;
8. Великий герб України. Український портал. Історія України. Доба відродження;
9. Ескиз родом з 90-х. Визначено проект великого герба України – але чому довкола стільки суперечок? І яким він має бути? Автор: Інна Семенова.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОЗДУМІВ:
10. Плохие решения: Как построить самую бедную страну Европы.
7 экономических решений украинской власти, которые имели наиболее катастрофичкские последствия для экономики страны. Авторы: Дарья Марчак, Николай Мягкий,
Александр Ярощук. При участии: Любомира Романива и Анны Гусак (На рос. мові);
11. Пять президентов Украины: чем они запомнились. Виталий Червоненко.
BBC News Украина (На рос. мові);
12. Економіка КНР – Вікіпедія!..

І ЗАВЕРШАЛЬНІ ІДЕЇ, ЯКЩО Є СМІЛИВІСТЬ В УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ ЇХ ПРИЙНЯТИ:
А. Державний Прапор України доцільно змінити на триколор – Жовто-Зелено-Блакитний, де середня Зелена смуга має ½ ширини кожної із сусідніх рівновеликих горизонтальних смуг!
Зелена смуга повинна з’явитися на українському Прапорі у ті славні часи, коли корінний народ – Кримські татари офіційно отримають Автономією у складі України, яка засвідчити їхню свободу:
По-перше: переважна більшість Кримських татар – це мусульмани-суніти ханаффітського мазхабу, а Зелений колір в ісламі вважається шанованим і священним символом прапора Пророка, пов’язаний з ідеєю Раю, який означає життя, природу, оазис і відпочинок після праведних справ.
По-друге: українці з щирою повагою і толерантністю ставляться до народів мусульманської віри, тим паче до Кримських татар, доля яких зазнала трагічних поневірянь в лихі радянські часи та в сучасний період без можливості захисту своїх прав від української Держави.
По-третє: увесь мусульманський світ побачить в Україні дружню країну для їхніх держав і народів, що стане запорукою миру на південному сході Євразійського континенту.
Б. На оновленому Жовто-Блакитному (або Жовто-Зелено-Блакитному) Прапорі України та на Штандарті Президента України варто по центру зобразити Великий Герб України з зовнішнім його обрамленням дванадцятьма зірками Європейського Союзу, вступ до якого задекларований в Конституції України!
В. Нині діючий Синьо-жовтий Прапор України необхідно визнати символом першого 30-літнього періоду Новітньої Історії Української Держави та бойовим Знаменом Захисників Вітчизні у цей складний, немирний час і урочисто встановити його в Пантеоні Слави Героям України над викарбованним на постаменті цитуванням першого Гімну незалежної України «Ще не вмерли…»!
З ВЕЛИКОЮ ПОВАГОЮ ДО УКРАЇНЦІВ,
ЯКІ ПІДТРИМАЮТЬ ДАНУ АВТОРСЬКУ ПЕТИЦІЮ!
АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ІВАНЕНКО – 24 ЛИПНЯ 2021 РОКУ – КИЇВ
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Ісаєв Микола Всісович
26 липня 2021
2.
Жук Сергій Валерійович
26 липня 2021
3.
Іваненко Анатолій Васильович
24 липня 2021
3
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 32 дні
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.