№22/123318-еп

ЗАБЕЗПЕЧИТИ ОТРИМАННЯ громадянами України щорічно ДОХОДІВ від використання та продажу Державою Землі та інших ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ, згідно Конституції і ЦК України

Автор (ініціатор): Ісаєв Микола Всісович
Дата оприлюднення: 15 вересня 2021
Статтею 13 Конституції України встановлено, що:
- Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.
- Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Згідно пункту 2 статті 2 ЦКУ (Цивільного Кодексу України) встановлено, що:
- "Учасниками цивільних відносин є: держава Україна".

Пунктом 1 статті 167 ЦКУ встановлено, що:
- Держава діє у цивільних відносинах на рівних правах з іншими учасниками цих відносин.

Статтею 731 ЦКУ встановлено, що:
- За договором ренти одна сторона (одержувач ренти, тобто Український народ) передає другій стороні (платникові ренти, тобто органам державної влади та органам місцевого самоврядування) у власність майно, а платник ренти взамін цього зобов'язується періодично виплачувати одержувачеві ренту у формі певної грошової суми або в іншій формі.

Пунктом 2 статті 735 ЦКУ встановлено, що:
- Платник ренти (тобто органи державної влади та органи місцевого самоврядування) має право відчужувати майно, передане йому під виплату ренти, лише ЗА ЗГОДОЮ ОДЕРЖУВАЧА РЕНТИ (тобто Всеукраїнського РЕФЕРЕНДУМУ Українського народу).
- У разі відчуження нерухомого майна іншій особі до неї переходять обов'язки платника ренти.

З вищенаведеного ВИПЛИВАЄ те, що Держава:

- ПОВИННА ВИПЛАЧУВАТИ кожному громадянину України РЕГУЛЯРНО, наприклад щорічно, РЕНТУ за ВИКОРИСТАННЯ Землі та інших природних ресурсів;

- ВІДЧУЖУВАТИ майно, передане їй під виплату ренти, тільки за ЗГОДОЮ Українського народу, тобто за рішенням Всеукраїнського РЕФЕРЕНДУМУ Українського народу.

Однак Держава чомусь не встановила РЕНТНІ ПЛАТЕЖІ і НЕ ВИПЛАЧУЄ їх кожному громадянину України, однак платно ВИКОРИСТОВУЄ і самостійно, БЕЗ ЗГОДИ Українського народу, ВІДЧУЖУЄ його об'єкти права власності - Землю та інші природні ресурси, що ГРУБО ПОРУШУЄ Конституцію, ЦКУ, конституційні і законні права та свободи громадян України, погіршує їх добробут.

З українських ЗМІ:
- POLITEKA. "Осознайте, как нас грабят": украинцам объяснили, сколько они недополучают с природных ресурсов:
"Украинцы должны получать ренту за природные ресурсы.
Как передает Politeka.net, об этом напомнили в Facebook-сообществе Козацька Батьківщина.
"В Норвегии все природные ресурсы принадлежат государству и народ, в конце года, получает за них свою ренту! За прошлый год каждый гражданин получил по 49 000 евро !Вдумайтесь в эту сумму!", - говорится в сообщении.
Кроме того, согласно 13 статье Конституции Украины, земля, ее недра, атмосферный воздух, водные и другие природные ресурсы, находящиеся в пределах территории Украины, природные ресурсы ее континентального шельфа, исключительной (морской) экономической зоны являются объектами права собственности Украинского народа.
"Украина по запасам только газа-2-я в Европе! Осознайте как нас грабят!", - подчеркнули в сообществе".

В зв'язку з вищенаведеним, ПРОШУ Президента України, який згідно статті 102 Конституції України, є Гарантом додержання Конституції України, прав і свобод громадян:

1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ ОТРИМАННЯ громадянами України щорічно ДОХОДІВ від використання та продажу Державою Землі та інших ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ, згідно Конституції і ЦК України
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Падалиця Сергій Миколайович
16 вересня 2021
2.
Левит Еліана Віталіївна
16 вересня 2021
3.
Шевель Юлія Владимирівна
15 вересня 2021
4.
Ісаєв Микола Всісович
13 вересня 2021
4
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 90 днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.