№22/125338-еп

Створити "Сертифікат Перехворівшого Covid-19" та зробити його рівноцінним "Сертифікату про вакцинацію", який буде діяти тільки на території України.

Автор (ініціатор): Горальник Олександр Юрійович
Дата оприлюднення: 28 жовтня 2021
На даний момент на території України людина має право працювати під-час Червоної зони тільки з наявністю Сертифіката про вакцинацію. Однак, такий Сертифікат - є пряме порушення Прав людини, права на труд, права на навчання, права на власний вибір в сфері охорони здоров'я, такий Сертифікат забирає у людини можливість існувати у суспільстві, забирає у людини право на свободу та на рівність. Однак ми всі про це вже чули. Зазвичай влада відповідає на це, посилаючись на:

Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» встановлено обов’язок громадян України піклуватись про своє здоров’я та здоров’я дітей, не шкодити здоров’ю інших громадян, а також у передбачених законодавством випадках проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення (підпункти «а» та «б» частини першої статті 10).
При цьому передбачено, що стосовно окремих особливо небезпечних інфекційних захворювань можуть здійснюватися обов’язкові медичні огляди, профілактичні щеплення, лікувальні та карантинні заходи в порядку, встановленому законами України (частина друга статті 30 Основ законодавства України про охорону здоров’я).
Законами України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (частина перша статті 12) та «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (частина перша статті 27) передбачена обов’язковість профілактичних щеплень проти туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця та кору.
Зазначеними законами України встановлено, що для запобігання поширенню інших інфекційних захворювань обов’язковим профілактичним щепленням підлягають працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб (частина друга статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», частина друга статті 27 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»).
Крім того, відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» у разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об’єктах можуть проводитися обов’язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби за епідемічними показаннями.

(З нещодавньої відповіді президента України В.Зеленського на петицію про Кримінальну відповідальність за обов'язкову вакцинацію)

Насправді, це все має місце бути, адже для кожного громадянина важливе його здоров'я, і важливо, аби держава піклувалась про його здоров'я. Кожен громадянин має вжити заходи, доступні йому, для того щоб запобігти поширенню інфекційної хвороби, та зберегти власне здоров'я, що й передбачає вакцинування. Але, існують випадки, коли громадянам НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ робити щеплення, якщо людина нещодавно перехворіла та має високий рівень антитіл, про що заявляють всі ведучі спеціалісти по інфекційним хворобам, і навіть звичайні лікарі. Посилаюсь на лікаря О.А.Голубовську, яка прямо в інтерв'ю Дмитру Гордону заявила, що досі не вакцинувалася, адже має високий рівень антитіл, і якщо людина вакцинується після хвороби, це може наоборот, встановлювати ЗАГРОЗУ здоров'ю людини. Однак, в нас в країні, коли всі кричать про обов'язкову вакцинацію, НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО випадки, якщо людина вже перехворіла Коронавірусом, і їй в даний момент не рекомендується щеплення. Тому, ПРОПОНУЮ зробити відповідний Сертифікат про високий рівень антитіл, визначення та встановлення МОЗ даного рівня антитіл, який буде передбачати, що людина вже перехворіла Коронавірусом і їй не рекомендується в даний момент робити щеплення щоб не нашкодити собі ж, який буде мати Термін дії до шести місяців, та буде використовуватися на рівні з Сертифікатом про вакцинацію. Такий Сертифікат, я впевнений, допоможе вирішити проблему, коли люди, наприклад, Я, вже перехворіли Коронавірусом, і не можуть зробити вакцину через страх власному здоров'ю, однак, зможуть відвідувати різні заклади на рівні з тими, хто вже вакцинований, адже це не від людини залежить, чи перехворіла вона чи ні.

НЕ можу не сказати, що подібні Сертифікати про високий рівень антитіл, так само як Сертифікати про вакцинацію, можуть підроблятися в медичних установах, що дійсно є проблемою, але підробляючи перший людина хоча б має ще можливість вакцинуватись! (однак підробка документів все одно заборонена законом та є великою проблемою, в тому числі корупцією). Однак, даний сертифікат хоча б дасть людині можливість на деякий час мати змогу працювати та існувати в суспільстві на рівні з вакцинованими людьми, і по вичерпності терміну дії даного сертифікату, додатково, пропоную людині автоматично ставити рекомендовану дату на вакцинацію ЗА ЇЇ БАЖАННЯМ.

Сподіваюсь, що Президент України Володимир Зеленський та Міністр Охорони Здоров'я Віктор Ляшко прочитають дану петицію, та прислухаються до даної ідеї, яку я впевнений, підтримають практично усі, а влада продемонструє свій рівень професіоналізму в сфері карантинних обмежень, який, по правді кажучи, реалізований дуже слабо, їх ніхто не дотримується (зазвичай тільки на папері). Дуже дякую за увагу і за прочитаний довгий текст, однак впевнений, це важливо для усіх нас!
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Фортунська Вероніка Леонідівна
23 січня 2022
2.
Ткаченко Лідія Миколаївна
22 січня 2022
3.
Обухов Микола Вікторович
22 січня 2022
4.
Мавроді Олена Михайлівна
22 січня 2022
5.
Сервінська Любов Анатоліївна
21 січня 2022
6.
Одарченко Сергій Віталійович
21 січня 2022
7.
Липкань Людмила Миколаївна
21 січня 2022
8.
Левошко Павло Анатолійович
20 січня 2022
9.
Ляховченко Руслан Володимирович
19 січня 2022
10.
Успенська Вікторія Вікторівна
19 січня 2022
11.
Флоренцев Олександр Олександрович
19 січня 2022
12.
Жаворонкова Наталія Олександрівна
18 січня 2022
13.
Найдич Богдан Миколайович
18 січня 2022
14.
Радченко Олена Михайлівна
18 січня 2022
15.
Грималюк Інна Іванівна
17 січня 2022
16.
Синицька Ірина Вікторівна
17 січня 2022
17.
Кузоров Олег Віталійович
17 січня 2022
18.
Азарьєва Альона Олексіївна
16 січня 2022
19.
Лисова Ірина Борисівна
16 січня 2022
20.
Тітов Павло Вячеславович
15 січня 2022
21.
Новікова Людмила Леонідівна
14 січня 2022
22.
Урсуленко Олена Анатоліївна
14 січня 2022
23.
Гирка Наталія Володимирівна
14 січня 2022
24.
Деркач Віктор Олександрович
14 січня 2022
25.
Ковальова Людмила Никифорівна
13 січня 2022
26.
Міцевич Марія Георгіївна
13 січня 2022
27.
Балабанова Тетяна Михайлівна
13 січня 2022
28.
Гурін Артем Петрович
13 січня 2022
29.
Олійник Валентина Петрівна
12 січня 2022
30.
Зелінська Олена Валеріївна
12 січня 2022
1166
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 5 днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.