Люди, які втратили роботу від "добровільної" вакцини на сьогодні не мають захисту від нашої держави. Багато підстанцій та управлінь порушують основний Закон - Конституцію.
Ви порушуєте наші права, ПРОПИСАНІ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ:
1. Ст. 28 Конституції України: «Кожен має право на повагу до його гідності… Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам».
2. Згідно з п.3 ст. 281 ЦКУ: «Медичні, наукові та інші досліди можуть провадитися лише щодо повнолітньої дієздатної фізичної особи за її вільною згодою».
3. Згідно з резолюцією Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від 27.01.21 та профільним законодавством України, щеплення проти COVID-19 не є обов’язковим. (!!!)
4. Ст. 7.3.1 резолюції ПАРЄ зазначено: «Вакцини проти COVID-19: етичні, правові і практичні питання»: «Забезпечити, щоб громадяни були проінформовані про те, що вакцинація НЕ є обов’язковою і що ніхто не піддається політичному, соціальному чи іншого тиску з метою зробити собі вакцинацію, якщо вони не хочуть робити це самі»
5. Ст. 7.3.2: «Гарантувати, що ніхто не піддаватимиться дискримінації за те, що він не був вакцинований, через можливі ризики для здоров’я або небажання пройти вакцинацію»
6. згідно листа від Міністерства освіти та науки України №4.5/1881-21 від 30.06.2021: «На сьогодні обов’язковість вакцинування педагогічних працівників закладів освіти проти COVID-19 законодавчо не передбачена. Вона є добровільною та не впливає на їхнє залучення до роботи в закладах освіти»
7. Згідно ст. 43: Право на працю, включно з правом на захист від незаконного звільнення, є прямою нормою Конституції, безумовним, невід’ємним правом
8. Ст.8 «В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй»
9. Ст.21 «Права i свободи людини є невiдчужуваними та непорушними»
10. Ст.22 «Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод»
11. Ст.92 «Виключно законами України визначаються права і свободи людини»
12. Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України».
13. Відповідно до ст. 2-1 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) будь-яка дискримінація у сфері праці, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно, зокрема від стану здоров’я, не допускається.
14. Згідно зі ст. 147 КЗпП за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано один з таких заходів стягнення: 1) догана; 2) звільнення.
15. На підставі зазначеного та відповідно до п. 8 ч. 5 ст. 19 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров’я», що стверджує право на «відмову від медичного втручання», я категорично відмовляюся брати участь в такому небезпечному експериментальному медичному втручанні і ризикувати своїм здоров’ям
16. Згідно ст. 6 Загальної декларації про біоетику та права людини, на будь-яке медичне втручання (лікування, діагностика, профілактика, до якої відноситься і вакцинація) має бути інформована ЗГОДА пацієнта.
17. ст.8 «В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії»
18. ст.28 «Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам»
19. ст.27 «Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань»
20. Згідно з рішенням Конституційного Суду України від 28 серпня 2020 р. №10-р / 2020 (справа № 1-14 / 2020 (230/20)) — права і свободи, гарантовані Конституцією України, на сьогодні не можуть бути обмежені.
21. ст. 43 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров’я» — обов’язково необхідна згода інформованого пацієнта, для застосування методів діагностики, профілактики та лікування.
22. ч.1 ст.19 КУ: «Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством».
Згідно ст.ст. 1, 8, 9 Нюрнберзького кодексу 1947 року:
Абсолютно необхідною умовою проведення експерименту над людиною є добровільна згода останньої. В ході проведення експерименту випробовуваний повинен мати можливість зупинити його. Ніякі національні закони або підзаконні акти не можуть применшувати чи скасовувати гарантії, викладені в даному кодексі.
Враховуючи вищевикладене можна зазначити, що примусове проведення вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, суперечить чинному законодавству України».
ПОРУШУЮТЬСЯ ЗАКОНИ про право на працю, згідно 1, 3, 8, 19, 21, 22, 27, 28, 29, 60, 62, 64, 68, 92 та 43 статей Конституції України.