№22/136430-еп

Збереження життів на війні

Автор (ініціатор): Плющ Віталій Миколайович
Дата оприлюднення: 17 травня 2022
Від вторгнення російських військ в Україну, страждають і вмирають не тільки українці, а й російські солдати. Вони зобов’язались захищати свою країну, а не виконувати незаконні накази на території інших. Багато з них не хочуть ні вбивати ні бути вбитими на чужій землі, але через наказ російської влади потрапили у безвихідь.
Ми як країна, інші цивілізовані країни світу можемо запропонувати російським солдатам, які без бою, добровільно здадуться у полон Україні не тільки виконання Женевської конвенції про поводження з військовополоненими, а й вихід з ситуації, в яку вони потрапили не по своїй волі. Насамперед їжу, проживання, працевлаштування, захист від переслідування російською владою, інтеграцію у свої суспільства, політичний притулок і з часом громадянство.
Солдатам, які добровільно здадуться у полон цивільному населенню України, для передачі правоохоронним органам чи військовослужбовцям України, доводити добровільність здачі додатково не потрібно. Здача зброї і військової техніки вітається.
Прошу Президента України:
Гарантувати російським солдатам, які без бою, добровільно здадуться у полон Україні, можливе із вищепереліченого та політичний притулок. Про це записати відповідне відеозвернення та поширити серед цивільного населення і солдат Росії.
Звернутися з проханням до лідерів інших країн надати такі ж гарантії російським солдатам, які добровільно здадуться у полон Україні з можливістю вибору країни перебування та записати про це відповідні відеозвернення. У разі згоди, поширити відеозвернення серед цивільного населення і солдат Росії.

Це може зменшити втрати людських життів на війні і зменшити інші негативні наслідки.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Федорченко Альона Ігорівна
06 серпня 2022
2.
Гладиш Андрій Михайлович
03 серпня 2022
3.
Мец Янна Сергіївна
26 липня 2022
4.
Свиридова Тетяна Вікторівна
05 липня 2022
5.
Налужний Володимир Михайлович
02 липня 2022
6.
Падалиця Сергій Миколайович
17 травня 2022
7.
Курій Анатолій Іванович
17 травня 2022
8.
Перепелиця Максим Анатолійович
17 травня 2022
9.
Плющ Віталій Миколайович
27 лютого 2022
9
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 5 днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.