№22/137152-еп

Забезпечити звільнення від ФІЗИЧНОЇ мобілізації IT-спеціалістів до лав територіальної оборони та ЗСУ з метою більш ефективного використання інтелектуального капіталу країни та допомоги армії. Закликаємо продовжити використовувати голови IT спеціалістів в тому, в чому ми найсильніші, а саме за напрямами: програмування, аналітики, тестування, кібер-, інфо-захисту та нападу, телекомунікації, зв’язків з громадськістю.

Автор (ініціатор): Ткаченко Анна Валеріївна
Дата оприлюднення: 18 травня 2022
Вже тисячі спеціалістів IT-компаній, небайдужих IT-фрілансерів, маркетинг та PR- спеціалістів поєднались і працюють на IT- та PR- армію України. Ми даємо відсіч окупантам на інформаційному фронті нашої боротьби.

Вся країна і Світ вже бачать ефективність проведеної роботи з кібер- та інформаційного захисту України, атак на російські брехливі комунікаційні ресурси та окремі пропагандистські публічні особистості та групування.

Просимо Вас забезпечити нам можливість продовжити вести боротьбу на IT- та комунікаційному фронті, а не з автоматами в руках. Впевнені, що інтелектуальний капітал важливо використовувати ефективно.

Звичайно, наші айтішники готові пристати до лав ЗСУ і взяти зброю, багато з них це вже зробили, але більшість ніколи її не тримала в руках та не має досвіду.


Ми вже робимо і готові продовжувати роботи в колаборації з армією задля спільного мирного майбутнього. Наприклад, інформ-боти, інформ-портали для нас та для РФ, сканування мереж, пошук вразливостей, пошук, отримання і робота з даними РФ, розсилки, підготовка і обробка даних, активне DDoS атакування, підготовка і формування контенту, заклик до супротиву та рекламні прояви в РФ, Білорусі. Маємо серверні майданчики і обладнання.

Закликаємо Вас використати наші голови в тому, в чому ми найсильніші, а саме за напрямами: програмування, тестування, аналітики, кібер-, інфо-захисту та нападу, телекомунікації, зв’язків з громадськістю і забезпечити офіційне звільнення від фізичної мобілізації до лав територіальної оборони та ЗСУ.

За нами - майбутнє,
Ваш тил та IT-військо, спільнота IT-компаній України
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Гладиш Андрій Михайлович
03 серпня 2022
2.
Комаров Антон Васильович
25 липня 2022
3.
Зайада Алла Анатоліївна
15 липня 2022
4.
Ященко Вадим Леонідович
14 липня 2022
5.
Власюк Сергій Миколайович
29 червня 2022
6.
Бабій Оксана Григорівна
06 червня 2022
7.
Ніколенко Олександр Володимирович
27 травня 2022
8.
Падалиця Сергій Миколайович
19 травня 2022
9.
Катрюк Сергій Миколайович
18 травня 2022
10.
Ткаченко Анна Валеріївна
03 березня 2022
10
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 2 дні
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.