№22/138476-еп

Направити вимогу до учасників підписантів Будапештського меморандуму, закрити небо над Україною у тому числі Кримська Луганська та Донецька області.!!!! НАГОЛОШУ ми захисту не просимо а вимагаємо захисту так як Ви підписанти Будапештського меморандуму Саме так..! Мемора́ндум про гара́нтії безпе́ки у зв'язку́ з приєдна́нням Украї́ни до Догово́ру про нерозповсю́дження я́дерної збро́ї — міжнародна угода, укладена 5 грудня 1994 року між Україною, Росією, Великою Британією та США про гарантії Україні у зв'язку з набуттям нею неядерного статусу. Вікіпедія вам нагадає якщо ви забули. Підписанти: Л. Кучма, Б. Єльцин, Джон. Мейджор, Б. Клінтон Підписано: 5 грудня 1994 Чинність: від моменту підписання Місце: Будапешт Тип: міжнародний Так що США, Джо Байден виходить вам теж немає віри.. – та документ укладений з вами це теж фантик.. – тільки весь світ це бачить…!

Автор (ініціатор): Дементьєв Віктор Олегович
Дата оприлюднення: 18 травня 2022
Не знаю з чого почати своє звернення доброго дня чи вітаю – нажаль ці слова наразі для мене як і для більшості громадян України моїх співвітчизників мені не доступні так і як можна говорити доброго дня – коли ново народженні діти залишаються без батьків вмирають від зневоднення під завалами після бомбардування міст коли розстрілюють сім’ї безневинного цивільного населення коли люди вмирають від війни, після так званих домовленостей про евакуацію мирного населення – обстріли зі сторони РФ не то що не перестають не зупиняються та навпаки посилюються навіть поставки медикаментів та речей першої необхідності є не можливими так як для РФ – це цілі №1 а хто вижив залишається без нічого ні криші над головою ні нажитого майна, тому вибачте я почну своє звернення до вас без вітань так як вітати ні вас ні нас Українців немає з чим!
Своє звернення я хочу адресувати кожній свідомій людині тій людині для якої слово війна означає що найкраща війна це та яка не відбулась! Тому хто розуміє та чує те що я говорю тому хто вкрай втомився від несправедливості бюрократії та від всесвітніх маніпуляцій певних груп різних категорій населеннь які чомусь думають що саме вони щось вирішують та думають що саме їхня позиція є правильною а всі інші мають просто сліпо слідувати їхнім прихощам. Ті хто думають що вони все контролюють.
Так от знайте якщо хтось з вас думає що це що відбувається зараз у світі його не троне тому що він - вона далеко чи просто хтось думає що якось мене, чи просто хтось може думати що щось контролює – моя вам відповідь ви помиляєтесь, хотів би вірити що помиляюся саме я але я людина яка дуже любить історію та по вихованню своєму і за покликанням являється християнином по освіті юристом що дає змогу відрізняти прогалини світової історії та способи маніпуляції історією у кожній певній групі населення державі по своєму – мушу сказати що не мене це нікого і ніхто не залишиться в стороні, так як не потрібно бути дуже розумною людиною а просто поцікавитесь історію та цікавитесь певними фактами природою їх появи та метою, я хочу зараз бути максимально коротким у своєму зверненні але нажаль так не виходить, я просто наведу вам пару фактів:
Перша світова війна — 28 липня 1914 — 11 листопада 1918
Друга світова війна — 1 вересня 1939 — 2 вересня 1945
Тре́тя світова́ війна́.
Російське вторгнення в Україну:

Третя світова війна

Дата: 24.02.2022 Ще не настала ???
Місце: Світ

Результат: Можлива глобальна змiна всіх сфер існування людства, можливий кiнець свiту та загибель більшості людства. Особлива зміна природних умов (Глобальне потепління) при використанні хімічно-вогняної зброї.

Джуліус Роберт Оппенгеймер - Атомна бомба була вперше випробувана в Нью-Мексико в липні 1945 року; згодом Оппенгеймер згадував, що в той момент йому прийшли в голову слова з Бхагавад-гіти: «Якби на небі разом зійшли сотні тисяч сонць, їх світло могло б зрівнятися з сяйвом, що линуло від Верховного Господа… Я — Смерть, великий руйнівник світів, що несе загибель всього живого».[прим 2]
Тепер звертаючись до НАТО до ООН до Євросоюза до Джо Байдена та до як я вважаю до благо розумного лідера Китаю (що до останнього маю зразу зробити уточнення історія наводить паралелі із фактами людського бита цитую слова простих громадян які розуміли що була теорія неофіційна позиція СССР що якщо СССР нічого не при прийме то Китай піде війною на СССР із за голоду! – натомість ми бачимо результат цивілізації гомо сапіенс – розумної людини, частини людства які не те що продемонстрували але і доказали свою перевагу над більшою частиною світу не тільки як технологічна держава але як і держава прогресивна та стабільна в плані підтримання миру на землі з чіткою позицією – що найкраща війна це та яка не відбулась.
Ви Нато та Євросоюз в лиці лідерів у тому числі Джо Байдена бачили та знаєте та розумієте наше прагнення маю на увазі прагнення бути частиною як ми українці вважаємо Блоку та союзу НАТО та ЄС так як ми вибрали для себе 21 листопада 2013 року свій шлях Революція гідності , Євро Майдан за який заплатили ціну – а саме кров нашу це революція гідності це 8 річна війна з агресором на сході та півдні України Крим та так звані ЛНРДНР а зараз масштабне кровопролиття….
У мене як свідомого громадянина уточнення це не офіційна позиція держави а виключно моя на яку я сьогодні враховуючи законодавством України яке мені гарантує свободу слова користуючись неймовірним бажанням покласти . у війні так як кожен на сьогодні громадянин відстоює свою землю віру релігію традиції хто як уміє моя черга взяти зброю від побратима на захист наших цінностей ще не прийшла повідомляю що ви НАТО та ЄС бачите наше прагнення України долучитися до сім’ї повноцінно а саме НАТО та ЄС знали бачили та підтримували – але коли у на вже на 8 рік закінчуються аргументи що не буть комусь доказувати так як ви самі вже все розумієте та знаєте береться за приклад РФ їхню брехню та не рівну не правомірні агресію РФ заставити нас Українців підкоритись РФ та стати колонією. І ви вельмишановні лідери цивілізованого світу боїтесь підтримати нас окрім слів санкцій реальними кроками, тоді мушу запитати у вас а яку по вашому ціну ми маємо заплатити …за наші переконання та прагнення?
У мне складається враження що ви лідери країн сильних цього світу вже давно все рішили за нас ви думали Росія захватить Україну за тиждень дальше стіл переговорів та поділ держави Україна – але ми спростували ваші плани так як Україна та українці готові відстоювати свою землю традиції релігію сім’ю до останньої краплі крові, та даємо відсіч агресору так звані 2 країні світу по воєнній силі і ми зможемо та від стоїмо свою неньку. Але ви хто тоді ви НАТО та ЄС навіщо ви тоді існуєте коли ваші всі статути це просто фантики за які ми проливаємо кров свою кров.
Коли вантажівки з різними вантажами продовжують їхати в Росію через польсько білоруські кордони?
Коли ми просимо закрити небо – на томість отримуємо – різного роду новини заяви, що Україна не член НАТО і закриття неба буде означати – вступ у війну.. – серйозно а скажіть чим ми люди, чим наші діти гірші за ваших, чим – чому ми не маємо право на захист!

Тимпане НАГОЛОШУ ми захисту не просимо а вимагаємо захисту так як Ви підписанти Будапештського меморандуму
Саме так..!
Мемора́ндум про гара́нтії безпе́ки у зв'язку́ з приєдна́нням Украї́ни до Догово́ру про нерозповсю́дження я́дерної збро́ї — міжнародна угода, укладена 5 грудня 1994 року між Україною, Росією, Великою Британією та США про гарантії Україні у зв'язку з набуттям нею неядерного статусу. Вікіпедія вам нагадає якщо ви забули.
Підписанти: Л. Кучма, Б. Єльцин, Джон. Мейджор, Б. Клінтон
Підписано: 5 грудня 1994 Чинність: від моменту підписання
Місце: Будапешт
Тип: міжнародний
Так що США, Джо Байден виходить вам теж немає віри.. – та документ укладений з вами це теж фантик.. – тільки весь світ це бачить…! І Росія тепер не зупиниться так як бачить ваші кроки по гарантіям які офіційно звучать наша хата скраю … - ми не закриємо небо так як це буде означати вступ США у війну.
Тоді вирніть нам нашу ядерну зброю негайно щоб нас Українців та Україну більше ніхто не зміг тероризувати ! Ми самі впораємось.

Ви так як і ми- кожен з нас повстане перед творцем, хтось сповідує Іслам хтось сповідує Буддизм хтось як Християнство …. – але всі ми постанимо перед творцем та всі ми будемо судимі за свої діяння чи без діяння. – наше життя не таке вже і велике по відношенню до існування світу і ці миті у кожного свої вимірюються в роках!
Кримінальний кодекс України
Стаття 135. Залишення в небезпеці передбачає відповідальність хіба в європейській сім’ї та блоку НАТО залишення у небезпеці – є нормою у статутних документах організації.


Знайте почуйте 3 світова вже розпочалась початок її 24.02.2022 року і результати її завершення буте залежати не тільки від нас Українців а і від вас кожного з вас теж я надіюсь діти внуки зможуть запитати у кожного з нас після війни тату мамо дідусю бабуся а що ви зробили коли була війна – ви що відповісте, якщо звісно зможете вижити? я кажу сподіваюсь тому що
Результат: Можлива глобальна змiна всіх сфер існування людства, можливий кiнець свiту та загибель більшості людства. Особлива зміна природних умов (Глобальне потепління) при використанні хімічно-вогняної зброї.
Так от почуйте закрийте небо ми теж люди і теж хочемо жити інакше ви наступні тільки ви вже не вистоєте оскільки під час війни кожна держава буде за себе так як в НАТО та ЄС, ООН більше ніхто не повірить. Є меморандум про гарантію безпеки і є результат агресія воєнний конфлікт одного із підписантів так от ви до кажіть що ваші підписи і справді щось тай означають, ми відмовились від ядерної зброї ви нам гарантували захист та безпеку до кажіть що це не фантик та ЄС і НАТО разом з ООН за мир і за порядок у світі, тому що Китай як я бачу та розумію є однією на даний момент країною в чиї слова не тільки на папері можна вірити не дискредитуйте себе в очах світу а молю допоможіть ви зобов’язались на папері. ЗАКРИЙТЕ НЕБО на усією суверенною та незалежною державою Україна. Дякую всім за увагу та з вірою у Бога та благі наміри кожного з нас бажаю всім Миру.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Гладиш Андрій Михайлович
03 серпня 2022
2.
Мец Янна Сергіївна
26 липня 2022
3.
Цвелих Анастасія Олександрівна
26 липня 2022
4.
Зайцев Ярослав Олександрович
17 липня 2022
5.
Сікорська Інна Олександрівна
17 липня 2022
6.
Яркіна Оксана Георгіївна
24 червня 2022
7.
Олексюк Павло Олегович
15 червня 2022
8.
Вєтрова Жанна Вікторівна
20 травня 2022
9.
Косінський Федір Миколайович
20 травня 2022
10.
Токарєв Юрій Георгійович
18 травня 2022
11.
Сагач Віктор Петрович
18 травня 2022
12.
Дементьєв Віктор Олегович
15 березня 2022
12
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено