№22/140326-еп

Створити відповідний Указ Президента України, яким буде заборонено в‘їзд на територію України під час та після воєнного стану певним категоріям осіб.

Автор (ініціатор): Устінов Максим Віталійович
Дата оприлюднення: 23 травня 2022
У зв’язку з жахливою цинічною війною України та РФ, у якій російські солдати безжалістно вбивають та грабують громадян України та українські землі, а більшість населення РФ їх відкрито підтримує у цьому просимо створити відповідний Указ Президента України, яким буде заборонено в‘їзд на територію України під час та після воєнного стану:
1. громадян РФ (винятком можуть бути належним чином акредитовані опозиційні ЗМІ РФ);
2. Депутатів, посадовців, так званих олігархів та осіб наближенних до них (родичі, друзі, партнери тощо),колаборантів (з відповідними матеріалами Генеральної прокуратори та Служби безпеки України на кожного/кожну)та осіб наближенних до них, а також будь яких інших політичних (стосується у першу чергу усю опозиційну гілку), громадських та соціально впливових осіб, які залишили межі України під час дії воєнного стану в Україні введеного 24 лютого 2022 року.
3. Створити окреме відомство, яке буде займатись безпосереднім створенням переліку таких осіб (що вказані у п.2 цього зверненння) та підготовкою матеріально-доказової бази (заведення справи) на кожну таку особу з співпрацею з правоохоронними органами.

Такий Указ запобігатиме розвитку агентурної мережі ворога на території України, спроб розхитуванню національної єдності та довіри до діючої влади України та сприятиме соціальному, економічному та політичному розвитку України. Також утворення спеціального відомства розвантажить роботу відповідальним за це службам та правоохорнним органам.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Тимошенко Людмила Григорівна
29 травня 2022
2.
Падалиця Сергій Миколайович
24 травня 2022
3.
Устінов Максим Віталійович
04 квітня 2022
3
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 50 днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.