№22/141442-еп

Повністю легалізувати розповсюдження та вирощування канабісу.

Автор (ініціатор): Пономарьов Ростислав Олегович
Дата оприлюднення: 20 травня 2022
Шановні земляки!

Наша країна потрапила в історичний момент. Ми власними очима бачимо, що всі зміни які ми очікували від влади роками – можна зробити за кілька днів, потрібна лише політична воля. Зараз я пропоную фундаментально здвинути нашу наркополітику  - у бік лібералізації, свободи кожної окремої людини особисто вирішувати, що вона хоче вживати, а що ні. 
За останні роки розвитку цивілізованого світу і наукова і політична прогресивна думка кажуть нам одне й те саме – «війна з наркотиками» була програна. Будь-які заборони та санкції, будь-які жорсткі методи відповідних органів не дали вагомих результатів в жодній з країн світу. Люди вживали, вживають і будуть вживати те, що самі вважають за потрібним, бо такою є людська природа. Чи не нам з вами знати, що неможливо стримати внутрішнє прагнення до свободи, зовнішньою забороною?

Всі цивілізовані країни світу все більше приходять до, на мій погляд, очевидної думки – у держави нема права забороняти людині вживати те, що вона хоче. Не має права жодна людина диктувати вам свою волю, на предмет того що оцю пляшку горілки ти можеш пити, але вирощувати рослини на підвіконні – ні. У цих заборон нема ніякого ні наукового, ні соціального, ні банально гуманістичного ґрунту.

Зараз кожен громадянин нашої країни кожен день стикається зі стресом. Ви чудово знаєте, яка кількість людей зараз переживає найбільш складні часи свого життя – жертви ґвалтувань, люди що втратили родину, воєнні, медики, волонтери, пожежники. Чи можете ви, як особистість, заборонити їм вживати те, від чого їм стане легше? Чи можемо ми як суспільство так робити? На мій погляд, відповідь очевидна – ні.

Науковим світом давно доведено – канабіс в будь-яких його формах значно безпечніший для здоров’я, ніж вже давно легалізований алкоголь та нікотин. Він, на відміну від алкоголю, не є депресантом, не викликає агресії. Він використовується для лікування ПТСР у військових. Його часто прописують людям з тривожність та депресію. Ці діагнози, на жаль, чекають велику кількість наших громадян, та і в багатьох вони вже є.

 До того ж факт який відомий більшості громадян – його вже вживають всі, хто хочуть. Чому вони повинні бути в тіні? Чому вони повинні залежати від злочинних структур, що займаються його розповсюдженням? Чому кошти, які ці люди віддають в темну частину економіки, не можуть бути оподатковані та вільно курсувати в нашій економіці?

В нашій країні  - найродючіша земля у світі. Наш клімат дозволяє такій рослині як канабіс рости будь-де і практично будь-коли. Чому ми не використовуємо потужності нашої землі для експорту канабісу в країни де він легалізований, чому не заробляємо гроші в наш бюджет на такому прибутковому ринку?

Тезисно підсумую:

1.       Легалізація вирощування канабісу здатна суттєво підтримати нашу економіку.

2.       Канабіс зможуть використовувати для знаття стресу люди, які цього потребують найбільше.

3.       Він є значно безпечнішим для психіки та соціальної поведінки, ніж вже легалізовані речовини.

4.       Спектр його медичного використання розповсюджується на ті проблеми, з якими нам вочевидь доведеться зіткнутися в гігантських масштабах.

5.       Заборона вживати те що нам дає сама земля – антигуманно та не дає значних результатів.

6.       Майбутнє нашої країни – у свободі. В тому числі у свободі вживати те, що людина вважає за потрібним.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Стрижеус Надія Іванівна
17 серпня 2022
2.
Гладиш Андрій Михайлович
04 серпня 2022
3.
Драганов Дмитро Олексійович
02 серпня 2022
4.
Хижняк Вікторія Вячеславівна
24 липня 2022
5.
Чістяков Максим Олександрович
14 липня 2022
6.
Деканенко Альона Сергіївна
12 липня 2022
7.
Мануйленко Микола Валентинович
20 червня 2022
8.
Сивоконь Євген Олександрович
09 червня 2022
9.
Санатос Валентина Іванівна
26 травня 2022
10.
Станіславський Дмитро Олегович
22 травня 2022
11.
Михайлюк Олександра Юріївна
22 травня 2022
12.
Тараненко Ірина Олегівна
20 травня 2022
13.
Кигим Ганна Миколаївна
20 травня 2022
14.
Пономарьов Ростислав Олегович
23 квітня 2022
14
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено