№22/141472-еп

Нам не потрібна нічиє спасіння з боку РФ та усього її керівництва!

Автор (ініціатор): Корнілов Ігор Михайлович
Дата оприлюднення: 20 травня 2022
Створення цієї петиції та її підпис - це спосіб дізнатися думку населення стосовно будь-якого питання.
Голосування за петицію - це індивідуальне незалежне голосування, та кожен може проголосувати лише 1 раз. Це дає змогу зрозуміти, хто потребує так званого російського спасіння.

Пропоную всім українцям, незалежно від віку та статі, з правом голосувати та висловлювати свою громадянську позицію, БЕЗ звернення до нашого українського президента, незалежно від того, чи набере ця петиція 25 тисяч голосів, продовжувати це голосування аж допоки це буде можливо, щоб зрозуміти, скільки українців НЕ підтримують російське вторгнення.

Ця петиція несе таке смислове навантаження, що лише цей спосіб може достовірно показати, що ми не підтримуємо ніякі "Воєнні спецоперації", які проводить Росія в Україні.

Ця петиція є всеукраїнским соціальним опитуванням з найменшою похибкою, з поправкою на те, що не всі громадяни фізично спроможні проголосувати за цю петицію через відсутність в них засобів для голосування (компьютер, смартфон, навіть акаунт задля цього).

Ціль цієї петиції: спробувати останній раз достукатись до російського суспільства з метою показати, що українське суспільство своєю більшістю не потребує ніякого "спасіння" нас від того, що, за їхньою думкою, нам загрожує.
Також, результати цієї петиції можна використовувати у переговорних процесах, як ще один аргумент, яким неможна нехтувати, адже тут сконцентрована думка українського народу.

Прошу голосувати!
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Станкович Анастасія Юріївна
20 серпня 2022
2.
Гладиш Андрій Михайлович
04 серпня 2022
3.
Волков Олександр Леонідович
04 серпня 2022
4.
Басс Євген Олександрович
07 червня 2022
5.
Падалиця Сергій Миколайович
22 травня 2022
6.
Ольшанецький Юрій Олександрович
20 травня 2022
7.
Набока Дмитро Іванович
20 травня 2022
8.
Корнілов Ігор Михайлович
23 квітня 2022
8
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено