№22/141978-еп

Дати дозвіл громадському транспорту продовжити рух під час повітряної тривоги!

Автор (ініціатор): Безверха Катерина Володимирівна
Дата оприлюднення: 20 травня 2022
Мешканці України, які під час повітряної тривоги їдуть в громадсьому електротранспорті при сигналі «повітряна тривога» водії електротранспорту повинні зупинити трамвай або тролейбус на найближчій зупинці, відкрити усі двері транспорту, висадити пасажирів, відключити електроживлення транспорту від контактної мережі, закрити двері транспорту та сховатися у найближчому укритті. Нажаль у людей не завжди є така можливість, як показує практика частина людей виходить, а частина залишається сидіти у транспорті. Таким чином люди піддаються ще більше до небезпеки, адже наша інфраструктура не має можливості зупинятися біля сховищ, зачасту ці зупинки бувають посеред вулиць міста або десь на околицях міста де немає крім поля нічого.
Тому прошу підтримати цю петицію, і таким чином скасувати зупинки електротранспорту під час сигналу "повітряна тривога" якщо транспорт виїхав з ДЕПО ДО сигналу "повітряна тривога " то нехай прямує по своєму маршруту і графіку. Але якщо оголошується "повітряна тривога " а транспорт ще не виїхав з початкової точки, то він має продовжити свій маршрут після сигналу "відбій повітряної тривоги ".
Таким чином люди будуть у безпеці і матимуть можливість попрямувати до найближчого бомбосховища, а не сидіти у транспорті або виходити з нього посеред дороги!
Дякую Всім запідтримку!
Все буде Україна ????????
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Юрків Мирослав Романович
22 травня 2022
2.
Падалиця Сергій Миколайович
22 травня 2022
3.
Михайлюк Олександра Юріївна
22 травня 2022
4.
Безверха Катерина Володимирівна
02 травня 2022
4
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 47 днів
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.