№22/141990-еп

Відродження країни. Будівництво процвітаючої української України.

Автор (ініціатор): Таберко Микола Юхимович
Дата оприлюднення: 20 травня 2022
РУЇНА. Знову руїна, як і понад 350років тому, як більше 100 років тому. Знову у новій колоніальній війні за Україну гинуть і калічаться найкращі, знову країна втрачає мільйони людей . Все по старому безнадійному колу. Знову не зроблене пращурами залишилось нащадкам,не вирішене батьками залишилось дітям, Діти стали батьками, батьки стануть пращурами ,кому знову залишиться руїна? Це питання повинен спочатку зрозуміть кожен ,а потім вирішувать. Вирішувать повинен кожен свідомий громадянин країни ,кожен українець ,кожен націонал- патріот,бо якщо не відродиться українська славянська Україна, то все , залишиться як і було раніше: Руїна у душі, руїна у країні, заздрість до життя успішних європейських сусідів, та вічна безкінчена боротьба за примарне щасливе майбутне. Але життя дає українцям, ще одну, може останню можливість розірвати коло безнадійності, подолать Руїну ,нарешті створить процвітаючу державу, для себе, та своїх дітей. Вдумайтесь нинішнє покоління, бо у багатьох минулих поколіннь такої можливості не було, Зараз ми маємо підтримку цивілізованого світу. Співпали геополітичні інтереси світу з національними інтересами України і нарешті наші вороги слабнуть і гинуть. Тільки від нас залежить, чи будемо ми у Європейській та світовій спільноті рівноправні, чи знову перетворимось на донорів - ( джерелом генетичних, економічних, територіальних ресурсів) Чи може буде як і до цього-наш народ скине одні кайдани, та начепить на себе ще більший хомут, не зможе розпрямити спину, та гордо підняти голову? Але як і сотні років тому, все залежить від нас, яку владу ми виберем, наскільки ми подолаємо розбрат, виметемо з країни всю антиукраїнську нечисть з віри, мови, повсякденного життя, з душі , від цього залежить як скоро ми відбудуємо країну і створимо заможне українське життя, процвітаюче наше майбутнє. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Тому головна мета: вирішить питання будівництва процвітаючої української славянської України . І все це без ніякого «поступово», «Урахування особливостей» «не на часі» При цьому ніякого …торгування…. Пошук шляхів нарешті остаточного вирішення цих питань зразу після перемоги.
ЗВЕРНЕННЯ до Президента ,та уряда країни (Електронні петиції Офіційне інтернет- представництво Президента України) ( перша спроба 7 березня 2022р)Після війни невідкладно:1)Провести повне відродження української мови : освіта (українська ,англійська мова та літ-ра, (російської мови та літ- мінімум найменший у шкільних програмах,і то як іноземної ,як варіант-виключно по власному бажанню батьків учня) У повсякденному суспільному житті країни безумовне введення і контроль української мови,бо це саме найменше,що кожен може зробить для своєї держави .
2)Забезпечити умови переходу усих церков Московського патріархату, (які добровільно не перейшли у Православну Церкву України ). Всі приходи, не тільки наші історичні святині. Не бажаючі хай ідуть. Всі інші пов’язані питання за прийнятими законами країни,
3)З метою створення бази економічного відродження країни,можливо без референдума, Скорегувать закони о продажі землі у частині : «в одні українські руки не більше тисячі- двох гектар (Уточнення по кількості) »Залучити значну частку майбутньої міжнародної допомоги,та рос активів ,з репараціями на розвиток різного дійсного підприємництва на селі, особливо дрібне фермерство,(з усима видами господарської діяльності).Особливу увагу приділити депресивним районам (шось на кшалт нової столипінської реформи з переселенням бажаючих,),
4)Відмінить антисемітський закон,як такий,що суперечить сьогоднішній українській дійсності. У країні ,не існують вагомі причини для його прийняття, Цей закон порушує рівність у відношенні до громадян інших національностей, і самих українців. Прийняття цього закону з політичної метою себе не виправдало. 5)Звернуть увагу на всих, хто міг але зовсім нічого не зробив, щоб допомогти своєму народу, своїй країні у сьогоднішній війні.Також звернуть увагу на характер та структуру допомоги, за рахунок власних коштів ,чи за рахунок не виплаченої заборгованості по зарплатам робітникам підприємства, постачальникам сировини та матеріалів,чи виконавцям інших робіт, та послуг Не повинно буть у країні,у суспільстві однакового підходу у цих питаннях до своїх громадян.Такий собі початок соціальної відповідальності та чесності бізнесової спільноти перед країною, та народом.
6)На законодавчому рівні не допустити подвійного громадянства,по крайній мірі у певний найближчий час, до повного фактичного виконання земельної реформи як мінімум 7) Головний критерій міжнародних,та економічних відносин з іноземними країнами,та їх громадянами, після перемоги-відношення до агресії росії ,та допомога нашій країні у війні. 8) Прийняття законів відносно повного і невідкладне вирішення питання з антиукраїнськими партіями, обєднаннями, діячами , засобами масової і нформації та інш.9)Прийнять програму фізичного відродження країни, зупинить вимирання,та збільшити народжуваність,та створити всеосяжну державну програму захисту та підтримки материнства,особливо допомогу після народження другої та третьої дитини, Багатодітнім родинам особливе піклування.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Гладиш Андрій Михайлович
04 серпня 2022
2.
Падалиця Сергій Миколайович
22 травня 2022
3.
Лихошерстна Олена Олегівна
22 травня 2022
4.
Михайлюк Олександра Юріївна
22 травня 2022
5.
Корнєєва Юлія Вікторівна
21 травня 2022
6.
Шаплавський Валерій Петрович
20 травня 2022
7.
Філіпченко Олена Олександрівна
20 травня 2022
8.
Волонтір Аліса Анатоліївна
20 травня 2022
9.
Бараненко Олена Сергіївна
20 травня 2022
10.
Таберко Микола Юхимович
02 травня 2022
10
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено