№22/143586-еп

Єдина державна прецесія поховання загиблих героїв, що полягли за Україну

Автор (ініціатор): Доценко Олена Сергіївна
Дата оприлюднення: 24 травня 2022
Шановні співгромадяни України,
звертаюсь до вас з закликом підтримати негайну потребу змінити існуючі традиції вшанування полеглих військових та виробити єдиний стандарт, фінансований бюджетним коштом, для поховання загиблих героїв , захисників та зіхисниць, що віддали своє життя за Україну, який буде витримуватись чітко незалежно від віддаленості від столиці та обласних чи районних центрів.
Ставлячись з величезною повагою до всіх родів військ, нацгвардії, СБУ, ССО, поліції, ТРО мене абсолютно дивує те, чому при похованні одних витрачаються мізерні бюджетні кошти (як то на постріли зі стрілецької зброї) , а при похованні інших незрівнянно більші.
До прикладу, при похованні пілотів над Вінницею в продовж майже години кружляють декілька пар винищувачів, наражаючи тим самим мешканців міста на певну небезпеку, виправдовуючи це тим що "так заведено". Боюся навіть уявити як заведено ховати артелеристів.
Потрібно пам'ятати що значна частина українців є вимушеними переселенцями, які зустрілися з війною особисто і подібні поховальні процессії можуть бути досить травматичним досвідом як для них так і для тих, кому пощастило трохи більше.
Я абсолютно переконана, що як пілот, так і піхотинець, і мало кому відомий розвідник чи снайпер заслуговують на абсолютно однакову пошану та вшанування як з боку держави та нас, громадян, яких вони захищали ціної власного життя.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Короткова Світлана Вікторівна
24 серпня 2022
2.
Гладиш Андрій Михайлович
06 серпня 2022
3.
Ослам Наталія Миколаївна
25 червня 2022
4.
Кононенко Ірина Анатоліївна
18 червня 2022
5.
Чумак Олександр Федорович
07 червня 2022
6.
Горобей Віталій Олександрович
25 травня 2022
7.
Падалиця Сергій Миколайович
24 травня 2022
8.
Доценко Олена Сергіївна
23 травня 2022
8
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено