№22/145434-еп

Гроші це не товар, а всього лиш обіцянка вчасно і якісно виконати роботу і в запланованих об'ємах. Коли люди почнуть їсти гроші, одягатися в гроші і заправляти машини грошима, тільки тобі прибуток можна буде вважати пріоритетом.

Автор (ініціатор): Мартинчук Руслан Олександрович
Дата оприлюднення: 30 червня 2022
Тому пропоную і наголошую на необхідності терміново розглянути, проаналізувати і ввести в обіг електронну гривню, з обмеженим терміном дії для кожної нової партії цих грошей.

Опишу двома різними способами свою пропозицію, щоб вона була донесена максимально зрозуміло:

1) Держава авансом нараховує кошти бізнесу, тільки за договором на виконання конкретного об'єму роботи за конкретний період після того, як настав дедлайн, вся ця партія грошей анулюється, в кого б на рахунку в той момент вони не були.
Держава зобов'язується викупити у підприємців виготовлений товар або продукт, оплатити надану послугу, по цьому договору, за нову партію таких же грошей, після чого споживач платить вже ніби державі також грошима, з обмеженим терміном дії і держава через підприємців їх приймає навіть якщо завтра, чи через годину ці гроші анулюються. Бізнес виступає в ролі посередника між державою і споживачем.
Потім заключаються нові договори і нараховується нова партія електронної гривні з новим терміном дії, в залежності від умов нового договору і так далі все йде по колу.
Бізнес платить зарплату працівникам цими ж коштами.
Таким чином, вирішується головна причина виникнення корупції, а саме те, що гроші зараз мають не обмежений термін дії і їх можна вкрасти, сховати і використати коли завгодно, вивести з економіки і з країни, обмінявши на іншу валюту.
Податкова система при таких умовах також взагалі не потрібна.

2) КОНЦЕПЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ ГРОШЕЙ, З ОБМЕЖЕНИМ ТЕРМІНОМ ПРИДАТНОСТІ

ДЕРЖАВА НАДАЄ ВСІМ ПІДПРИЄМЦЯМ ЕЛЕКТРОННІ ГРОШІ З ОБМЕЖЕНИМ ТЕРМІНОМ ДІЇ ЗА РОБОТУ, ЯКУ ВОНИ БЕРУТЬ НА СЕБЕ ОБОВ'ЯЗОК ВИКОНАТИ, ПОТІМ ЦІ ГРОШІ АНУЛЮЮТЬСЯ І ДЕРЖАВА ВЖЕ ЗА НОВУ ПАРТІЮ ТАКИХ ЖЕ ТИМЧАСОВИХ ГРОШЕЙ ВИКУПАЄ ПРОДУКТ, ТОВАР, АБО ПЛАТИТЬ ЗА НАДАНІ ПОСЛУГИ, ЗА РОБОТУ, ЯКУ ЦІ ПІДПРИЄМЦІ ВИКОНАЛИ, АБО НЕ ПЛАТИТЬ, ЯКЩО НЕ ВИКОНАЛИ. ФОРМАЛЬНО ВИКУПАЄ У ПІДПРИЄМЦІВ, АЛЕ ЧЕРЕЗ НИХ ЖЕ І РЕАЛІЗУЄ ПОКУПЦЮ.

Виводити в готівку ці електронні гроші має бути технічно не можливо і заборонено.

З повагою
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Деркач Григорій Валерійович
23 вересня 2022
2.
Лугіна Ольга Сергіївна
13 вересня 2022
3.
Гладиш Андрій Михайлович
04 серпня 2022
4.
Глібчук Інна Юріївна
01 липня 2022
5.
Силецький Олександр Анатолійович
30 червня 2022
6.
Мартинчук Руслан Олександрович
11 червня 2022
6
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено