№22/147258-еп

Витрати на випуск та обслуговування державних облігацій капіталізувати, а декапіталізувати з того моменту, коли гроші від державних облігацій будуть інвестовані у виробництво високоприбуткової продукції

Автор (ініціатор): Гаспарян Гаспар Кароєвич
Дата оприлюднення: 30 червня 2022
Витрати на випуск та обслуговування державних облігацій слід капіталізувати, а декапіталізувати з того моменту, коли гроші від державних облігацій будуть інвестовані у виробництво високоприбуткової продукції, що користується найбільшим попитом серед основних партнерів, знижуючи витрати на собівартість виробництва, за рахунок зростання внутрішньої національної валюти. Окупивши вкладені кошти у виробництво, виручку ж від реалізації продукції розподілити за платежами, що припадають на дату погашення державної облігації та до кожної дати погашення припадає частина прибутку, що відповідає обсягу платежу. Прибуток від продажу державних облігацій значно зросте, кількість операцій з державними облігаціями стане величезною, а рейтинг державних облігацій почне працювати як на державу, так і на її фінансову стабільність. Здатність уряду виконувати свої зобов’язання підтверджується його здатністю виробляти високоліквідні товари за низькою ціною та продавати їх у країнах-партнерах.
Використовуючи приховані джерела повноважень уряду, особливо його інститутів влади, важливо повною мірою скористатися існуючим становищем. У зв'язку з цим твердженням постає питання, чи можна втрачену вигоду вважати реальним збитком? Я рахую, що це природне твердження, бо інакше ті, хто перебуває при владі, розкрадають цінності та використовують блага для збагачення себе та оточуючих, та в результаті використовують блага на шкоду країни та його народу. Відображаючи втрачену вигоду, ми різко збільшуємо дефіцит державного бюджету, не відображаючи його, приховуємо неефективне управління державою. Реакція державних установ на створені можливості багато в чому відбивається на ліквідності державних облігацій.
Оцінка державних облігацій інвесторами є свідомим визначенням та виміром стану ділової активності та фінансовою безпеки своїх заощаджень, що є причиною довільно-доцільних дій суб'єкта, — визначення та вимірювання, віднесення до впливого суб'єкта.
Не інвестор визначає вартість та поведінку державних облігацій, а, навпаки, держава «вкладає» оцінку у свої цінні папери. Тимчасовий аналіз оцінок у бухгалтерському обліку необхідний для їхнього правильного розуміння чи формальної компетентності, але передусім для побудови нових оцінок та ефективного застосування існуючих оцінок. Вони зумовлені тим, що у змісті бухгалтерського обліку, що є результатом волі керівництва та власників підприємства, банків, відображаються розумові протиріччя, що виникають у зв'язку з тим, що об'єктами є облік, угруповання, узагальнення та інтерпретація фактів життєдіяльності організації. Кожен з цих фактів є єдність різних економічних і правових відносин. Крім того, як інформаційний сигнал кожен факт впливає або повинен впливати на всіх, хто бере участь в економічній діяльності.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Гладиш Андрій Михайлович
02 серпня 2022
2.
Палій Михайло Іванович
30 червня 2022
3.
Куцарєв Олександр Сергійович
30 червня 2022
4.
Гореленко Ангеліна Сергіївна
30 червня 2022
5.
Падалиця Сергій Миколайович
30 червня 2022
6.
Ленда Євген Леонтійович
30 червня 2022
7.
Марухнич Владислав Володимирович
30 червня 2022
8.
Лень Сергій Володимирович
30 червня 2022
9.
Малашин Олександр Олександрович
30 червня 2022
10.
Гаспарян Гаспар Кароєвич
27 червня 2022
10
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено