Я Кармазін Віктор Олександрович, як свідомий громадянин України звертаюсь до Вас, Петро Олексійович з такою петицією -
в умовах відкритої збройної агресії зі сторони Російської Федерацію по відношенню до України, при інформаційній війні, яка реалізується шляхом здійснення агресивної пропаганди та загалом не правдивої інформації через російських користувачів соціальних мереж, метою якої є створення абсолютної утопічної думки серед українського суспільства, покликаної морально та ідейно дестабілізувати його, з метою здійснення максимальної політичної консолідації в середині українського соціуму та уникнення подальшого занепаду патріотичного духу та морального стану українських громадян, прошу -
здійснити ряд заходів метою яких є тимчасове обмеження доступу російських користувачів соціальних мереж до української мережі інтернет тільки виключно в рамках таких соціальних мереж:
1) Facebook;
2) Instagram;
3) MySpace;
4) Вконтакте;
5) Однокласники;
Та інших соціальних мереж, що існують і в перспективі для тих що можуть бути створені.
Ці обмеження не повинні стосуватися таких програм, як Skype, Viber та інших такого типу оскільки в них спілкування та обмін інформацією здійснюється виключно персонально, і виключно за умови попереднього погодження між користувачами на проведення або здійснення обміну тією чи іншою інформацією.