№22/159276-еп

Розробити проект закону по регулюванню сбору аналітичних данних користуачів смартфонів та интернету.

Автор (ініціатор): Грабовський Олександр Андрійович
Дата оприлюднення: 15 серпня 2022
Вважаю що на данный момент ІТ компанії що раздробляют комерційні продукти використовуючи анонімні дані свої користувачів порушують закон про інтелектуальну власність. Збираючи дані про користувачів розроблюються системі таргетованої рекламі, аналізу ринку споживачів, системи візуальної ідентифікації.
В свою чергу ми, як джерело первістних данних не отримуймо з цього нічого, а й іноді стаемо жертвами так званих "зливів" персональних даних.
Тому пропоную зобов'язати компанії що використовують такі дані для розробки комерційного продукту здійснювати виплати усім хто погодиться такі дані надавати. Розмір та умови відшкодування вже можуть розрахувати профільні спеціалісти галузі.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Гринь Юлія Борисівна
24 серпня 2022
2.
Ладоньщикова Надія Миколаївна
20 серпня 2022
3.
Таранова Галина Іванівна
17 серпня 2022
4.
Нор Анна Петрівна
16 серпня 2022
5.
Лаврушка Євгеній Олександрович
16 серпня 2022
6.
Такуєв Олександр Валерійович
15 серпня 2022
7.
Грабовський Олександр Андрійович
12 серпня 2022
7
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено