Введення в програму предмет «Вибір професії» дасть змогу учням ще впродовж навчання ознайомитись із великою кількостю спеціальностей. Адже з власного досвіду можу сказати, що, навчаючись в школі, в підлітковому віці мало хто в змозі з точністю визначитись із вибором професії, якій ми маємо приділити все своє життя.
Звісно є люди, які мають покликання з дитинства. Але ж варто зазначити, що є багато випадків, коли професія, яку обрали в дитинстві і вважали її призначенням, згодом стає не цікавою і виявляється зовсім не такою, яку уявляли, будучи ще підлітком.
Проте є й інакші випадки, коли обирають відомі професії і ті, шо набувають найбільшу популярність, а безліч спеціальностей залишаються невідомими.
На мою думку доцільна наявність цього предмету із 7 по 11 клас. Даний предмет дасть змогу ознайомитись із напрямками та деякими нюансами професій і вже дасть уявлення про деякі з них.