№22/161414-еп

Створити та впровадити програму "ЗАРОБІТЧАНИН"

Автор (ініціатор): Бойко Віктор Вікторович
Дата оприлюднення: 01 вересня 2022
Враховуючи надважке фінансове становище в державі,пропоную створити та впровадити програму "ЗАРОБІТЧАНИН".
1. Зробити фіксований,щомісячний платіж для кожного повнолітнього громадянина України,який виїжджає за кордон, в розмірі не більше 200€ за місяць перебування за кордоном. При перетині кордону оплачується сума за один місяць,решта при поверненні в Україну.
2. Обмежити термін перебування "Заробітчанина" за кордоном, трьома календарними місяцями раз в півріччя. При порушенні терміну перебування ,громадянин України повинен нести кримінальну відповідальність з прив’язкою до статті "Про державну зраду". При форс мажорних обставинах ( хвороба, травма,втрата документів і т.д) "Заробітчанин " повинен звернутися по допомогу в найближче посольство України. Фіксація посольством форс мажорних обставин знімає з громадянина кримінальну відповідальність ,але зобов’язує до сплати фіксованого щомісячного платежу.
3. Для унеможливлення виїзду за кордон так званих "мажорів" пропоную створити реєстр всіх громадян,що хочуть скористатися програмою "ЗАРОБІТЧАНИН". Для реєстрації, всі громадяни повинні подати свої декларації і справки про доходи, а також декларації і справки про доходи найближчих родичів за минулі два роки . Якщо сума доходу перевищує 400000 гривень в рік, пропоную забороняти таким громадянам користуватися програмою " ЗАРОБІТЧАНИН" . враховуючи середню зарплату в Україні 10-20 тисяч гривень в місяць, таку норму вважаю справедливою і такою,що унеможливить виїзд за кордон " мажорів".
4. Створити окремий банківський рахунок прив’язаний до Міністерства Оборони України,на який будуть надходити всі платежі від програми "ЗАРОБІТЧАНИН". Всі кошти повинні бути використані тільки на оборону нашої держави. Всі звіти про використання всіх коштів з даного рахунку повинні бути в публічному доступі.
5. Програма" ЗАРОБІТЧАНИН" повинна працювати в "Дії". Після реєстрації громадянина в єдиному реєстрі програми,громадянин повинен стати в електронну чергу для перетину кордону України. Так можна буде врегулювати потік населення на пунктах пропуску і уникати безкінечних черг. Внести щомісячний платіж на рахунок програми "ЗАРОБІТЧАНИН" в гривневому еквіваленті на час перетину кордону. Платіж повинен бути знятий тільки після перетину громадянином кордону.
6. Пропоную не прив’язувати дану програму до нинішніх норм перетину кордону.
7. Переконаний,дана ініціатива принесе державі велику економічну користь,захистить людей від голодної зими ,підвищить фінансовий стан населення.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Августенюк Ольга Леонідівна
07 вересня 2022
2.
Могильська Марія Богданівна
06 вересня 2022
3.
Арабчук Сергій Ярославович
06 вересня 2022
4.
Катрич Максим Сергійович
05 вересня 2022
5.
Карп'юк Андрій Степанович
05 вересня 2022
6.
Горай Юрій Вікторович
02 вересня 2022
7.
Мартинов Віталій Андрійович
02 вересня 2022
8.
Шимоненко Михайло Юрійович
02 вересня 2022
9.
Щербатих-Случевська Ольга Володимирівна
01 вересня 2022
10.
Мікіш Наталія Миколаївна
01 вересня 2022
11.
Харьковенко Денис Олександрович
01 вересня 2022
12.
Бойко Віктор Вікторович
23 серпня 2022
12
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено