Благодійні акції-концерти за участі Наталії Май під гаслом «До Перемоги – Разом!», які постійно проводяться в містах, селищах і навіть в маленьких українських селах, дарують людям справжню насолоду, заряджають усіх новою енергією до боротьби за незалежність, об’єднують всіх українців та наближають Україну до Перемоги.
Паралельно з основною діяльністю Наталія Май разом зі своєю сім’єю займає активну патріотичну проукраїнську позицію та приймає активну участь у благодійних проектах для підтримки військовослужбовців ЗСУ, тероборони, внутрішньо переміщених осіб.
З початком повномасштабної війни росії проти України Наталія Май продовжує підтримувати розвиток української музики, пише нові сучасні пісні для українських виконавців, займається навчанням молодих виконавців.
Дуже важливою цінністю у творчості Наталії Май є те, що вона першою почала активно писати для дітей та молоді українськомовні пісні, що розійшлися по освітніх та культурних закладах України. Це альбоми з піснями та мінусовими фонограмами до них, і нотами до кожної пісні. Ця праця стала неоціненною допомогою в роботі педагогів та культурних працівників міст, районних центрів та сіл. Українські пісні почали співати не тільки на Заході та в Центрі України, а і в Східних, і в Південних областях. Світ побачили такі комплекти: «Мамина сорочка», «Мелодії добра», «Зелений вітер», «Кришталеві роси», «Любіть Україну», «Сонячні крила», «Грай, музико», «Дай Бог», «Найрідніша Україна», «Свято Різдва». Вийшли в світ новорічні авторські мюзикли «Вовк та семеро козенят на новий лад», «Новорічні приключки та Карабасові штучки», «Бремен-шоу», збірка віршів «Щастя», збірки для освітніх та культурних закладів «Вишиваночка», «Ясноока україночка», «Мамина любов».
Наталія Михайлівна Май (поетеса, композитор, співачка, керівник творчого центру та благодійного фонду сприяння розвитку культури та підтримки обдарованих дітей та молоді) народилась 25 травня 1968р. у м. Свердловськ (нині - окупований Довжанськ) Луганської області.
У 2000 році у світ виходить її перший аудіоальбом «Василечки».
У 2003 році Наталія Май отримує своє найперше Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі сільської пісні «Боромля».
У 2003 році на Міжнародному фестивалі «Слобожанський Спас» Наталія Май виборола Гран-прі і стала Народною артисткою Слобожанщини (м. Сватово Луганська обл.).
У 2004 році Наталія Май завойовує Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі авторської пісні «Обереги України» (м.Кролевець Сумська обл.).
У 2005 році вона отримує титул Берегині Всеукраїнського фестивалю авторської пісні «Обереги України» та завойовує Гран-прі на Міжнаціональному фестивалі «Родина» (м.Київ).
У 2006 році родина Май приймає участь у міжнародному фестивалі естрадної пісні «На хвилях Світязя» (м. Луцьк). Гран-прі одноголосно присвоєно Наталії Май та її донькам – Олесі і Станіславі, а виступ родини назвали пісенним дивом України.
В 2007 році Наталя Май з піснею «Мамина сорочка» перемогла на міжнародному телевізійному фестивалі «Отчий дом» (м. Донецьк), а ще за рішенням громадського журі здобула приз глядацьких симпатій.
У 2009 році Наталія Май перемагає у першому Всеукраїнському фестивалі «Пісні рідного краю». У цьому ж році Наталія Май отримала звання заслуженої артистки України.
У 2010 році на Всеукраїнському фестивалі пісень про маму пісня «Мамина сорочка» була визнана кращою з сучасних пісень про маму, а Наталія Май стала переможницею фестивалю.
Наталія Май виборює звання кращого автора, композитора на Міжнародному телерадіофестивалі «Прем’єра пісні 2010» (м.Буча), та кращого виконавця на цьому ж фестивалі у 2011 році.
З 2007 по 2016 у світ вийшли аудіоальбоми «Гуси-лебеді», «Не сумуй, моя Вкраїно», «Пісні душі моєї», «Батьківська хатина», «Українська вишиваночка», «А ми дівчата з України», «Сто кращих пісень Наталії Май», «Обробки українськийх народних пісень» – аранжування та запис Олесі та Станіслави Май.
Вже більше 17 років в м.Полтава успішно працює Творчий центр Наталії Май, де навчаються діти з усієї Полтавської області. У навчальному центрі їх навчають любити українську пісню, вільно почувати себе на сцені, впевнено володіти голосом. Вихованці Творчого центру Наталії Май із задоволенням приймають участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях сучасної та народної пісні. Багато з них є переможцями та лауреатами цих конкурсів.
Наталією Май засновано всеукраїнські фестивалі «Мамина сорочка» та «Мелодії добра», учасниками яких стали діти та молодь з усієї України.
Більше 10 років Наталія Май проводить акцію «Ялинка добра». Це благодійний захід для допомоги онкохворим дітям з полтавської обласної лікарні.
В Полтаві також ефективно працює студія зукозапису Наталії Май, що спеціалізується на запису дитячого вокалу.
Наталією Май засновано Благодійну організацію «Благодійний фонд сприяння розвитку культури та підтримки обдарованих дітей та молоді «Горлиця», який активно займається благодійною діяльністю.
З початку російської агресії проти України (анексія Криму, визнання квазі-республік ЛНР/ДНР) з 2014р. Наталія Май для підтримки нашої держави на регулярній основі проводить благодійні концерти «Ми просто віримо», «Україна починається з тебе», «Подякуй українському солдату», кошти з якого передаються родинам, рідні яких загинули в АТО, та хлопцям, які воюють на Сході країни.
Разом зі своїми доньками Наталія Май також проводила концерти в зоні АТО.
Щоденна невтомна робота Наталії Май сповнена українських традицій, щирістю, мудрістю і безмежною любов’ю до власного народу.
В доробку Наталії Май більше 1000 пісень. Багато з них стали всенародними. Для пісень Наталії Май немає кордонів. Вони мають прихильників серед українців Канади, Англії, Італії, Америки та інших країн світу. А в Іспанії «Мамину сорочку» називають гімном української діаспори.