Вітаю звичайних громадян та держпосадовців!
Українська держава декілька разів зникала з карти світу, востаннє таке сталось в 1654 році. Кожного разу, коли це відбувалось - це було неймовірною трагедією для нашого народу й оберталось в невимовне горе і величезну купу страждань, гноблень, гнічень, гонінь, утисків і, найголовніше, в найсильніші намагання позбавити нас національної самосвідомості та знищити як націю. Тепер, коли ми отримали так довго виборювану й вистраждану багатьма поколіннями наших предків, таку омріяну й жадану незалежність, знову виникають спроби позбавити її нас.
03.03.2022 Верховна Рада України прийняла Закон Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану (№ 7125), 03.03.2022 Президент України підписав цей Закон(Акт № 2118-IX), 07.03.2022 закон набрав чинності.
В пункті 1 частини другої розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» даного закону зазначено:
2. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1) розділ VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 50-51, ст. 572):
доповнити пунктом 3-8 такого змісту:
"3-8. На період дії воєнного стану в Україні залучення позик від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій на підставі міжнародних договорів України, а також внесення змін до відповідних укладених міжнародних договорів України здійснюється Міністром фінансів України за рішенням Кабінету Міністрів України. Зазначені міжнародні договори України можуть включати, зокрема, положення щодо відмови від суверенного імунітету України в можливих спорах щодо таких зобов’язань та не потребують ратифікації Верховною Радою України";
14.04.2022 Верховна Рада України прийняла Закон Про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України та розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (№ 7246), 23.04.2022 Президент України підписав цей Закон(Акт № 2192-IX), 26.04.2022 закон набрав чинності.
В пункті 1 частини першої даного закону зазначено:
1. Внести до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 50–51, ст. 572) такі зміни:
1) у пункті 3-8:
перше речення абзацу першого після слова "залучення" доповнити словами "грантів на бюджетну підтримку та"
Імунітет держави (або суверенний імунітет) — у міжнародному праві принцип, відповідно до якого суверенна держава не підпорядковується органам влади інших держав.
Два наведених закони дозволяють Кабінету Міністрів України відмовитись від виконання Конституції України та законів України на користь іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій в обмін на кредити та гранти. Тепер іноземці, які надають Україні кредити та гранти можуть вимагати від України будь-що, наприклад віддати їм частину территорії України, або продати громадян України в рабство. Вимоги іноземців можуть надходити приховано від народу України і бути ухвалені Кабінетом Міністрів України також в закритому режимі. Ці два закони означають відмову від незалежності України.
Незалежність України є надбанням українського народу, і найвищою цінністю української держави.
Я, відповідно до статті 65 Конституції України, вимагаю негайно скасувати ці два закони!
Відповідно до статті 104 Констититуції України, пункту 1 частини першої статті 106 Конституції України, звертаюсь до Президента України із закликом внести до Верховної Ради України законопроект про виключення пункту 3-8 Розділу IV з Бюджетного Кодексу України(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, № 50-51, ст.572), а коли запропонований закон буде прийнято, підписати його.
Відповідно до статті 79 Конституції України, звертаюсь до народних депутатів України із закликом внести законопроект про виключення пункту 3-8 Розділу IV з Бюджетного Кодексу України(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, № 50-51, ст.572) та прийняти запропонований закон.
Відповідно до статті 79 Конституції України, звертаюсь до Голови Верховної Ради України із закликом внести законопроект про виключення пункту 3-8 Розділу IV з Бюджетного Кодексу України(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, № 50-51, ст.572), а коли закон буде прийнято, підписати і невідкладно направити його Президентові України.
Якщо запронований закон не пройде увесь законодавчий процес, тоді звертаюсь до Президента України або до народних депутатів України із закликом внести подання на розгляд до Конституційного Суду України, щодо визнання законів № 7125; № 7246 такими які суперечать статті 1 Констититуції України – неконституційними.
Ідея українського народу – воля!
Ідея української держави - незалежність!