Прошу присвоїти почесне звання Героя України (посмертно) Усатенку Максиму Григоровичу, 1996 року народження, гідному другу, сину, брату і Людині з великої літери, який писав історію нашої країни, історію, яку продовжуємо ми, історію країни з великим і світлим майбутнім.
25-річний Максим в перший день повномасштабного російського вторгнення вступив до лав Збройних Сил України. Героїчно захищав територіальну цілісність держави, рятував побратимів під час виконання бойових завдань у складі 79 окремої десантно-штурмової бригади.
Максим з перших днів повномаштабного вторгнення захищав Миколаїв, завдяки таким хлопцям як Максим місто не було захоплено ворогом. У березні його відправили на Схід України.
21 травня 2022 року Максим Усатенко віддав своє життя за наш спокій та мир в Лиманах Донецької Області під час виконняня бойового завдання від *вибухової травми* яка призвела до смерті.
Прохання до Адміністрації Президента України та Президента України розглянути петицію та присвоїти звання Героя України. Посмертно.