Петиція про присвоєння звання Героя України.
Автор: Клименюк Алла Василівна.
21.05.2023
Прошу Вас присвоїти звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України Клименюку Руслану Олеговичу 25.02.1998 року народження, уродженцю с.Уланів Хмільницького району Вінницької області.
З початку вторгнення ворога на нашу землю Руслан записався в ряди місцевої Самооборони,де сумлінно виконував свій обов'язок. 3 серпня 2022 року був призваний на військову службу по загальній мобілізації згідно з Указом Президента України від 17.05.2022 р.та направлений до ВЧ 7020А.Після підготовки у вказаній ВЧ отримав посаду помічник гранатометника в 59 бригаді ім.Якова Гандзюка, 11 батальйоні, 2 роті і з початку жовтня боронив Батьківщину на Херсонщині,с.Заря, а після деокурації Херсона був переправлений на Донеччину, с.Первомайське, де і загинув від ворожої зброї.
Від самого початку служби Руслан був на "0"позиціях ,брав участь у штурмах.Побратими відгукуються про нього,як про надійного,вірного,оптимістичного, досвідченого товариша.
Я пишаюсь його незламністю, силою духу, громадянською позицією і патріотизмом.Вважаю,що виховала справжнього сина своєї Батьківщини і він заслуговує на найвищу державну нагороду --Герой України (посмертно), оскільки він віддав найцінніше,що мав-власне життя.
Вічна пам'ять і шана всім,хто віддав своє життя за незалежність і свободу України.
Слава всім,хто боронить та захищає Україну.
Слава Україні