Шановний Президенте!
Просимо Вас розглянути петицію про присвоєння почесного звання "Герой України"(посмертно)військовослужбовцю старшому сержанту Підгородецькому Євгену Йосиповичу 06.09.1968 року народження с.Михайлівка Тернопільської обл.
З перших днів повномасштабного вторгнення ціною власного життя став на захист рідної Батьківщини !
28.02.2022 був зарахований до військової частини А2600 с.Старичі .Був інструктором навчально-ремонтного взводу технічного забезпечення військової частини А 2600
З 5жовтня по 8 листопада проходив військову підготовку у Великій Британії , де був нагороджений сертифікатом за успішне завершення курсу підготовки за програмою INTERFLEX!
З 28.02.2023 у ОСУВ Хортиця був відправлений для виконання графіку набуття бойового досвіду Старшого сержанта у м.Бахмут
14 квітня 2023 р. Донецької обл., м.Слов’янськ загинув . Ціною власного життя зберіг життя побратимів !
Війна забрала у рідних найдорожче!Для нас він був і є справжнім Героєм.
Щиро просимо гідно вшанувати пам'ять про Героя України Підгородецького Євгена Йосиповича !
Ми пишаємося ним,його незламністю та патріотизмом,і вважаємо, що Підгородецький Євген Йосипович гідний на найвищу державну нагороду "Герой України"(посмертно)
Просимо підтримати.
Вічна пам'ять і шана всім, хто віддав своє життя за Україну!
Слава всім,хто боронить та захищає рідну землю!
Слава Україні!
Героям Слава!