Шановний пане Президент прошу Вас розглянути питання щодо створення заводу(-ів) для виготовлення ЗБРОЇ в середині країни. Дивлячись на те, що в нашій країні з 2022 року і до цього часу триває війна і гине дуже багато наших захисників від нестачі зброї, виникає невідкладна необхідність у її створенні. На мою думку, на даний час немає нічого більш важливішого, аніж зберегти наш суверенітет, територіальну цілісність і життя наших військовослужбовців. Я вважаю, щоб наша ціль була досягнута якомога швидше потрібно негайно вирішити це питання. На думку українців які підписують цю петицію, доцільніше буде витрачати кошти з державного бюджету на побудову заводів з виготовлення зброї яка в майбутньому зможе допомогти зменшити втрати в особовому складі наших військових, а також збільшить їх продуктивність і ефективність, аніж закупівля барабанів, овочерізок, викладення бруківкою тротуарів і тому подібне. На мою думку, дані заводи, будуть корисні і після закінчення війни також, адже забезпечене військо-запорука якісної оборони країни.