№22/206076-еп

Прошу розглянути петицію та присвоїти заслужене і почесне звання, «Героя України» (посмертно) , старшому солдату,стрільцю-снайперу Збройних Сил України,Цибульському Володимиру Романовичу (позивний «Сагайдачний «), 2-го піхотного відділення,1-го піхотного взводу, 2-гої піхотної роти, військової частини А 0372 ,військової частини А3425 корпусу резерву сухопутних військ ЗСУ.

Автор (ініціатор): Мальцева Яна Володимирівна
Дата оприлюднення: 18 вересня 2023
Шановний пане Президенте,Володимире Олександровичу! Дуже прошу Вас розглянути петицію та присвоїти заслужене і почесне звання, Героя України (посмертно) , старшому солдату,стрільцю-снайперу Збройних Сил України,Цибульському Володимиру Романовичу (позивний «Сагайдачний «), 2-го піхотного відділення,1-го піхотного взводу, 2-гої піхотної роти, військової частини А 0372 ,військової частини А3425 корпусу резерву сухопутних військ ЗСУ.
Цибульський Володимир Романович народився 2.08.1966 року в с.Тягун Іллінецького р-н.,Вінницької обл.
Мій батько ще у шкільні роки проявляв себе дуже хоробро та мужньо . Навчаючись в Іллінецькій середній школі 9-10 клас , проявив себе, як солдат по стрільбі.Приймав участь у змаганнях по кульовій стрілянині де отримав нагородження за зайняті почесні місця .У 1984 році отримав диплом у технічному училищі-||| , м.Вінниця ,спеціальність-майстер по ремонту годинників .
З 23 квітня 1984 року проходив службу у Якутії , зв’язківцем по координуванню балістичних ракет. Був нагороджений нагрудним знаком «Отличник СА» Приказ номер 74 от 17.05.85р. У 1985 р отримав комсомольський білет з 6 орденами ,вступ в ВЛКСМ-84844256,відділення військової частина 51947.
5 серпня 1990 року закінчив повний курс Вороновицького ПТУ-14,здобув професію -монтажник технологічного обладнання ,електрогазозварювальник,закінчив на відмінно.
У 1995 році вступив у спілку ,профком Гайсинського ЛВУМГ ,працівників нафтової і газової промисловості .
Працюючи електрогазозварювальником, газокомпресорної служби ГКС-36 Іллінецького промислового майданчика, Гайсинського лінійного виробничого управління ,магістральних газопроводів філії «Управління магістральних газопроводів «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ» , Цибульський Володимир Романович кожного року підвищував свою кваліфікацію і паралельно навчався в ДП МУАЦІЕЗ ім. Є.О.Патона НАНУ «Спеціальна підготовка і атестація зварників на право виконання робіт при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)» м.Київ.Отримав клеймо найкращого газозварювальника в Україні ,у свої навіть 50 років приймав участь у змаганнях м.Київ , у Інституті ім.Е.О.Патона, де зайняв перше місце .Під час навчання та підвищення кваліфікації здобув і отримав посвідчення - 0365,найвищого 6 розряду електрогазозварювальника ,де неодноразово був нагороджений грамотами за сумліне виконання трудових обов’язків та особистий внесок у розвиток газотранспортної системи України.Також був неодноразово занесений на районну дошку пошани м.Іллінці.
Протягом усього життя мав найулюбленішу справу,хобі - це виготовлення різних виробів з залізла ,ковка металу ,вирізьблення на металі, всі найкращі роботи дарував друзям та рідним .Дуже поважали батька на Іллінечині та зверталися завжди за допомогою .Люди говорили Цибульський Володимир - «з залізом на Ти».
Цибульський Володимир Романович з 14 квітня 2014 року був призваний на військову службу ,під час мобілізації у військовій частині А4583. Безпосередньо брав участь в антитерористичній операції ,забезпеченні її проведення і захисті незалежності ,сувернітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.Цибульський Володимир проходив службу у військовій частині А0409 місто Новоград -Волинський , Житомирська обл. ,проходив службу у в/ч ПП В 2731 с.Дубровиця ,Яворівського р-н, Львівської обл., також проходив службу м.Артемівськ Донецької обл..Був включений до списків особового складу частини ,всіх видів забезпечення ,з котлового забезпечення (зона проведення Антитерористичної операції сектор «М» ОТУ « Маріуполь « м. Волноваха Донецької області.Під час служби у 2015 року отримав посвідчення класного спеціаліста 3 класу ,ВОС 175 ЗСУ ,та у 2016 році видано військовою частиною А4583 посвідчення ветеранів війни -учасник бойових дій .Зарахований в обов’язковому порядку до військового оперативного резерву першої черги в особливий період на посаду старшого солдата ,старшого водія відділення підвозу засобів інженерного озброєння взводу інженерних загороджень інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення військової частини .Вислуга років у Збройних Силах АТО становить 2 роки 2 дні.
Цибульський Володимир був нагороджений Генеральним штабом Збройних сил України нагрудним знаком
«УЧАСНИК АТО».
Навть будучи у рідних стінах, батько хотів повернутися назад до побратимів ,настільки не міг пристосуватися до мирного життя, тільки приїзд дітей та онуків його рішення змінило, але не надовго як виявилося .
З 26.02.2022 року Цибульський Володимир Романович призваний по мобілізації згідно з Указом Президента України номер 69/2022 від 24.02.2022 у військову частину А3425. Цибульський Володимир Романович - старший солдат, стрільць-снайпер (позивний «Сагайдачний «), 2-го піхотного відділення,1-го піхотного взводу, 2-гої піхотної роти, військової частини А 0372 ,військової частини А3425, корпусу резерву сухопутних військ ЗСУ, брав безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення оборони України ,захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України . Завданням батька та його побратимів було відбити наступ більшої кількості сил противника, нанести йому максимальні втрати, утримати важливі райони (об'єкти) місцевості і в такий спосіб створити сприятливі умови для переходу в наступ у Херсонській та Миколаївської областей а також тримали оборону біля річки Інгулець.
Цибульський Володимир з побратимами були в самому пеклі -«за нулем».
Цибульський Володимир мав авторитет серед побратимів та військових ,як казали побратими,він був їм за »Батька «. Його побратими зазначали, що він був справжнім воїном, та козаком «Сагайдачним» , так його називали , людиною слова, людиною мужності, зразком незламності та міцності сили та духу,рішучим у своїх діях та дуже не любив не справедливість і боровся з ним.
Між побратимами був завжди у центрі уваги,любив і вмів гарно підбадьорювати та веселити хлопців. Завжди тримав порядок і дисципліну у роті ,навіть окурки з під сигарет кожен за собою приберав,у важко доступних місцях, а саме за нулем з нічого вдавалося зварити суп і нагодувати побратимів ,дуже любив кухню і смачно готував .Побратими були вражені тим, що Володимир не раз рятував їх і знав коли і звідки прилетить ворожа куля ,настільки був гарний слух . Навіть знаходив час у польових умовах для своєї справи життя ,змайстрував кузню де плавив залізо і виготовляв з осколків техніки і ракет,різні речі ,ножі ,підсвічники ,медалі і дарував своїм побратимам та командирам .У його руках залізо як пластелин ,тануло….
Цибульськи Володимир був талановитий в усьому ,дуже гарно малював , побратими розповідали,що маючи шеврони з зображенням листя дуба та три жолудя, на всій своїй формі та касці Володимир малював це зображення,яке було як талісман та оберіг та назвав свою роту три Д «Дика Дубова Дивізія «.
Старший солдат Цибульський Володимир Романович ,Стрілець-снайпер військової частини А3425,1996 року народження загинув 06.07.2022 року поблизу села Тернівка Березнегуватського району, Миколаївської області при виконанні бойового завдання з забезпечення здіснення заходів з національної безпеки і оборони ,відсічі і стримування збройної агресії ,під час обстрілу в результаті отримав пораненя ,несумісного з життям .
Військовою частиною А-3425 був складений та поданий рапорт на вручення (посмертно ) Цибульському Володимиру орден «За Мужність» ||| ступеня за свій героїзм та мужність,який нажаль так і не отримали ?
У Володимира залишилися син ,донька та двоє онуків. Ми з братом та онуками дуже Вас просимо почути нас та присвоїти Цибульському Володимиру звання «Герой України». Це дуже важливо для нас. Це найменше, що сьогодні може зробити Держава, аби вшанувати пам'ять свого героя та патріота, який ціною власного життя відстоював незалежність України та цінності Українського народу.Він боровся за не справедливість тож буде справедливо від поданого рапорту дати посмертно орден «За Мужність» ||| ступеня і присвоїти почесне звання
« Герой України «.Звісно ці нагороди не повернуть нашого батька однак вони слугуватимуть згадкою про його подвиг ,героїзм та відданість своїм ідеалам,своїй державі .
Останні славо батька :
-Я тут для того щоб мої діти та онуки жили у мирній і незалежній країні !
-Доця все буде Україна,все буде добре ,ти сильна !
Низький уклін, пошана та вічна пам'ять нашому батьку ,нашому герою-воїну Цибульському Володимиру Романовичу !
ГЕРОЮ СЛАВА!
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Нестерук Ольга Леонідівна
29 вересня 2023
2.
Сіщук Христина Михайлівна
29 вересня 2023
3.
Мельник Тетяна Петрівна
29 вересня 2023
4.
Крамаренко Ганна Володимирівна
29 вересня 2023
5.
Геращенко Анна Миколаївна
29 вересня 2023
6.
Павлів Ольга Зіновіївна
29 вересня 2023
7.
Мітюхіна Анжеліка Андріївна
29 вересня 2023
8.
Червонна Олена Олексіївна
29 вересня 2023
9.
Субін Тетяна Олександрівна
29 вересня 2023
10.
Волосковець Антоніна Вікторівна
29 вересня 2023
11.
Гребещук Анастасія Анатоліївна
29 вересня 2023
12.
Пугач Катерина Павлівна
29 вересня 2023
13.
Данилюк Альона Анатоліївна
29 вересня 2023
14.
Распутня Віта Володимирівна
29 вересня 2023
15.
Демченко Анастасія Вікторівна
29 вересня 2023
16.
Приступа Оксана Ігорівна
29 вересня 2023
17.
Бирбиничук Марія Іванівна
29 вересня 2023
18.
Геліч Андрій Степанович
29 вересня 2023
19.
Махиня Ірина Миколаївна
29 вересня 2023
20.
Козачук Наталія Анатоліївна
29 вересня 2023
21.
Вітович Оксана Миколаївна
29 вересня 2023
22.
Федорів Іванна Степанівна
29 вересня 2023
23.
Чернєцова Наталія Іванівна
29 вересня 2023
24.
Луценко Надія Віталіївна
29 вересня 2023
25.
Нагорняк Леся Анатоліївна
29 вересня 2023
26.
Кичка Галина Вікторівна
29 вересня 2023
27.
Левченко Наталія Миколаївна
29 вересня 2023
28.
Єрмакова Катерина Володимирівна
29 вересня 2023
29.
Карелко Мирослава Вікторівна
29 вересня 2023
30.
Незаписенко Тетяна Павлівна
29 вересня 2023
2609
голосів з 25000
необхідних
Статус: Триває збір підписів
Залишилося 81 день
Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.