№22/206076-еп

Прошу розглянути петицію та присвоїти заслужене і почесне звання, «Героя України» (посмертно) , старшому солдату,стрільцю-снайперу Збройних Сил України,Цибульському Володимиру Романовичу (позивний «Сагайдачний «), 2-го піхотного відділення,1-го піхотного взводу, 2-гої піхотної роти, військової частини А 0372 ,військової частини А3425 корпусу резерву сухопутних військ ЗСУ.

Автор (ініціатор): Мальцева Яна Володимирівна
Дата оприлюднення: 18 вересня 2023
Шановний пане Президенте,Володимире Олександровичу! Дуже прошу Вас розглянути петицію та присвоїти заслужене і почесне звання, Героя України (посмертно) , старшому солдату,стрільцю-снайперу Збройних Сил України,Цибульському Володимиру Романовичу (позивний «Сагайдачний «), 2-го піхотного відділення,1-го піхотного взводу, 2-гої піхотної роти, військової частини А 0372 ,військової частини А3425 корпусу резерву сухопутних військ ЗСУ.
Цибульський Володимир Романович народився 2.08.1966 року в с.Тягун Іллінецького р-н.,Вінницької обл.
Мій батько ще у шкільні роки проявляв себе дуже хоробро та мужньо . Навчаючись в Іллінецькій середній школі 9-10 клас , проявив себе, як солдат по стрільбі.Приймав участь у змаганнях по кульовій стрілянині де отримав нагородження за зайняті почесні місця .У 1984 році отримав диплом у технічному училищі-||| , м.Вінниця ,спеціальність-майстер по ремонту годинників .
З 23 квітня 1984 року проходив службу у Якутії , зв’язківцем по координуванню балістичних ракет. Був нагороджений нагрудним знаком «Отличник СА» Приказ номер 74 от 17.05.85р. У 1985 р отримав комсомольський білет з 6 орденами ,вступ в ВЛКСМ-84844256,відділення військової частина 51947.
5 серпня 1990 року закінчив повний курс Вороновицького ПТУ-14,здобув професію -монтажник технологічного обладнання ,електрогазозварювальник,закінчив на відмінно.
У 1995 році вступив у спілку ,профком Гайсинського ЛВУМГ ,працівників нафтової і газової промисловості .
Працюючи електрогазозварювальником, газокомпресорної служби ГКС-36 Іллінецького промислового майданчика, Гайсинського лінійного виробничого управління ,магістральних газопроводів філії «Управління магістральних газопроводів «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ» , Цибульський Володимир Романович кожного року підвищував свою кваліфікацію і паралельно навчався в ДП МУАЦІЕЗ ім. Є.О.Патона НАНУ «Спеціальна підготовка і атестація зварників на право виконання робіт при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)» м.Київ.Отримав клеймо найкращого газозварювальника в Україні ,у свої навіть 50 років приймав участь у змаганнях м.Київ , у Інституті ім.Е.О.Патона, де зайняв перше місце .Під час навчання та підвищення кваліфікації здобув і отримав посвідчення - 0365,найвищого 6 розряду електрогазозварювальника ,де неодноразово був нагороджений грамотами за сумліне виконання трудових обов’язків та особистий внесок у розвиток газотранспортної системи України.Також був неодноразово занесений на районну дошку пошани м.Іллінці.
Протягом усього життя мав найулюбленішу справу,хобі - це виготовлення різних виробів з залізла ,ковка металу ,вирізьблення на металі, всі найкращі роботи дарував друзям та рідним .Дуже поважали батька на Іллінечині та зверталися завжди за допомогою .Люди говорили Цибульський Володимир - «з залізом на Ти».
Цибульський Володимир Романович з 14 квітня 2014 року був призваний на військову службу ,під час мобілізації у військовій частині А4583. Безпосередньо брав участь в антитерористичній операції ,забезпеченні її проведення і захисті незалежності ,сувернітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.Цибульський Володимир проходив службу у військовій частині А0409 місто Новоград -Волинський , Житомирська обл. ,проходив службу у в/ч ПП В 2731 с.Дубровиця ,Яворівського р-н, Львівської обл., також проходив службу м.Артемівськ Донецької обл..Був включений до списків особового складу частини ,всіх видів забезпечення ,з котлового забезпечення (зона проведення Антитерористичної операції сектор «М» ОТУ « Маріуполь « м. Волноваха Донецької області.Під час служби у 2015 року отримав посвідчення класного спеціаліста 3 класу ,ВОС 175 ЗСУ ,та у 2016 році видано військовою частиною А4583 посвідчення ветеранів війни -учасник бойових дій .Зарахований в обов’язковому порядку до військового оперативного резерву першої черги в особливий період на посаду старшого солдата ,старшого водія відділення підвозу засобів інженерного озброєння взводу інженерних загороджень інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення військової частини .Вислуга років у Збройних Силах АТО становить 2 роки 2 дні.
Цибульський Володимир був нагороджений Генеральним штабом Збройних сил України нагрудним знаком
«УЧАСНИК АТО».
Навть будучи у рідних стінах, батько хотів повернутися назад до побратимів ,настільки не міг пристосуватися до мирного життя, тільки приїзд дітей та онуків його рішення змінило, але не надовго як виявилося .
З 26.02.2022 року Цибульський Володимир Романович призваний по мобілізації згідно з Указом Президента України номер 69/2022 від 24.02.2022 у військову частину А3425. Цибульський Володимир Романович - старший солдат, стрільць-снайпер (позивний «Сагайдачний «), 2-го піхотного відділення,1-го піхотного взводу, 2-гої піхотної роти, військової частини А 0372 ,військової частини А3425, корпусу резерву сухопутних військ ЗСУ, брав безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення оборони України ,захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України . Завданням батька та його побратимів було відбити наступ більшої кількості сил противника, нанести йому максимальні втрати, утримати важливі райони (об'єкти) місцевості і в такий спосіб створити сприятливі умови для переходу в наступ у Херсонській та Миколаївської областей а також тримали оборону біля річки Інгулець.
Цибульський Володимир з побратимами були в самому пеклі -«за нулем».
Цибульський Володимир мав авторитет серед побратимів та військових ,як казали побратими,він був їм за »Батька «. Його побратими зазначали, що він був справжнім воїном, та козаком «Сагайдачним» , так його називали , людиною слова, людиною мужності, зразком незламності та міцності сили та духу,рішучим у своїх діях та дуже не любив не справедливість і боровся з ним.
Між побратимами був завжди у центрі уваги,любив і вмів гарно підбадьорювати та веселити хлопців. Завжди тримав порядок і дисципліну у роті ,навіть окурки з під сигарет кожен за собою приберав,у важко доступних місцях, а саме за нулем з нічого вдавалося зварити суп і нагодувати побратимів ,дуже любив кухню і смачно готував .Побратими були вражені тим, що Володимир не раз рятував їх і знав коли і звідки прилетить ворожа куля ,настільки був гарний слух . Навіть знаходив час у польових умовах для своєї справи життя ,змайстрував кузню де плавив залізо і виготовляв з осколків техніки і ракет,різні речі ,ножі ,підсвічники ,медалі і дарував своїм побратимам та командирам .У його руках залізо як пластелин ,тануло….
Цибульськи Володимир був талановитий в усьому ,дуже гарно малював , побратими розповідали,що маючи шеврони з зображенням листя дуба та три жолудя, на всій своїй формі та касці Володимир малював це зображення,яке було як талісман та оберіг та назвав свою роту три Д «Дика Дубова Дивізія «.
Старший солдат Цибульський Володимир Романович ,Стрілець-снайпер військової частини А3425,1996 року народження загинув 06.07.2022 року поблизу села Тернівка Березнегуватського району, Миколаївської області при виконанні бойового завдання з забезпечення здіснення заходів з національної безпеки і оборони ,відсічі і стримування збройної агресії ,під час обстрілу в результаті отримав пораненя ,несумісного з життям .
Військовою частиною А-3425 був складений та поданий рапорт на вручення (посмертно ) Цибульському Володимиру орден «За Мужність» ||| ступеня за свій героїзм та мужність,який нажаль так і не отримали ?
У Володимира залишилися син ,донька та двоє онуків. Ми з братом та онуками дуже Вас просимо почути нас та присвоїти Цибульському Володимиру звання «Герой України». Це дуже важливо для нас. Це найменше, що сьогодні може зробити Держава, аби вшанувати пам'ять свого героя та патріота, який ціною власного життя відстоював незалежність України та цінності Українського народу.Він боровся за не справедливість тож буде справедливо від поданого рапорту дати посмертно орден «За Мужність» ||| ступеня і присвоїти почесне звання
« Герой України «.Звісно ці нагороди не повернуть нашого батька однак вони слугуватимуть згадкою про його подвиг ,героїзм та відданість своїм ідеалам,своїй державі .
Останні славо батька :
-Я тут для того щоб мої діти та онуки жили у мирній і незалежній країні !
-Доця все буде Україна,все буде добре ,ти сильна !
Низький уклін, пошана та вічна пам'ять нашому батьку ,нашому герою-воїну Цибульському Володимиру Романовичу !
ГЕРОЮ СЛАВА!
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Хіхлуха Інна Борисівна
18 грудня 2023
2.
Бохнак Ольга Вікторівна
18 грудня 2023
3.
Буцька Наталія Миколаївна
18 грудня 2023
4.
Прихода Анастасія Віталіївна
18 грудня 2023
5.
Лаціс Марина Миколаївна
18 грудня 2023
6.
Пашукова Ірина Вікторівна
18 грудня 2023
7.
Бутова Ольга Віталіївна
18 грудня 2023
8.
Скринник Зоряна Василівна
18 грудня 2023
9.
Солтан-Антоник Наталія Іванівна
18 грудня 2023
10.
Леуш Роман Петрович
18 грудня 2023
11.
Мендусь Людмила Володимирівна
18 грудня 2023
12.
Гавриш Ольга Валентинівна
18 грудня 2023
13.
Мойсієвич Ольга Володимирівна
18 грудня 2023
14.
Повидиш Анна Олексіївна
18 грудня 2023
15.
Пилипака Денис Михайлович
18 грудня 2023
16.
Земницька Наталія Юріївна
18 грудня 2023
17.
Фещенко Василь Віталійович
18 грудня 2023
18.
Зражевська Світлана Анатоліївна
18 грудня 2023
19.
Кувшинова Ангеліна Володимирівна
18 грудня 2023
20.
Репетуха Людмила Михайлівна
18 грудня 2023
21.
Паламар Валентина Григорівна
18 грудня 2023
22.
Горпиненко Оксана Григорівна
18 грудня 2023
23.
Горчак Юлія Михайлівна
18 грудня 2023
24.
Києнко Ірина Володимирівна
18 грудня 2023
25.
Лежньова Юлія Євгенівна
18 грудня 2023
26.
Корж Оксана Володимирівна
18 грудня 2023
27.
Семеняка Владислав Юрійович
18 грудня 2023
28.
Сулейманова Юлія В'ячеславівна
18 грудня 2023
29.
Торішняк Богдана Станіславівна
18 грудня 2023
30.
Костиць Ірина Сергіївна
18 грудня 2023
25317
голосів з 25000
необхідних
Статус: На розгляді
Збір підписів завершено