Шановний пане президенти. Прошу Вас нагородити посмертно старшого сержанта поліції Голімбієвського Сергія Юрійовича 23.05.1994 народження. Який проходив службу в патрульній поліції м. Миколаїв з 2015 року. В лютому місяці 2023 року Голімбієвський Сергій добровільно перейшов в ново створену бригаду « Лють» в штурмовий полк «Цунамі « де далі продовжив свою службу. Голімбієвський Сергії Юрійович був патріотом своєї держави. 19.07.2023 на Донецькому напрямку під Бахмутом в с. Клещіївка при виконанні бойових завдань загинув. Голімбієвський Сергій до останнього подиху боровся за нашу свободу. Був нагороджений посмертно « Хрестом Хоробрых»