Шановний пане Президенте!
Прошу Вас розглянути петицію щодо надання бронювання для працівників ДКВС в повному обсязі,так як працівники кримінально-виконавчої служби України відповідно до закону здійснюють правозастосовні та правоохоронні функції у суспільстві.
На даний момент бронювання працівників ДКВС практично зняте!
Міністерством економіки України запропоновано у проекті постанови КМУ, військовозобов’язані, які працюють або проходять службу в органах ДКВС, підлягатимуть бронюванню в обсягах не більше ніж 50 відсотків станом на 18 травня 2024 р., що суперечитиме п.п. 2 п. 1 ст. 25 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», від 18 травня 2024 року.
Державна кримінально-виконавча служба України ЗДІЙСНЮЄ ВАЖЛИВУ МІСІЮ В ТИЛУ! Здійснюють превентивні заходи у сфері забезпечення громадської безпеки, та
поряд з цим, ризикують своїм життям щоразу виходячи на добове чергування , а особливо під час воєнного стану в країні.
Їх робота важлива тут! Це хлопці та дівчата, які навчалися захищати громадян країни.
Україна увійшла в десятку європейських країн з найбільшою кількістю тих, хто перебуває у місцях позбавлення волі. Ці дані оприлюднені у щорічному звіті Ради Європи, який надійшов «Урядовому кур'єру».
Згідно зі статистичними даними, які охоплюють період з 2018 по січень 2019 року, в тюрмах України нині перебуває 52 973 чоловік. На першому місці у цьому рейтингу опинилася Росія, де нараховується 563 166 ув’язнених, за нею йдуть Туреччина – 269 806, Велика Британія – 82 236, Польща – 72 201, Франція – 70 059, Німеччина – 63 643, Італія – 60 125 та Іспанія 50 612.
Крім цього, в Україні в середньому припадає 125 ув’язнених на 100 тисяч населення, що є вищим за середній показник по Європі, де ця цифра становить 106 в’язнів на 100 тисяч населення.
Щоб українці були впевнені у можливості реалізації своїх прав як громадян, були захищені від надзвичайних ситуацій та наслідків тероризму з боку як країни агресора так і внутрішніх злочинів, ми повинні надати їм можливість та забезпечити право виконувати свої обовʼязки та функції у повному обсязі необхідно на законодавчому рівні закріпити норму щодо стовідсоткового бронювання особового складу Державної кримінально-виконавчої служби України на період мобілізації та на воєнний час.