№22/023073-еп

При формуванні комплексного підходу до вирішення чималих поточних проблем рідної Країни врахувати ще й наступні три [окремі] пункти:

Автор (ініціатор): Барчук Сергій Дмитрович
Дата оприлюднення: 18 квітня 2016
1. Необхідно, по факту проміжного результату за 1991÷2016р.р., офіційно визнати політичну форму становлення вітчизняної державної Незалежності такою, що призвела до СКОЄННЯ ВЕЛИКОГО ЗЛОЧИНУ проти самого Народу України;

2. Нескінченні аналітичні матеріали про ганебну роль тоталітарних режимів у долі цивілізації перебазувати на постулат, що всі ті є похідними діалектичних метаморфоз ТОТАЛІТАРНОЇ ІМПЕРІЇ ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ та її двійника («віддзеркалення»; «другої сторони медалі»; «темного й світлого»/«лівого й правого» в певних суб’єктивних ракурсах чи що ін.) – ТОТАЛІТАРНОЇ ІМПЕРІЇ ОРГАНІЗОВАНОЇ ЗЛОЧИННОСТІ. В аспекті характерного для обох Близнюків тяжіння до власної ЗАКОНОТВОРЧОСТІ.
…Бо локальне масований, квазіпатріотичний осуд Совка вже тільки на тризубе деформованих ЗМІївиками Чурках алергічної екземи не викликає;

3. Якщо пропозиції, викладеній у петиції № 22/022662 не судилося бути реалізованій, домовитися на рівні ООН про те, що на лінії зіткнення, в складі бойових підрозділів обох воюючих Сторін, можуть бути лише члени родин, матеріальні статки яких в десятеро й більше разів перевищують середньостатистичні їх статки по Росії та Україні. Запропоновану норму вкрай ЖОРСТКО контролювати з боку ОБСЄ чи яких інших впливових спостережних Місій.
…Не думаю, що при новоствореному розкладі, кривавий Абсурд на сході України затягнеться надовго. А там і до несподіване геніального рішення Проблеми Криму впритул дістанемось.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Манько Вадим Іванович
18 квітня 2016
2.
Барчук Сергій Дмитрович
12 квітня 2016
2
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено