Шановний пане Президенте України!
З великим сумом у серці та повагою від імені сестри, родини загиблого, та побратимів, просимо Вас присвоїти почесне звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України, матросу 2-го самохідного артилерійського дивізіону військової частини А4765 Маслову Валерію Михайловичу, 26.08.1971-14.03.2025 р.р.
Валерій народився та проживав у м.Білозерське, Донецької області. добровільно вступив до лав ЗСУ з 3 березня 2022 року.
Валерій, був людиною з великим серцем та незламною волею. Сміливий, відважний, мужній і відданий своїй країні. Він ніколи не зупинявся, завжди був там де була найбільша небезпека. Він був опорою та прикладом для своїх побратимів. Відданість військовій присязі, щире прагнення справедливості та незламна віра в перемогу зробили Валерія гідним громадянином та справжнім Героєм для своєї батьківщини.
Брав участь у бойових діях з березня 2022 року по захисту територіальної цілісності та незалежності у складі 503 ОБМП (рота вогневої підтримки) воїнської частини А1275 на території Донецької області (Піски, Красногорівка, Мар’їнка, Авдіївка). З березня 2023 року у складі 38 ОБрМП військової частини А4765 на території Херсонської області (Кринки, Олешківський ліс) , Донецької області (Великої-Новосілки, Вугледар та Покровський напрямок).
За час служби був нагороджений Відзнакою-медаллю Ветеран війни (Учасник бойових дій) від 27.07.2023 року.
14.02.2025 року Валерій, при виконанні обов’язків військової служби та бойового завдання, пов’язаного із захистом незалежності та територіальної цілісності держави під час бойових дій з Російськими збройними формуваннями на Покровському напрямку Донецької області, отримав важке поранення, внаслідок влучання FPV-дрона противника.
14.03.2025 року у зв’язку з важкістю отриманого поранення помер у Головному військово-клінічному госпіталі міста Києва.
Йому назавжди 53.
Пане президенте!
Просимо підтримати петицію та присвоїти почесне звання Героя України (посмертно) - військовослужбовцю Збройних Сил України 2-го артилерійського дивізіону військової частини А4765, матросу Маслову Валерію Михайловичу. Присвоєння йому даного звання – це визнання його мужності, відданості, героїзму.
З повагою.