В Україні вже два роки йде війна, а у нас досі існує силовий орган, який задіяний не на захисті держави та громадян, а займається залякуванням та силовим тиском на підприємців. Питання ліквідації податкової міліції підіймається вже багато років, але сьогодні воно стоїть найгостріше. Під час надзвичайної економічної кризи, в часи, коли країна негайно потребує залучення зовнішнього та внутрішнього інвестора, держава зобов'язана забезпечити захист бізнесу та інвестицій. В таких умовах існування фактично злочинного озброєного угруповування, легалізованого на державному рівні, яке займається лише рекетом підприємців задля свого власного збагачення, а коштів на утримання податкової міліції витрачається більше, ніж повертається в бюджет в результаті "роботи" цього силового органу, призводить до відмови інвесторів вкладати гроші в Україні, подальшої тенізації бізнесу та поглиблення конфлікту між платниками податків та державою. Тим більше, що податкова міліція вже фактично існує поза межами правового поля після прийняття Закону "Про Національну Поліцію". Саме тому представники бізнесу, експерти з податкової реформи та громадські організації вимагають негайної ліквідації податкової міліції!