Просимо Вас розглянути питання про присвоєння звання Героя України (посмертно) Товканю Юрію Сергійовичу, який героїчно загинув, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
На початку 2024 року Юрія Сергійовича Товканя було мобілізовано до лав Збройних Сил України. Він проходив службу у військовій частині А2896, на посаді солдата 2-го гранатометного відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки.
26 листопада 2024 року, поблизу населеного пункту Пушкіне Донецької області, під час переміщення підрозділу, Юрій Сергійович загинув, виконуючи бойове завдання та проявивши мужність, відвагу і самопожертву.
Юрій був відданим сином своєї держави, гідним воїном і справжнім патріотом. Його вчинок — приклад незламності духу та любові до України.
Просимо вшанувати пам’ять загиблого захисника та присвоїти Товканю Юрію Сергійовичу звання Героя України (посмертно) — за особисту мужність, героїзм і вірність військовій присязі, проявлені під час захисту Батьківщини.