№22/026027-еп

КОНТРОЛЬ РОЗГЛЯДУ КАТАСТРОФИ У СЕКТОРІ БДЖІЛЬНИЦТВА

Автор (ініціатор): Клічко Ольга Володимирівна
Дата оприлюднення: 04 липня 2016
Шановний, Петро Олексійовичу!

По-перше, хочу привітати Вас з 25 річницею Дня Конституції України – основного Закону України, яким держава гарантує права, свободи, обов’язки людини та громадянина. Та цим зверненням довести людям, що постулати, викладені в «Біблії» моєї Держави, якою саме є Конституція у співвідношеннях відстоювання прав громадян, дійсно працюють.
На підставі ст.ст.34, 40, 48, 49 права гарантованого мені Конституцією, я, Клічко Ольга Володимирівна, що є засновником та директором ТОВ «УКРБДЖОЛПРОМ», вимушена звернутися до Вас з метою скорішого та вичерпного усунення суперечок, які виникли на ринку бджільництва.
Насамперед назва мого підприємства є дуже символічною «УКРБДЖЛПРОМ», і в тому стані, якому воно зараз знаходиться відображує стан в цілому бджільничого комплексу України, а саме ті суперечки, які виникли у товариства з нашим експортером та стали відображенням негативних наслідків у відношеннях з бджолярами мають місце також у інших підприємствах заготівників та експортерів. Треба бути дуже безвідповідальною особою, щоб не звернути на це увагу і продовжувати так далі вести діяльність по заготівлі меду, притискуючи бджольорів та руйнуючі підприємства, які є заготівниками та експортерами меду. Моє підприємство зараз фактично зупинилося, бо так далі обкрадати бджолярів не можна. Вибачте, але так зараз виглядає ситуація на ринку. Бо продукт, який фактично можна назвати безцінним - продається за копійки. Перше падіння ціни на мед на зовнішньому ринку, яке відбулося ще у серпні 2015року, відбулося фактично за рахунок експортерів. Друга хвиля значного падіння відбулася у лютому 2016року, де закупівельна вартість меду у бджоляра разом із витратами на закупівлю, повинна складати приблизно 1євро, що у еквіваленті до гривні складає приблизно 28 гривень, де бджоляру залишається 25грн/кг. Прогнози, які складаються на вартість нового меду не «утешительниє», бо наступна ціна, яку прогнозують експортери повинна скласти приблизно для бджоляра у діапазоні 22,00-23,00 гривні за кг, а таку проміжку, як заготівник зовсім виключити із списку учасників медового ринку, що не в якому разі не повинно відбутися бо кожен: і бджоляр і, заготівник, і експортер в цьому колі виконують свої важливі, не від’ємні функції, а саме:
БДЖОЛЯР – повинен зібрати мед та продукти бджільництва таким чином, щоб забезпечити та прогарантувати по-перше якість цих продуктів, достатню їх кількість (а вона на сьогодні не обмежена) та максимально виконати запилення агро- культур та рослинної фауни України.

ЗАГОТІВНИК – повинен заготовити мед у значній кількості та зберегти якість продуктів до кінцевого його споживання та у реалізації цієї основної задачі заготівник повинен виконати наступні дії:
- Провести пошук бджолярів, провести з ними переговори та виконати досягнуті домовленості (діапазон кількості збираємого меду у одного бджоляра може сягати від 50кг до 20000кг меду). Виступити гарантом виконання обов’язків між бджолярем та експортером, бо всі наслідки не належного, або не виконання зобов’язань експортером покладається на заготівника;
- Належним чином зібрати аналізи меду, бо від цих показників залежить всі результати економічної діяльності у відношеннях між бджолярами, заготівниками, експортерами та кінцевими споживачами, якими сьогодні виступають зовнішні партнери. А це прямо відображається у стосунках з Євросоюзом;
- Далі ці аналізи необхідно належним чином обробити: зробити архів, закупажувати та відправити на дослідження, а потім дослідити вчасного проведення результатів аналізу та проінформувати бджоляра;
- Далі за результатами проведених аналізів здійснити його закупівлю у населення та належним чином оформивши документи передати його експортеру;
- Кінцевою операцією у діяльності заготівника є відслідкування повернення тари експортером та розвезенням її між бджолярами;
- Та на протязі всієї діяльності саме заготівник повинен доводити зміни, що сталися у законодавстві України, поінформувати прогнози ринку, навчити бджолярів, що таке мед та вимоги до його якості, а також попередити про наслідки не сумлінного виконання бджолярами своїх обов’язків у процесі збирання та його зберігання.
- Також є питання адміністрування, до складу яких входять: звітність підприємства, та різні питання, які потребують негайного вирішення. Слід зазначити, що всі ці операції повинні уміщуватися у 8 часовий робочий день, тривалість якого гарантується Державою Основним Законом.
Основним завданням ЕКСПОРТЕРУ є найвигідніше реалізувати мед, з додержанням всіх інтересів учасників процесу, у тому числі і Державних. Тому при реалізації меду необхідно як найвигідніше подати якість українського меду на зовнішньому ринку, бути ініціаторами дослідження властивостей меду з метою підвищення його якості, ціни та засвоєння нових ринків збуту медової продукції. Зробити все, за для не допущення таких катастроф, які ми мали спостерігати в лютому та березні 2016р., і як наслідок призвели до чисельних збитків, які тільки по моєму підприємству разом у відносинах з бджолярами складають 2 855 318,6 грн., а якщо підрахувати в масштабах всієї країни, то це ціна падіння буде дуже страшною (хоча б цю цифру помножити на 25 область, то вона складе 71 382 965 грн 00коп), а для сьогоднішньої ситуації де люди та підприємства знаходяться у досить критичному стані – на грані свого виживання, то ця цифра не просто повинна була вразити ЕСПОРТЕРІВ, а спонукати на конкретні дії чи заходи. Насамперед зважити усі обставити справи та наслідки до яких призведе значне падіння ціни на мед по-перше для України. У розрахунку вище наведеної суми не враховувалися суми збитків Держави, які складаються із сум ПОДАТКІВ, скорочення чисельності БДЖІЛ, як наслідок відмови пасічників від зайняття цією справою, і як наслідок недозапилення агро-культур фауни України, що має істотне значення для ЕКОЛОГІЧНОГО СТАНУ КОЖНОГО РЕГІОНУ нашої країни та в цілому ЗБЕРЕЖЕННЯ ПЛАНЕТИ – колисанки наших нащадків. Тим більше у розрізі Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Херсонської області (які обслуговувало моє підприємство), де найбільше сконцентрований майже весь ПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС України. Ви тільки погляньте на це з позиції охорони стану здоров’я людини, яке ст.49 Конституції України гарантує: «…охорону його здоров’я, де забезпечується в тому числі державним фінансуванням відповідних програм».
Тому не своєчасне сповіщення експортерами про результати цих наслідків, в тому числі мною, як керівником підприємства, яке на той час виконувало обов’язки заготівника свідчить про скоєння шкоди. І мою бездіяльність требо розцінювати, як злочин у великих масштабах, яка повинна бути покарана.
Моя неспроможність відстежити додержання вимог Конституції України та не вміння прогнозувати наслідки, говорить про те що я не знаю і не вмію користуватися ОСНОВНИМ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ – КОНСТИТУЦІЄЮ, що на сам перед не просто підвереджує мій рівень розвитку як людини «третього світу», а й вибачте за результатами, я не можу розраховувати навіть і на цей рівень.
Як ви міркуєте, чи можна все це підрахувати? На перемовах експортери дуже чітко висловлювали свою думку з приводу збереження їх коштів. Тому гадаю, що так. Але ж на сам перед постає питання не знайти винуватця, а з’ясувати чому саме так відбулося і що треба зробити, щоб по-перше виправити ситуацію, по-друге максимально покрити збитки заподіяні потерпілим, та третє розробити і запровадити заходи по недопущенню подібних катастроф. Бо ми повинні усвідомлювати, що наслідки заподіяної шкоди, можливо порівняти з наслідками аварії Чорнобильської АЕС. І, Я, Клічко Ольга Володимирівна, як посадова особа, як директор ТОВ «УКРБДЖОЛПРОМ» готова понести відповідальність в повному обсязі у рамках заподіяної мною, як керівником підприємства, шкоди та зробити все щоб виправити ситуацію яка на сьогодні склалася на ринку бджільництва.
Беручи до уваги масштаби заподіяної шкоди, на підставі ст.106 Конституції України, прошу Вашого особистого втручання у процес розгляду цієї справи.

Про наслідки розгляду цього звернення та вжиті з Вашого боку заходи прошу письмово проінформувати ТОВ «Укрбджолпром» шляхом направлення поштового листа за адресою: бул. Центральний, 4, кв. 204, м. Запоріжжя, 69001 у строки передбачені діючим законодавством України, та/або сповістити про це за телефоном 050-278-83-54.

Додаток:

Проект заходів подолання кризи на ринку бджільництва, який в повному обсязі буде представлений у особистій співбесіди з Президентом. Чому так? Бо за часи правління Вашого попередника, співбесіда через посередників призвела до негативних наслідків.

PS – Звертаю Вашу увагу на той факт, що за часи правління колишнього президента Віктора Януковича, я мала можливість особистого спілкування з паном президентом та його дружиною. Тому не звертаючи уваги на заявлений імпічмент президенту, я мала свою особисту думку про його діяльність та сім’ю президента. Я продовжувала його відстоювати (хоча деякі заходи мені були досить незрозумілі, як і зараз), бо програму яку він задекларував під час своєї передвиборної компанії, я, як громадянка України та матір трьох дітей вважала правильною, яка змогла би просунути Україну в своєму розвитку.
Тому вважаю своє звернення прикладом виконання ст.105 Конституції України, де президент користується правом недоторканності та якою передбачаються наслідки порушення цієї вимоги. Та прикладом того, як саме президент мав поставитись на захист свого проекту, чи виправити ті негативні наслідки які сталися під час його правління.

З повагою, надією на порозуміння та подальшу дієву співпрацю!

Директор ТОВ «УКРБДЖОЛПРОМ» О.В. КЛІЧКО
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Журухін Андрій Олексійович
02 жовтня 2016
2.
Кравец Александр Викторович
01 жовтня 2016
3.
Філяур Олександр Сергійович
12 вересня 2016
4.
Яковлєва Тетяна Валеріївна
25 серпня 2016
5.
Попіль Олександр Станіславович
24 серпня 2016
6.
Лишенюк Світлана Адамівна
19 серпня 2016
7.
Лимарь Євген Вікторович
19 серпня 2016
8.
Яловничий Валентин Анатолійович
18 серпня 2016
9.
Возний Олег Ігорович
10 серпня 2016
10.
Яровий Олексій Васильович
09 серпня 2016
11.
Касьянов Вадим Валерійович
01 серпня 2016
12.
Лавренко Андрій Анатолійович
31 липня 2016
13.
Котляренко Владислав Олександрович
31 липня 2016
14.
Павлюк Андрій Васильович
28 липня 2016
15.
Кавка Петро Ігорович
25 липня 2016
16.
Єднак Олександр Ігорович
25 липня 2016
17.
Тохтоматов Олександр Олександрович
25 липня 2016
18.
Єленецький Вадим Ігорович
25 липня 2016
19.
Карпець Михайло Володимирович
25 липня 2016
20.
Підпригорщук Павло Борисович
25 липня 2016
21.
Озеров Артур Владиславович
25 липня 2016
22.
Подлінєв Сергій Васильович
25 липня 2016
23.
Гуськевич Андрій Сергійович
24 липня 2016
24.
Шерстюк Ольга Григорівна
24 липня 2016
25.
Касьянова Анастасія Віталіївна
13 липня 2016
26.
Подляцька Вікторія Валеріївна
12 липня 2016
27.
Павленко Олександр Михайлович
11 липня 2016
28.
Суходуб Дмитро Юрійович
07 липня 2016
29.
Дерезюк Олег Степанович
07 липня 2016
30.
Буняк Вадим Олександрович
06 липня 2016
38
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено