Шановний Пане Президенте України! Прошу Вас присвоїти почесне звання „Героя України“ (посмертно). Стрільця-снайпера десантно-штурмового відділення, десантно-штурмового взводу, десантно-штурмової роти, десантно-штурмового батальону військової частини А0284
Шатковський Василь Васильович народився 26.05.1999 в селі Шибалин Тернопільського району Тернопільської області. У 2014р. Закінчив школу. Під час навчання був активним та брав участь у спортивних змаганнях. Після школи пішов навчатися на механіка в Поморянський ліцей потім поступив у Львівський Аграрно технічний університет на Агро інженера.
Під час повномасштабної війни займався волонтерством. Допомагав сім'ям загиблих воїнів. Підтримував чоловіка сестри який отримав тяжке поранення на війні.
4 червня 2025 року був призваний до лав Збройних сил України. Виконував свій військовий обов'язок був прикладом для побратимів. Вів службу в н-п Садки Сумської області Сумського району.
З 28 серпня 2025 року вважався зниклим безвісти.
16 січня 2026 прийшла сумна звістка що загинув у н-п Садки Сумської області Сумського району.
За ним в великій скорботі вся родина. Мати дві сестри, похресник, племінник та вся наша родина. Він був для нас усіх опорою, помічником та порадником.
Його життя є прикладом для нас, відданості та любові до України.
Просимо Вас гідно вшанувати пам'ять стрільця-снайпера який віддав своє життя за свободу України. Просимо присвоїти Шатковському Василю Васильовичу звання Героя України (посмертно).