Прошу Вас розглянути питання щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) солдату Ярощуку Сергію Володимировичу, військовослужбовцю 56 окремого мотопіхотного батальйону (в/ч А0989, пп В2095), окремої 39 мотопіхотної бригади.
Солдат Ярощук Сергій Володимирович вірно служив українському народові та став на захист незалежності й територіальної цілісності України.
02 листопада 2025 року під час виконання бойового завдання він отримав поранення, однак попри це залишився на позиції та продовжив виконувати свій військовий обов’язок.
04 листопада 2025 року в селі Маркове Краматорського району, перебуваючи на бойовій позиції, він проявив виняткову мужність, стійкість і відданість військовій присязі. Сергій Ярощук тримав позицію до останнього, не відступивши перед ворогом та забезпечуючи виконання поставленого завдання.
До останнього подиху він залишався вірним Україні та своїм побратимам, віддавши найдорожче — власне життя — за свободу та майбутнє нашої держави.
У загиблого залишилася донька, яка втратила батька, що став для неї прикладом честі, мужності та безмежної любові до України.
Його незламність, стійкість після поранення, самопожертва та героїзм заслуговують на найвищу державну нагороду — звання Героя України (посмертно).
Просимо гідно вшанувати пам’ять воїна, який до кінця виконав свій обов’язок перед Батьківщиною.