Шановний пане Президенте!
У світлі останніх подій, просимо Вас звернути увагу на ситуацію, яка склалася стосовно вільного розповсюдження інформації та доступу до контенту в мережі Інтернет. Україна, як держава, на шляху ґрунтовних демократичних перетворень, має кардинально змінитися у всіх прошарках, зокрема у економічному та соціальному.
Ми, як користувачі, просимо дати початок створенню якомога ширших можливостей для отримання кінцевими споживачами якісного локалізованого контенту. Останні події, стосовні до популярних розважальних інтернет-ресурсів, свідчать про те, що демократичне право народу на користування інформацією починає поступатися місцем лобістським інтересам сторін, які не налаштовані на результативну співпрацю з користувачем.
Економічна ситуація в нашій державі поки що, не дозволяє споживачам розпочати тісні ринкові відносини з виробниками і розповсюджувачами контенту. Тому, ми закликаємо Вас не допустити тиску на права українського споживача. Ми пропонуємо розробити законопроект, який би не обмежував для населення право на користування медіа продуктами, з огляду на економічний стан, та передбачав би право власників контенту подавати позови до ресурсів і чогось вимагати лише у тому випадку, якщо вони подбали про легальну можливість придбати в Україні контент, що отримав якісну локалізацію.
Світ поступово переходить на цифровий тип дистрибуції контенту, а випереджаюча чимало європейських країн за якістю інтернет-послуг Україна, вперто ігнорується світовими лейблами, студіями та організаціями. Законодавчі спроби тиску на популярні сервіси — це не боротьба за авторські права. Це боротьба проти хоч скільки-небудь легального доступу до якісного контенту в Україні. Якщо правовласник хоче, щоб його продукт був комерційно успішним, нехай надасть таку можливість.
Звертаємо Вашу увагу на те, що боротьба з піратством шляхом закриття багатьох розважальних ресурсів, зумовить зворотній ефект - піратство набуд