№22/038144-еп

Просимо заблокувати "Facebook", як було заблоковано "Вконтакте"!

Автор (ініціатор): Мишкулинец Роман Павлович
Дата оприлюднення: 04 липня 2017
Зазначаю, що неодноразово на інтернет сторінка www.facebook.com використовується російськими спецслужбами для просування російської пропаганди і проведення спеціальних інформаційних операцій проти України та її громадян.
Зокрема, вказаний сайт сприяює спецслужбам Росії у збиранні, зберіганні, використанні та поширенні інформації з обмеженим доступом – персональних даних та особистого листування громадян України. Навіть угоди про користування вказаними сервісами містять положення про згоду користувачів на автоматичну передачу до компанії (фактично – до країни- агресора та її спецслужб) будь-якої інформації про них, її узагальнення, обробку та передачу третім особам.
Таким чином, українські користувачі цієї мережі потрапляють під контроль спецслужб РФ, які спочатку створюють необхідні умови для вербування, а потім використовують наших громадян у власних протиправних цілях.
Значна кількість зареєстрованих у соціальних мережах осіб залучається російськими спецслужбами для вербування українців до агентурної мережі та організації каналів збору інформації про пересування техніки й особового складу Збройних Сил України, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході України.
Контентне наповнення цих ресурсів мережі Інтернет також спрямоване на намагання маніпулювати суспільною свідомістю через поширення недостовірної, неповної та упередженої інформації, сприяння присутньому, на жаль, в Україні протестному антиукраїнському потенціалу, втягненню його в антинародні акції та масові заворушення, спрямовані на насильницьку зміну конституційного ладу й повалення державної влади, перешкоджання Україні на шляху до європейської спільноти, а тому загрожує інформаційній безпеці держави.
Роботу таких російських агентурних мереж ми мали змогу бачити під час фейкових протестів поляків у Львівській області, виступів в м. Одеса, спробах проходження «безсмертного полку» тощо.
Одним з прикладів цього є сторінка в мережі Фейсбук під назвою "Новороссия = ДНР + ЛНР", на якій протягом 2014-2017 років було чимало антиукраїнської пропаганди і тривалий час, користуючись довірою наших співвітчизників, провокували та підбурював їх до участі у масових заворушеннях у м. Києві.
На цій сторінці, і на безліччі інших подібних сторінках, зареєстровані в соціальних мережах Інтернет, в тому числі «Фейсбук», поширювалась інформацію, яка містила заклики до насильницької зміни конституційного ладу, повалення державної влади, організації масових заворушень тощо. Доступ до вказаних профілів здійснюється з використанням IP-адреси, що належить до діапазону IP-адрес Інтернет провайдера PJSC Rostelecom, РФ (м. Москва).
Встановлено, що громадянами Російської Федерації також причетний до створення та адміністрування інтернет-спільнот та інтернет-заходів, зареєстрованих у різних соціальних мережах у тому числі і «Фейсбук» («Патріоти України», стара назва – «Майдан-3.0», «Українська революція», «Всі на майдан», стара назва – «Всеукраїнська акція громадської непокори», «Продовження Революції Гідності», 23 лютого – марш мільйонів) та інших.
Також доведеним є факт причетності росіян до функціонування «РПС- Революційних правих сил», які на другу річницю Революції Гідності намагались влаштувати в м. Києві масштабні акції протесту.
Крім того, переконливим доказом необхідності застосування усіх передбачених вітчизняним законодавством заходів із захисту власного кіберпростору свідчить і агресивна кібератака на органи влади і управління, критичну інфраструктуру, важливі об’єкти життєдіяльності, що відбулась 27 червня цього року. В тенета російських інтернет-павутин потрапили сотні тисяч українських користувачів, котрі, не підозрюючи нічого лихого, були мимоволі використані як «гвинтики» антиукраїнської пропаганди. Достовірно відомо, що збори і зомбування наших співвітчизнків в тому числі, через соціальну мережу "Фейсбук"
Соціальні мережі стали також розсадником деструктивних груп на кшталт сумнозвісних суїцидних спільнот типу “Синій кит”, тощо, а соцмережа “Фейсбук” залишається чи не головним вмістилищем “піратського” контенту в світі.
Компанія “Фейсбук” здійснююэ активні заходи щодо блокування діяльності українських рекламних компаній в мережі інтернет, монополізації ринку онлайн-сервісів, а також заволодіння інформаційним простором в цілому, внаслідок чого блокується можливість розвитку та існування на ринку представників українського бізнесу.
Виявлення зазначеної та іншої інформації й документів, що свідчать про взаємодію соціальних мереж з російськими спецслужбами у діяльності, спрямованій на шкоду суверенітету і територіальній цілісності України, стало можливим завдяки належному виконанню завдань відповідними підрозділами Служби безпеки України.
Виходячи з пріоритетів національних інтересів України, ураховуючи реальні загрози національній безпеці України і стабільності в суспільстві, посягання на державний суверенітет України та її територіальну цілісність, територіальні претензії з боку Російської Федерації та втручання у внутрішні справи України, розвідувально-підривну діяльність спеціальних служб Росії, посягання на права і свободи українських громадян та намагання маніпулювати суспільною свідомістю, просимо заборонити соціальну мережу "Фейсбук" на території україни.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Антоневський Олександр Антонович
05 вересня 2017
2.
Осецкая Ирина Викторовна
26 серпня 2017
3.
Брильов Гліб Олександрович
05 серпня 2017
4.
Семенюк Лариса Віталіївна
29 липня 2017
5.
Солод Денис Анатолійович
13 липня 2017
6.
Підлісна Юлія Володимирівна
13 липня 2017
7.
Буданов Денис Олександрович
08 липня 2017
8.
Гріньов Денис Валерійович
07 липня 2017
9.
Купріянчик Олександр Юрійович
07 липня 2017
10.
Боговков Александр Вікторович
07 липня 2017
11.
Лащук Дарія Василівна
07 липня 2017
12.
Гуревич Дмитро Михайлович
06 липня 2017
13.
Лучникова Майя Валериевна
06 липня 2017
14.
Орехова Евгения Олеговна
05 липня 2017
15.
Телевний Андрій Володимирович
05 липня 2017
16.
Шеремет Олександр Володимирович
05 липня 2017
17.
Нардекова Світлана Сергіївна
05 липня 2017
18.
Мельников Віталій Віталійович
05 липня 2017
19.
Титлянов Владимир Александрович
04 липня 2017
20.
Поляков Сергей Владимирович
04 липня 2017
21.
Мельник Олександр Миколайович
04 липня 2017
22.
Саганова Тетяна Дмитрівна
04 липня 2017
23.
Руденко Олег Анатолійович
04 липня 2017
24.
Ляшенко Світлана Олександрівна
04 липня 2017
25.
Мишкулинец Роман Павлович
01 липня 2017
25
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено