№22/040072-еп

Необхідне звернення громадянина України до керманича держави та головнокомандувача сили й збройних сил України Порошенко Петра Олексійовича з приводу фактів про те інформаційна війна проти України яка ведеться з самого першого дня нашої незалежності перейшла в другу з трьох фаз !!!

Автор (ініціатор): Крівель Євгеній Віталійович
Дата оприлюднення: 05 жовтня 2017
Доброго дня вам шановний Петро Олексійович Порошенко. Як ви і самі знаєте проти нас ведеться війна збоку Російської Федерації, але на жаль факти свідчать про те, що проти нас ще й силами англо-саксонського світу і наших так званих союзників із альянсу НАТО ведеться інформаційна війна проти України вже не перше десятиліття.

Те що в суспільстві вже почались розмови про те, що було б непогано звільнити школярів першого - третього класу від домашніх завдань дуже ясно свідчить про те, що
інформаційна війна проти нас перейшла з першої в другу фазу - яка передбачає окрім підміни істинних духовних і моральних цінностей та стирання нашої родової пам'яті -
відміну домашніх завдань та скорочення учбових годин для школярів та студентів за другим з трьох етапів інформаційної війни проти незалежної і суверенної України та українців.

Тому, ні відміняти домашні завдання ні скорочувати учбовий день ні в якому разі не можна !!! А треба навпаки збільшувати кількість годин для щоденного навчання як школярам так і студентам.

Особисто я хочу, щоб Україна була найкраща, найбагатша та найсильніша держава з усіх існуючих в світі. Тому я пропоную по перше ще раз проаналізувати технології інформаційної війни, щоб як найшвидше розробити план протидії цьому дивному напряму сучасної війни, і вдосконалити вже існуючий бойовий потенціал.

Я пропоную удосконалити нашу безпеку і бойову та оборонну міць наступним:

1) Ввести стандарт щоб уся нова техніка, яка надходить до лав армії передбачала по технічному завданню не тільки комплектацію бойовим арсеналом, як то кулі і снаряди, а й
комлектувалася електро-магнітною сіткою для унеможливлювання відслідковування місця перебування нашої техніки засобами радіо-локаційної боротьби РФ чи будь яких інших держав та
унеможливлювання виводу із придатності нашої техніки новим видом озброєння - електро-магнітною гарматою.

2) Щоб уся стара техніка теж поступово комплектувалась електро-магнітними сітками і щоб ці сітки передбачались навіть для наших вояків, щоб вони перебуваючи в окопі були недосяжні
для засобів інформаційної та електро-магнітної протидії живій та не живії силі противника.

3) Покращити нашу бойову міць за рахунок введення нового для нашої армії типу озброєння - електро-магнітної гармати. тому що РФ і НАТО вже оснащують цим свої армії.


4) Звісна річь, що це дуже дорого, але наші професіонали можуть доробити мою думку з мінімальними економічними та людськими затратами, а саме:
було б гарно зробити водний барьер із біоекрануванням на протязі усього кордону України. Я пропоную почати вже сьогодні робити хоча б ланки барьєру по основних напрямках звідки може йти загроза: воєнної, інформаційної та кліматичної агресій, а саме звісна річь східна частина України ( з боку РФ ) та південь України ( Кримський напрямок ) + захід України (Карпатський регіон) для перестраховки від так званих союзників із НАТО.

На жаль часу на посадку і зізрівання дерев необхідної висоти для біоекранування нашої держави по всій лінії нашого кордону просто немає. Тому моя пропозиція така - вкопуємо у землю пластикові труби висотою не менше 15-20 метрів, між трубами добавляємо пластикову вставку з самого верху на яку можна було б чіпляти біоекран із чогось схожого на ліани та водорості які будуть висіти до самого низу і виконувати роль біоекрану.

5) Для того щоб виграти в інформаційній війні яка ведеться проти нас вкрай необхідно видворити з нашої країни оператор VODAFONE, саме тому що технологія мобільного зв'язку 3G та 4G передбачає використання мікрохвильового випромінення (від 900 Мгц до 2 Ггц і більше) ще і для нагріву простору та об'єктів в просторі зони покриття мобільного оператора під час вирішення одного з завдань інформаційної війни де тепло використовується як інформація.

6) Розробити таку річь як захисний барьер в атмосфері із електро-магнітного смоуку по всій території України який зазвичай роблять військові над територією свого перебування чи ведення бойових дій для унеможливлювання ведення проти них електромагнітної розвідки чи електромагнітної протидії.


7) Кожен день збільшувати кількість бойових та розвідницьких дронів для ЗСУ, Нацгвардії, СБУ та розвідки.

Я вірю що у нас достатньо часу, людей та ресурсів для того щоб захистити себе та майбутні покоління від будь якої загрози у нашій вільній і БОГОМ даній нам країні ім'я якої - УКРАЇНА.
Перелік осіб які підписали електронну петицію*
* інформаційне повідомлення про додаткову перевірку голосів
1.
Дубенюк Олена Григорівна
23 листопада 2017
2.
Гончаренко Володимир Михайлович
28 жовтня 2017
3.
Зідіна Марина Валеріївна
24 жовтня 2017
4.
Дрофа Сергій Михайлович
11 жовтня 2017
5.
Золотухін Михайло Григорович
10 жовтня 2017
6.
Солод Денис Анатолійович
10 жовтня 2017
7.
Скуба Павло Павлович
10 жовтня 2017
8.
Комашко Тетяна Федорівна
10 жовтня 2017
9.
Побер Андрій Мирославович
08 жовтня 2017
10.
Сиренко Александр Юрьевич
07 жовтня 2017
11.
Манько Вадим Іванович
06 жовтня 2017
12.
Фесенко Микола Миколайович
06 жовтня 2017
13.
Рондюк Олена Анатоліївна
05 жовтня 2017
14.
Крівель Євгеній Віталійович
01 жовтня 2017
14
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено