№22/040770-еп

Це пропозиція впровадити двокомпоненину грошову одиницю, що за умови впровадження, в першу чергу, допоможе у боротьбі із лінністю та бездіяльністю.

Автор (ініціатор): Плюйко Інна Борисівна
Дата оприлюднення: 09 листопада 2017
Гроші втілюють матеріальну сторону людського життя й не беруть до уваги мораль, яка є внутрішньою частиною людської особистості. Її можна ще назвати соціальною відповідальністю.
А якщо змінити форму грошей, яку ми звикли використовувати для оплати за товари та послуги? А якщо гроші будуть складатися із двох компонентів?
Перший компонент міг би бути той, що ми традиційно використовуємо — матеріальна складова. А другий був би новий додатковий компонент. Він відображав би нематеріальні характеристики товарів і послуг.
Такий підхід стане ключовим для переосмислення життєвих цінностей і взаємодії, й започаткує нову еру справедливих відносин між людьми.
Така двокомпонентна валюта підвищить прозорість і керованість економіки, ступінь деталізації даних для аналізу і прийняття своєчасних й обґрунтованих рішень.
Новий компонент буде мати свої власні чіткі правила і умови існування, які стимулюють приватну власність, продуктивний розвиток промислового потенціалу, особисту відповідальність, здоровий спосіб життя через впровадження податкової системи орієнтованої на невід'ємні потреби людей та участь у суспільному житті.
Така нематеріальна оцінка результатів роботи і персоніфікація внесків може стати хорошим стимулом для безперервного підвищення самовдосконалення через осмислення причин та наслідків власних дій.
Перелік осіб які підписали електронну петицію
1.
Скаржевський Володимир Олександрович
06 лютого 2018
2.
Бандура Олексій Олегович
30 січня 2018
3.
Ластовецький Василь Васильович
26 листопада 2017
4.
Кудімова Олена Петрівна
12 листопада 2017
5.
Плюйко Інна Борисівна
09 листопада 2017
5
голосів з 25000
необхідних
Не підтримано
Збір підписів завершено